Откога сядат?

  • 975
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 315
След като стане на 6 месеца бебенцето, макар че някои по-пъргави бебоци започват сами да посядват и по-рано Simple Smile.

П.П. Мери, какъв е тоя "хищен" подпис?

# 16
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
По принцип детето само си показва, но да не е по рано от 6мес.

# 17
  • Мнения: 179
Ами около 6-ят мес. , но всичко е строго индивидуално ,,, моят мъник вече и прав сам стои , но пък се клати , клати в седнало положение и хоп настарани Simple Smile

# 18
  • Мнения: 5 299
Викториа започна да изявява желание в на4алото на 5-я месец, и от средата запо4нах да я слагам в коли4ката седнала:mrgreen:

# 19
  • Мнения: 8 505
На 5 месеца седеше сама.Но разбира се,паднеше ли настрани,не можеше да се изправи-това правеше чак месец по-късно.

# 20
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Около 6ти месец, но аз никога не съм подпирала дребния с възглавници и прочие Naughty

# 21
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
на 6 месеца навършени започваш да го слагаш да седи ,а ортопеда ни каза че ако по-рано изяви желание ами да я оставим самичка и ако се оправи сама да седне добре ако ли не да не я подпираме

# 22
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
6 месеца,вече са ти отговорили Wink


 Peace

# 23
  • Мнения: 2 952
Единодущно около 6, а? Grinning Мерси!

# 24
  • Мнения: 1 999
От близо месец има желание да седи и се сърди като я оставяме да лежи. Скоро става на 6м. и мисля вече да я държа повечко седнала.

# 25
  • Мнения: 1 976
от 6 месец! А катостана на 7 месеца започна да седи стабилно самичък !

# 26
  • Петрич
  • Мнения: 321
Детето си показва.Ванката на 5м. си седеше стабилно,а детето на една приятелка на 8м. не може да седи изобщо.Имам наблюдения,че по-жилавите или паргави деца по-рано почват да сядат или ходят.Но ако детето почне по-късно да седи не значи,че не се развива нормално.Всяко си е различно.

# 27
  • Мнения: 3 886
5-6 МЕСЕЦ

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 70
Моят син започна от 4-ти месец да иска да седи - изправяхмего за секунди и седеше в нас. От 5-я месец започнах да го слагам да седи по малко като го подпирах аз, защото на възглавниците се дразнеше. От 6-я започнахме да седим по повечко, но без възглавници - постоянно се килваше и стоях до него да го изправям. Сега сме почти на 7 месеца и стои доста по стабилно - навежда се напред и настрани без да пада.

Общи условия

Активация на акаунт