Море, плаж, ваканция, нова игра ще има - гаранция!!!

  • 21 889
  • 733
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 423
Мижи,да си изкараш страхотно.Дано времето не ви прави номера и да направиш един качествен тен.
Аз съм чак от 29 юли.Но планирам от вторник да си взема заслужена почивка.Сили нямам вече.
Скрит текст:
Много деца,малки с големи събрани в една група.Кошмар.И едно бебе от яслата.С памперс.Имат варицела и не го пускат да ходи,че не бил в контакт.Нищо че родителите настояваха.

# 46
  • Мнения: 2 322
ДУ

Момичета, благодаря от сърце на всички, които заради мен обикаляха по аптеките и търсиха лекарството. Това е, да имаш приятели от цяла България  Heart Eyes
Благодаря още веднъж  Hug

Миж, да си изкараш страхотно на морето, да се заредиш с много лятно ,морско и положително настроение, да си топнеш д..то един път и заради мен , че аз ще пропусна  Heart Eyes

Колкото до банките- аз не мисля, че хората са невежи - толкова са лъгани, недооценявани, крадени и тормозени от политици и институции, че това ми се струва естествена реакция.
Аз също имам някой лев, но няма начин да вися по опашки, така че ще се наложи да повярвам , че всичко е под контрол и ще си живея живота  Rolling Eyes

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 13 598


"Червата ти да се влачат, ще казваш: "поясът ми се влачи" и ще се усмихваш. Усмивката отваря всяка врата и отключва всяко сърце." - Михаил Топалов-Памукчиев "Срещи с Буров"

Прекрасна събота на всички  Hug

Киф, чета за някакво лекарство, я моля те спомени пак името му, че сигурно си го писала в другата тема - ще прегледам в Асеновград и Пловдив тия дни аптеките.

# 48
  • Мнения: 2 491
ДУ, подреждам в новият гардероб и ви наглеждам Wink


...

Гиговче, ти нищо не каза как мина купона  Thinking
Вери гуд индид Mr. Green
Приятно изкарване на морето мила Heart Eyes Hug
Да случите на време и всичко да мине безпроблемно Peace

# 49
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Добро утро!  Hug

Аз отивам на море.  Whistling

Днес мисля, че ще успея да довърша "Сънуващите книги". Невероятно четиво!!!  Heart Eyes

П.С. Ще обикола тукашните аптеки за Гинипрал.  Peace

# 50
  • Мнения: 2 143
Добро утро и от мен  Blush
И аз днес се надявам да мина през някоя аптека и ще питам за лекарството  Peace
Гиговче
Скрит текст:
smile3501
Излизаме по магазините ние  bowuu
Хубав ден  Hug

# 51
  • Мнения: 10 757
ДД  Hug

Ох, направо се изморих докато тръгенм, но сколасах някак си и вече сме по магистралата...едни облаци, едно чудо е...
Отлично лято с две думи, но поне не вали  Joy
Весел уикенд на всичи

Кифче, ще проверя за лекарството и в поморие тази вечер

# 52
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Мижжж, лек път, много слънце и добро настроение!  Hug Heart Eyes

 Останалите как сте? Аз съм ей така вече  Crazy. Търся си работа с гъба в ръка.  Whistling

# 53
  • Мнения: 2 143
Миж прекрасна почивка ти пожелавам!
Нели у нас има едни прозорци....  Whistling
Отивам на диванЯ  Flutter

# 54
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Да ви нагледам и да се поФаля, че почти си имам кухня - остават вратите на горните шкафове и на този при мивката, но пък имам мивка, пералня и миялна Party. Утре изчезваме към Камен бряг да отдъхнем малко.
До скоро Hug.

# 55
  • София
  • Мнения: 3 310
честито, Мариетка! Simple Smile
Нели, и тук има няколко прозореца...  Embarassed и други неща има... ще ти е нужна доста голяма гъба  smile3534
Миж, приятно изкарване на моренцето, радвай се и заради нас Heart Eyes
ние трябваше от 15-ти август да сме на море за две седмици. мм обаче като останал сам вкъщи, го ударил на ремонти и подобрения newsm09 явно и миенето на съдове му се е видяло страшна задача, и взел, че купил съдомиялна smile3511 в резултат на което не е ясно дали ще има почивка....  Cry честно да си призная, ядосах се ...
колкото до банките, и аз няма да психясвам засега, при все че имам някакъв дребен срочен влог в пиб и си получавам и майчинството там. ако хората не поумнеят обаче, ще попадна в групата на прецаканите...
киф, и аз в понеделник ще питам за гинипрал ...  Hug

# 56
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Добро утро  bouquet!
Снощи забравих, ама сега ида да кажа, да не ме мислите - бара е изпробван, много е здрав  Whistling Mr. Green Blush

Киф, и при нас го няма  Confused

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 13 598


"- Човек не може да вярва в невъзможни неща.
- Смея да ти кажа, че не си се упражнявала достатъчно, каза Царицата."
- Луис Карол "Алиса в огледалния свят"

Прекрасна неделя, момичета  Hug

mari_eta, хубаво да си починеш, и да се цопнеш във водата и за мен Сега трябва и останалите неща да изпробваш, не само бара  Grinning Blush

# 58
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Добро утро  bouquet!
Снощи забравих, ама сега ида да кажа, да не ме мислите - бара е изпробван, много е здрав  Whistling Mr. Green Blush

Киф, и при нас го няма  Confused

Палавница таква!

Изчезвам пак на море аз.  Mr. Green

# 59
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Добро утро  bouquet!
Снощи забравих, ама сега ида да кажа, да не ме мислите - бара е изпробван, много е здрав  Whistling Mr. Green Blush



 Браво на shadowman тогаЗ.  Party Здрав бар е направил. А ти не търпиш, първата проба е часове след поставянето. Палавница!  Hug Имам грях към теб, Мариетко.  Sad

TheBlackWidow , изчезвай и приятно изкарване! Я какво прекрасно време е, ползвайте го ползотворно по море и разходки.

 А аз тук ще си стоя,
Скрит текст:
с технически проблем на стомаха.
Confused И срещата ми с Мариета не се осъществи, а беше чакана, жадувана...
 Вчера пък ,
Скрит текст:
точно на Видовден, си получих заслуженото - глоба с фиш. Хм, голямата шофьорка вече глобена. Ама идва Видовден, дето викат хората. Сега мъжът ми ще ме спука от подигравки.  Joy

 

Общи условия

Активация на акаунт