Бихте ли се срещнали с "конкуренцията" ?

  • 22 357
  • 419
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 4 270
Ако съм мъж на случайно преминаваща  с радост ще си намеря любовница. Mr. Green Mr. Green
Не бих изтърпяла речника ѝ. Sick

Речникът можеше и да е по-груб. Случайно преминаваща само знае какво й е минало през главата и не я упреквам за думите, които използва  Simple Smile

Последна редакция: ср, 02 юли 2014, 21:23 от Herz

# 331
  • Мнения: 54 885
Аз пък не я оправдавам.

# 332
  • на изток от рая
  • Мнения: 444
Ако съм мъж на случайно преминаваща  с радост ще си намеря любовница. Mr. Green Mr. Green
Не бих изтърпяла речника ѝ. Sick

Какво общо има речника?
Много насериозно се взехте, че и си вярвате!

# 333
  • София
  • Мнения: 23 128
Ако съм мъж на случайно преминаваща  с радост ще си намеря любовница. Mr. Green Mr. Green
Не бих изтърпяла речника ѝ. Sick
А представяш ли си любовниците какви са били, при положение, че нивото им е толкова по-ниско от нейното.  Joy
Сори, но само по нечии реакции можеш да съдиш за нивото. Интересно каква е била саморазправата извън фейса.  Mr. Green

# 334
  • Мнения: 54 885
Ако съм мъж на случайно преминаваща  с радост ще си намеря любовница. Mr. Green Mr. Green
Не бих изтърпяла речника ѝ. Sick
А представяш ли си любовниците какви са били, при положение, че нивото им е толкова по-ниско от нейното.  Joy

Не мога. Crazy
Честно! Laughing

# 335
  • Мнения: 4 270
Аз пък не я оправдавам.

Различни гледни точки. Нооо, не отговарям нито за себе си, нито за речника си, ако мине и сянка на съмнение през мен, че човекът, на който до момента съм имала доверие, се заиграва неподходящо, с което ме кара да се чувствам несигурна в отношенията ни.

# 336
  • София
  • Мнения: 6 156
Жената ви обясни, че са мърли, дропли и чуми, които искат да я разбалансират, но вие четете през пръсти.

# 337
  • Мнения: 10 547
Ми, тя, жената може и изобщо да не е виновна и предизвикала с нещо изневярата на половинЪт, а той да си е класическият кръшкач, която трудно си държи пикалото в панталона. Ако ли не е такъв и друг е мотивът му да си търси поредица от дискретни връзки, то нещата наистина са в минус за случайно преминаващата.

# 338
  • Мнения: 2 215
Темата придоби интересен обрат Crazy

# 339
  • София
  • Мнения: 23 128
Жената ви обясни, че са мърли, дропли и чуми, които искат да я разбалансират, но вие четете през пръсти.
От тези колоритни определения мога да си направя извод дори за мъжа, който се занимава с такива природни чудеса. Интересно, ако вместо дропла, се окаже някоя красива жена, дали това ще донесе хармония и удовлетворение в съфорумката.

# 340
  • Мнения: 4 270
Жената ви обясни, че са мърли, дропли и чуми, които искат да я разбалансират, но вие четете през пръсти.
От тези колоритни определения мога да си направя извод дори за мъжа, който се занимава с такива природни чудеса. Интересно, ако вместо дропла, се окаже някоя красива жена, дали това ще донесе хармония и удовлетворение в съфорумката.

Надявам се, че въпросът ти е риторичен, иначе питането ти е безумно!

# 341
  • Мнения: 6 305
Имайте в предвид, че любовницата в 100% от случаите е много по-грозна от благоверната съпруга /поне в нейните очи и за нейно успокоение де  Laughing/

# 342
  • София
  • Мнения: 23 128
Надявам се, че въпросът ти е риторичен, иначе питането ти е безумно!
Тълкуването го оставям на твоето удобство.

# 343
  • Мнения: 10 547
Имайте в предвид, че любовницата в 100% от случаите е много по-грозна от благоверната съпруга /поне в нейните очи и за нейно успокоение де  Laughing/

В двата разиграващи се пред очите ми случая, е точно така. Но какво от това? Явно не физическата красота е била мотивът за изневярата и последвалия разпад на връзките с постоянния партньор.

# 344
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
Ако физическата красота е винаги водещото при избор на партньор, то тогава грозните, дебелите или просто нищо особено като външност биха били самотни. А това не е така. Много от тях имат щастливи връзки, партньори и деца. Че даже и с по-хубави и по-заможни мъже.

Общи условия

Активация на акаунт