Кашляне само сутрин

  • 2 119
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 170
От известно време два-три дни ми се  появи една кашлица само сутрин като стана. Не мога да определя дали има храчки, но мисля че да, защото усещам, че нещо ми преминава към устата, аз го преглъщам, но не е голямо количетво. Живея в София, не пуша. По принцип така ми е ставало едно лято и аз го отдадох на повечето дискотеки и хората, които пушеха около мен, а тогава и аз пушех, но не повече  от 2 цигари. Сега това дали е от ужасяващия въздух в София, над балкона съседа пуши и понякога ми влиза дим, също така скоро бях на заведение, в което се пушеше... Та дали се касае просто за изамърсяване, което организмът се опитва да изхвърли или е нещо по-сериозно?

# 1
  • Мнения: 609
Ако имаш възможност излез извън София за уикенда.Ако това не помогне,знаеш-отиваш на лекар,той ще ти каже по-добре.

п.п.На мен ми става така,само че аз пуша по 5 цигари на ден.Лекарката ми каза да стоя на въздух и то по възможност на чист,за това за събота и неделя си ходя на село (Близо до София) и се чувствам значително по-добре.Разходките в гората много помагат.Чувала съм и за йодните изпарения от водораслите,че са много полезни за дихателни проблеми.Успех.

# 2
  • Мнения: 3 121
Типичен симптом на сезонна алергия. Провери какво цъфти по това време.

# 3
  • Мнения: 141
Ще използвам темата, за да питам и за моята кашлица... Аз пък кашлям винаги след като се нахраня... Някой има ли същия проблем? На какво може да се дължи и дали е повод за притеснение? Благодаря!

# 4
  • Мнения: 4 170
Момичета, само да кажа, че не е никаква алергия, а гаден вирус, защото после вдигнах температура, вече съм добре за щастие.

# 5
  • Мнения: 4 170
Мишленце, може да са киселини след хранене и те да го предизвикват?

# 6
  • Мнения: 141
Мишленце, може да са киселини след хранене и те да го предизвикват?

Не знам, не усещам да имам киселини...

Радвам се, че си се оправила!  Party

Общи условия

Активация на акаунт