Южно Черноморие - прилични бунгала близо до плажа къде?

  • 21 756
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 359
С лични впечатления за бунгалата не мога да помогна, само за плажа Нестинарка. Миналата година бяхме на бунгала в Ахтопол и открихме плажа Нестинарка: много ни хареса плитко, спокойно море и дори на червен флаг не беше опасно да се влиза дори за моите деца. Тази година се обадих на бунгалата Нестинарка точно заради плажа да сме близо но като ми казаха че са с общ санитарен възел се отказах и не съм питала повече, защото с моите деца в тази възраст без санитарен възел под ръка си е направо абсурд.  Резервирах на Китен в база Витоша 1 от 16 август. Имаше положителни отзиви в темата за Китен, надявам се да си изкараме добре и обещавам да дам коментар като се върнем, то почти ще е свършил сезона но поне за следваща година Simple Smile

Пожелавам хубава почивка и с интерес ще чакам отзиви за тази база в Китен - видях я в интернет и ми хареса. Дано и плажът да е хубав - чист и плитък. Почвам да се колебая между нея и Нестинарка ........

                   Ние мислим да посетим любимия плаж Нестинарка и плажа на Китен ще видим как е и после ще споделям отзиви.

# 16
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Миналата година бяхме на Витоша 1. Страшно много ми хареса самата база. Реновирано; поддържано с мерак; спокойно; сенчесто ... И това е ... От тук нататък за мен и семейството ми не беше хубаво - плажа е пренаселен (хавлия до хавлия); самия Китен - шумен, мръсен ... Ако можеш да си само при бунгалата е супер и ако имате кола да ходите до един плаж ... не знам името на 5-6 км. от Китен е - огромен и никакви хора ... За съжаление аз бях с децата само за 5 дни и трябваше да ходим до близкия плаж Атлиман, но после 4 дни пътувахме до готиния, когато към нас се присъедини и ММ Simple Smile Атлиман е на 4-5 мин. пеша ... минава се по една пътечка между другите бази.
На мен ми хареса чистотата и спокойствието в самата база ... и пак щях да искам да сме там, ако не беше претъпкания плаж ...

Eiphnh, ще чакам отзивиза вила Марина, че и на мен ми хареса на снимките Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 1 877
Eiphnh, ще чакам отзивиза вила Марина, че и на мен ми хареса на снимките Simple Smile

Обещавам, даже и снимков материал ще гледам да набавя. Sunglasses

# 18
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
Ние в момента летуваме в Черноморец ,в базата има станция и бунгала,ако някой нещо го интересува,мога да пиша : http://vteps-chernomorets.com/index.php

# 19
  • Мнения: 2
За бугала вижте къмпинг Юг и точно до него Якото място.Там плажа е уникален.
На Арапя сме ходили преди години, сега е позастроено вече и там , мнение не мога да дам.

Къмпинг "Якото Място" се оказа страшна мизерия! Супер мръсно и калпаво направено - няма да влизам в подробности.
Око все пак решите да ходите там - Не се лъжете да превеждате сума предварително преди да се уверите с очите и обонянието си за какво става въпрос!!!

Плажът там е ОК (като за нашенско), проблемът е че няма няма какво да се прави там. Лозенец и Китен са на по 2 км но трябва винаги да сте моторизирани.

# 20
  • Русе
  • Мнения: 359
Както обещах да дам отчет от база Витоша 1 в Китен. Много ни харесаха бунгалата въпреки че бяхме в най- малкото възможно. Бяха ни осигурили кошара за малкия за спане и дори като пристигнахме вече я бяха сложили в бунгалото оправена с детски чаршафи и възглавничка + одеялце, в бунгалото има още една спалня и едно единично легло на което сложихме каката да спи. Има кухненски плот със вградени котлони точно както е по снимките дадено само не бях обърнала внимание че има дори и кафеварка та аз си носих, има хладилник и пълна посуда. Мивката на кухненския плот е вързана към бойлера и има постоянно топла вода. Всичко останало е както е по снимките на базата.
Ние останахме много доволни от престоя си там и мислим догодина да повторим.
Плажа на Китен Атлиман е много близо като се мине през една пътечка зад базата не е стръмно, но ще тясно примерно за детска количка, иначе  е много пренаселен и лично на мен ми дойде в повече циганията от продавачите ако мога така да ги нарека на царевица и прочие ( то не бе изпълнения на Азис и какво ли още не докато обслужват този който се излъже да даде 2 лв за царевичка). Южния плаж ни идваше по - далечко и само отидохме да го видим препълнен с платени чадъри и много малко място за свободна зона. Затова и започнахме да ходим на плаж на Арапя.

# 21
  • Мнения: 597
В последните три години и ние все почиваме по бунгала.
Били сме на бунгала в Китен.
Бунгалата бяха бивша база на Балканкар. Миналата година ги бяха обновили и бяха много хубави, но са малко и бързо се заемат.
Другото място, на което бяхме в Китен е базата на Министерство на здравеопазването. Стара база, но запазена и поддържана.
Хареса ни там, както и на Балкнакар.
Тази година решихме да разнообразим и бяхме на бунгалата на къмпинг Каваци. Искахме там, заради хубавия голям плаж. Но като цяло базата е стара и не особено поддържана. Бунгалцата бяха много малки, но поне имахме собствен санитарен възел.  Не бих повторила там, но бих пробвала на Смокиня как е, тъй като там сякаш изглеждаха по-поддържани бунгалата.
Също така съм харесала бунгала Делфини в Созопол, но те май не отговарят на критерия да са близо до плажа, но пък изглеждат много добре.

# 22
  • България
  • Мнения: 490
някой да е ходил на бунгало в Несебър и да е доволен

# 23
  • София
  • Мнения: 229
А къде в Несебър има бунгала? Може ли контакти?

# 24
  • Мнения: 131
Ние в момента летуваме в Черноморец ,в базата има станция и бунгала,ако някой нещо го интересува,мога да пиша : http://vteps-chernomorets.com/index.php

Здравейте ,интересува ме тези бунгала на какво разстояние са от плажа и кой плаж всъщност ? Благодаря

# 25
  • Мнения: 261
Търся отзиви за тези бунгала http://nestinarka-bg.eu/
изглеждат добре ако може и само със закуска ще  ме устройват идеално

Последна редакция: вт, 12 май 2015, 21:30 от qvili

# 26
  • Мнения: 1 292
Търся отзиви за тези бунгала http://nestinarka-bg.eu/
изглеждат добре ако може и само със закуска ще  му устройват идеално

Привлякоха ми вниманието и аз ще се радвам на отзиви.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 373
Ще побутна темата понеже в момента търсим някое ново местенце по южното черноморие което да е близо до плажа и като казвам близо имам предвид много близо 100-200м да речем. Ще съм благодарна на идеи от вас и по възможност да са бунгала. Благодаря   bouquet



....и само да добавя, че ние 5г сме на Ахтопол на бунгала и сме много доволни и плажа е на 100м дори по малко....но просто станаха 5г и искаме да сменим мястото вече......

# 28
  • Мнения: 551
Южният плаж в Китен (Атлиман) е страхотен - ситен пясък, обширен, поддържан и чист. Морете е плитко и идеално за децата. Единствен недостатък е, че е силно пренаселен и юли и август става абсолютна лудница.
Северният плаж е Атлиман-гледа към южният на Приморско.Южният плаж и неговото продължение е къмпинг Китен...къмпинг юг-към посока Лозенец и Царево. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт