Бихте ли се срещнали с "конкуренцията" ?

  • 22 325
  • 419
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 23 109
Моят бивш се беше хванал с една ученичка, за която не мога да кажа дали е била по-хубава или по-грозна от мен. Просто беше съвсем различна от мен. И ако искам да й изтъкна недостатъците, ще напиша, че е кривозъба, с тънки устни, дълъг остър нос и криви крака. Но определено симпатично и мило момиче, какво да си кривя душата.  Mr. Green

# 346
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Ако физическата красота е винаги водещото при избор на партньор, то тогава грозните, дебелите или просто нищо особено като външност биха били самотни. А това не е така. Много от тях имат щастливи връзки, партньори и деца. Че даже и с по-хубави и по-заможни мъже.

Абсолютно е така. Имам един такъв пример в обкръжението си. Мъжът е хубав, работи на добре заплатена работа, основно той се грижи за дома /чистене, готвене/, а жена му е пълен леш - неподдържана, с мазна коса, рошави вежди и е вечно облечена като клошарка. Освен това му звъни средно по 56 пъти на ден, постоянно мърмори, не работи, не пипа нищо в къщи, не си гледа детето и пр. Наистина не знам как я търпи. На всичкото отгоре тази въпросната ми обясняваше как може пари да заложи, че мъжа й никога не би й изневерил  Rolling Eyes Да й имаш самочувствието и увереността.

Иначе ако на мъжа ми му пишат някакви "дропли" в скайпа, фейсбук и пр. няма да се занимавам с тях, а с половинът. Направо ми звучи абсурдно някоя да зарибява мъжа ми и той да не я е блокирал на секундата.  

# 347
  • София
  • Мнения: 23 109
Иначе ако на мъжа ми му пишат някакви "дропли" в скайпа, фейсбук и пр. няма да се занимавам с тях, а с половинът. Направо ми звучи абсурдно някоя да зарибява мъжа ми и той да не я е блокирал на секундата.  
Аз точно затова написах, че сериозно бих се замислила нас мъжовото ниво, ако се кефи на набезите на някакви грозни дропли и там каквито и да било представителки на фауната. Защото за да му пишат, то със сигурност и той не е останал по-назад. Коя нормална жена ще писателства по цял ден на някой, без да има отговор от отсрещната страна. Не че няма и психопатки.

# 348
  • Пловдив
  • Мнения: 23 780
Абсолютно е така. Имам един такъв пример в обкръжението си. Мъжът е хубав, работи на добре заплатена работа, основно той се грижи за дома /чистене, готвене/, а жена му е пълен леш - неподдържана, с мазна коса, рошави вежди и е вечно облечена като клошарка. Освен това му звъни средно по 56 пъти на ден, постоянно мърмори, не работи, не пипа нищо в къщи, не си гледа детето и пр. Наистина не знам как я търпи. На всичкото отгоре тази въпросната ми обясняваше как може пари да заложи, че мъжа й никога не би й изневерил  Rolling Eyes Да й имаш самочувствието и увереността.
Може да е съвсем оправдана увереността. Сама казваш, че общо взето на ръце я носи.

# 349
  • София
  • Мнения: 23 109
Мммдааа, може да е магьосница в секса. (Така се е изразил един познат пред жена си по отношение на любовницата си.)

# 350
  • Мнения: 2 650
А, има и друга гледна точка - понякога дроплите  описват прекрасна картина на свят, където мъжът е велик и сексът всякакъв е  вървежен и желан по всяко време (в зависимост от желанията на дроплообекта, естествено) Съвсем нормално, в началото старанието на напиращата дропла, силно да покрива очакванията на дроплотърсещия и от там в последствие той  да  намери като забележителна и прекрасната й душа...Е, до момента, в който дроплата се умори да се старае и си става пак дропла Mr. Green. Затова и мъжете ( поне  мислещите  се за умни)  си пазят в тайна жабоцелуването, щото си знаят,че вероятността да  си осигурят принцеса е приказно като възможност и малко вероятно, за да изтърват питомното...но пък може и да се случи .  Проба му е майката на милите те. baby_neutral

# 351
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Абсолютно е така. Имам един такъв пример в обкръжението си. Мъжът е хубав, работи на добре заплатена работа, основно той се грижи за дома /чистене, готвене/, а жена му е пълен леш - неподдържана, с мазна коса, рошави вежди и е вечно облечена като клошарка. Освен това му звъни средно по 56 пъти на ден, постоянно мърмори, не работи, не пипа нищо в къщи, не си гледа детето и пр. Наистина не знам как я търпи. На всичкото отгоре тази въпросната ми обясняваше как може пари да заложи, че мъжа й никога не би й изневерил  Rolling Eyes Да й имаш самочувствието и увереността.
Може да е съвсем оправдана увереността. Сама казваш, че общо взето на ръце я носи.

Просто има късмет мъжа й да е тотално комплексиран. Човекът е стигнал до проблеми с нервите и сърцето от носенето й на ръце. То и ти да имаш такъв дзвер у вас ще психясаш. До някаква степен е нормално да е спокойна. При положение, че при всичките издевателства още стои при нея, че и дете й направи, логично да си мисли, че го държи за врата. Пък и той ако досега в живота си не е попадал на нормална жена нищо чудно да си мисли, че всички са като неговата /пази Боже/.

# 352
  • Мнения: 4 569
Зачудих се как точно изглежда животинката дропла. Ето

Не е толкова грозна пък и с какво достойнство стъпва.
Изчезващ вид е http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%BE%D0%BB%D1%8F%D0%BC%D0%B … D0%BF%D0%BB%D0%B0

# 353
  • Мнения: 10 547
Абе, то и пачаврата има благородно действие.

# 354
  • Мнения: 2 931
     Едва ли в устата на любовницата, законната половинка е такъв наперен и красив представител на фауната.  Mr. Green

# 355
  • Мнения: 10 547
Знае ли човек. Нашата съпруга много я харесвах. Беше и все още е прекрасна жена, ако и вече да е навлязла в 50-те почти. Човек може да бъде и обективен.

# 356
  • Мнения: 1 040
И аз дълго се чудех, как една дебела и грозничка приятелка на сестра ми
се ожени за  много красив мъж. След години разбрах, че имал някакъв сериозен проблем
с ерекцията, заради който години не можеха да имат дете.
С триста зора и слава богу вече имат  момиченце, много красиво и изцяло на таткото прилича.
Така че, като чуя, че някакъв уникално красив или добър мъж взел дебела или грозна,
си имам едно на ум - я му е малък, я не му става, или нещо друго...

# 357
  • Мнения: 2 214
Уникална логика  Party

# 358
  • София
  • Мнения: 17 329
ох, Никол, уникална си с манията си срещу дебели хора  Laughing
много ми е интересно на моя съпруг какъв кусур са му намерили клюкарките  Laughing

# 359
  • София
  • Мнения: 23 109
Абе то и да си веяна скумрия не е за завиждане.  Grinning
И първа красавица да си, може да те заменят с чаровна дебеланка, така че няма гаранции.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт