Бихте ли се срещнали с "конкуренцията" ?

  • 22 317
  • 419
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 5 510
Моят бивш се беше хванал с една ученичка, за която не мога да кажа дали е била по-хубава или по-грозна от мен. Просто беше съвсем различна от мен. И ако искам да й изтъкна недостатъците, ще напиша, че е кривозъба, с тънки устни, дълъг остър нос и криви крака. Но определено симпатично и мило момиче, какво да си кривя душата.  Mr. Green

Ох, да си отдъхна, че не само на мен са ми изневерили с нормална жена, а не с беззъби циганки, дропли и т.н.  Grinning Бях се притеснила леко от темата, защото ми се струваше, че аз ще да съм най-грозната и кривата тук, че ми изневеряват с нормален човек, пък и после не се молят на колене да се връщат при мен Mr. Green

# 361
  • Мнения: 1 040
ох, Никол, уникална си с манията си срещу дебели хора  Laughing
много ми е интересно на моя съпруг какъв кусур са му намерили клюкарките  Laughing
Нищо лошо не казвам, пълна е, но е много добра. А мъжът наистина е много красив в лице, добре сложен и висок.

# 362
  • Мнения: 93
Жените у нас са повече от мъжете, но въпреки това броят на самите мъже многократно надхвърля този на жените без партньор. Сетете се защо е така! Laughing

# 363
  • Мнения: 609
Не бих се занимавала да се разправям с глупости.Като ще е с нея-да е и да не ми губи повече времето.  Rolling Eyes

# 364
  • Мнения: 2 927
Човек може да бъде и обективен.
     Разбира се. Peace
     Пошегувах се, защото се сетих за една-две горещи теми, в които любовницата недоумяваше как законната съпруга може да си плюе на достойнството и да стои с неверен съпруг. Горкият той си искаше любовницата, но от чувство за вина стоеше със законната. Епитетите бяха на ниво. Laughing

# 365
  • София
  • Мнения: 23 098
Ох, колко мъже познавам, които цял живот системно си изневеряват на половинките с различни жени, ей така - заради спорта, и нямат абсолютно никакво намерение да се разделят със законните си половинки. Имам приятел с цели три любовници. Човещинка.  Mr. Green

# 366
  • Мнения: 22 449
tonkabonka, кога пък намира време и за 3те?. Simple Smile

# 367
  • София
  • Мнения: 23 098
Марисе, който има желание - намира.  Laughing Едната му е в друг град, да речем веднъж месечно се вижда с нея. Втората му е винаги на разположение, понеже е сингъл и тя му е любовница от близо 8 години. С третата е по-опасно, защото си има мъж и там нещата трябва да се планират внимателно и много прецизно. А така, между другото, си намира и някоя за по веднъж. Онзи ден минала една девойка, той врътнал ключа на офиса, и по-натам се сещайте.  Whistling
Знам и за други такива любовчии, изобщо не са единици, за съжаление. А жените им дори и не подозират какви кретени са мъжете им, защото вкъщи са ужасно мили и внимателни с половинките си.  Wink

# 368
  • Мнения: 4 270
tonkabonka, кога пък намира време и за 3те?. Simple Smile

Намира, защото той просто редува партньорките за секс и не прави резки движения като срещи, вечери и т.н., т.е. с минимум усилия получава максимум удоволствия. Такива екземпляри обикновено са най-големите послушковци вкъщи Simple Smile

# 369
  • Мнения: 4 270
Без да съм чела мнението на tonkabonka, написах почти същото.

# 370
  • Бургас
  • Мнения: 5 699
Има хора, които просто не могат да бъдат моногамни. Ако половинката няма против, какво лошо има в това?

Интересна логика за грозна жена-красив мъж. А обратното не е така интересно  Laughing А сега? Защо така.
 
Когато ще живееш с някого е важно и да се разбираш с него, да ти е кеф да се прибираш при него. Извинявам се, ама ако съм мрънкащ звяр и мерки на манекенка да имам, ще отвратя човека, освен ако не е мазохист.

Чудесата в леглото също са фактор. Както казва една приятелка: Добрия мъж следва да прави чудеса с пен..са си. Иначе за какъв дявол ти е?

# 371
  • Мнения: 2 927
Интересна логика за грозна жена-красив мъж.
Изглежда мъжете поумняват.   Wink
Моят казва, че жените били по-умни, защото нямало жена, която да се омъжи заради дълги крака. За разлика от обратното.  Laughing

# 372
  • София
  • Мнения: 23 098
Или такива като мъжа ми, които се обвързват заради секси дупе в кожени панталони.  Joy (Това беше отдавна, сега задните ми части са двойно по-големи, а за кожени панталони не бих си и помислила.)

# 373
  • Мнения: 2 927
Трай де, Тони. Нали те обявиха за крадла на чужди мъже? Съвсем ще ги изплашиш, щом дупето не пасва на кройката  Joy

# 374
  • София
  • Мнения: 23 098
Трай де, Тони. Нали те обявиха за крадла на чужди мъже? Съвсем ще ги изплашиш, щом дупето не пасва на кройката  Joy
Хубаво е да държиш под напрежение конкуренцията, под каквато и форма да е.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт