Отговори
# 30
  • Мнения: 27 502
Наде Hug  аз тва за Киво го знаех , Ча   от новите снимки изглежда се е подстригал  , така  е хубав   Heart Eyes  вчера в Кайлъка бая народ   имаше 

# 31
  • Мнения: 21 201
Наде Hug  аз тва за Киво го знаех , Ча   от новите снимки изглежда се е подстригал  , така  е хубав   Heart Eyes
Не го знаех Феми, Hug защото откакто загледах КСШ и КГ започнах да се запознавам така да се каже, и доколкото е възможно по този начин чрез интервюта, и т.н., с актьора, и личността Къванч(допреди това само бегло) но пък като прочетох, че е с босненски корени, и веднага се сетих за Чаатай.
Определено и двамата са мноооого различни от типичните турци.
И на мен ми харесва подстриган, явно и той си се харесва с къса подстрижка, и му е липсвала заради ролята му на Яман Laughing затова, и побърза да се приведе в приличен вид. Mr. Green

# 32
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Почна ми ''Малката булка" newsm44 newsm44 newsm68 newsm68

Почвам да учим индийски...вечи знам две думи... Mr. Green Laughing Laughing Laughing
Намасте и папу... Joy Joy hahaha hahaha hahaha

# 33
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Здравейте и благодаря за новата тема!  newsm51 smile3525 newsm51

ЗвездЪтЪ е огряла и тук  Mr. Green


Ча йени



Тази  размазаната на преден план трябва да е СС- на последните папарашки снимки е със син дънков гащеризон, на излизане от сборния пункт "Ла буум" където от години обича да разпуска Ча Peace

Наде, радвам се за теб че нещата са се случили както трябва Hug
А за другото, аз знаех че Киво е с босненски корени- гъркините бяха писали нещо в смисъл, че всичките хубави мъже в турските сериали, рядко са с изцяло турска кръв Peace Срещала съм и карта до къде се простират земите по които са живели славяни, та Босна и Херцеговина са в тези територии Peace Просто и там преди столетия са се случили събития като в нашите Родопски села....но няма да навлизам в подробности...А в по-нови времена много семейства са се изселили на юг в нова родина...както това се случи и при нас... Rolling Eyes  Фахрие Евджен, също е потомка на босненка и турчин, създали семейство в Германия... И доста други имена имаше, но не ги запомних, защото повечето са ми непознати...

Зиз, така е- последния път като ходих да изпишат лекарствата на майка ми така се ядосах,  че са въвели записвания с час....можеш ли да предвидиш кога ще се разболееш...направо ме оставиха без думи doh

Последна редакция: пн, 23 юни 2014, 16:44 от Беллора

# 34
  • Мнения: 6 105
Зиз,той не е ли много серии?  #Crazy

# 35
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Eй,скапах се от работа-понеделнишки  smile3514
За новата тема  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 36
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Зиз,той не е ли много серии?  #Crazy
Ко ми пука на папука... Party Party Party
Намастеее...ся ше научим индийски... Laughing Laughing Laughing Laughing

# 37
  • Мнения: 6 105
Зиз,той не е ли много серии?  #Crazy
Ко ми пука на папука... Party Party Party
Намастеее...ся ше научим индийски... Laughing Laughing Laughing Laughing

Хахахаха  Joy :35:4

Тъкмо може и ние да научим някоя друга дума  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 21 201
Ох бе Зииииииз. Joy
Биби. Hug
Ивче, даже не съм се и вглеждала в снимките, и не видях Сера, само Ча.

# 39
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ох бе Зииииииз. Joy
Биби. Hug
Ивче, даже не съм се и вглеждала в снимките, и не видях Сера, само Ча.
Ко беееееее, до ся се учих да се молим на Кришна...ама трее го намерим без превод...и да си повтарям... Joy Joy Joy Joy Joy

# 40
  • Мнения: 11 820
Хайде Гришо  Party

# 41
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Чшшшшшшшшш, нема ли да поздравиш майка си и леля си... Naughty

# 42
  • Мнения: 11 820
здравей маминко аз се наврях под масата като взе да гърмиш  Whistling

# 43
  • Мнения: 11 820
Гришо с беличкия екип  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 27 502
 Hug  ида от  един двор  ,само снимки на Сера от награждаването  и пишат че била възмутена , че дядката , я хванал за голия кръст  и Ча   ша полудявал   Mr. Green  ша цитирам - Чачи, моля те ,не полудявай! Какво можех да направя?....Получавах награда.На сцената не можех да изпадам в истерия.
- Ти знаеш как постъпвам с ръцете,които те докосват.
- Какво си направил с него...???

Последна редакция: пн, 23 юни 2014, 17:40 от femmi2

Общи условия

Активация на акаунт