Пазаруване от miniprix.bg - 31

  • 60 563
  • 798
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 1 655
5 дни чакам pdf - има ли забавяне и при някой друг или да се настройвам за отказ на продукт?
Днес вече има някакво раздвижване - приета съм от оператор, доставка петък.

Къде го пише, кога ще е доставката? Моята поръчка е пусната на 14-ти и има само Нов статус - Приета  newsm78

Ще ти се появи дата на доставка, когато статусът ти стане "Приета от оператор". "Приета" все още е нищо - просто си направила поръчка, която те не са почнали да обработват.

# 391
  • София
  • Мнения: 2 512
5 дни чакам pdf - има ли забавяне и при някой друг или да се настройвам за отказ на продукт?
Днес вече има някакво раздвижване - приета съм от оператор, доставка петък.

Къде го пише, кога ще е доставката? Моята поръчка е пусната на 14-ти и има само Нов статус - Приета  newsm78

Ще ти се появи дата на доставка, когато статусът ти стане "Приета от оператор". "Приета" все още е нищо - просто си направила поръчка, която те не са почнали да обработват.
Благодаря!   bouquet Сега излезе предвидена дата на доставка 22-ри, т.е. петък  Crazy

# 392
  • Мнения: 2 813
Някой с мейл за намаленията днес...?

# 393
  • София
  • Мнения: 5 547
Някой с мейл за намаленията днес...?


който иска ЧЕЛИ да купува Joy

# 394
  • Мнения: 2 813
Мерси, Миленски.  Peace

# 395
  • Мнения: 2
Здравейте, дами! Някой може ли да даде мнение за това якенце http://www.miniprix.bg/produkt/1083397  - искам го за училище за дете втори клас - интересува ме изработка и размер, тъй като в момента има налично 159 - 164. Благодаря предварително!

# 396
  • Мнения: 116
Днес си получих поръчката от черно-бялото намаление  Twisted Evil

- Apawwa, номер 24. Много ми харесаха, качествена изработка. Ортопедична стелка, цялата вътрешност е естествена кожа, не само стелката. Остава и да са здрави, че нямам късмет с обувките от миниприкс. Виждат ми се една идея уголемени.

- пише Biba, размер 36, но е трябвало да взема 34. Ще я мисля.

Още един положителен глас от мен.

Newport beach, агнешка кожа според написаното на стелката; непозната за мен марка; Ортопедична стелка, качествена изработка. ММ каза, че не носел такива обувки, но ще останат!

Cache cache Хареса ми, остана и да стане.

Долнопробен китайски боклук.

Наистина са мънички, както пишеш по румънско, но за 6,50 са ОК.

- Отказаха ми ги, изчерпени били  Twisted Evil

Последна редакция: ср, 20 авг 2014, 17:35 от kloeto

# 397
  • Мнения: 1 851
Здравейте, някой с мнение за тази рокля http://www.miniprix.bg/produkt/1109999 Praynig

# 398
  • София
  • Мнения: 2 512
Здравейте, някой с мнение за тази рокля http://www.miniprix.bg/produkt/1109999 Praynig
Май никой нищо не е писал за нея. И аз я разглеждах, изглежда готина и е на Vero moda  Heart Eyes

# 399
  • София
  • Мнения: 2 512
Момичета, някой да е получил вече смс от куриерите за доставката утре?  Thinking

# 400
  • София
  • Мнения: 1 655
Ще има доставки, статусът ми се смени на in delivery.
За съжаление са ми отказали две неща, много ме е яд за кецовете,
имаше ги налични поне два дни след като ги поръчах, а
отказаните панталонки и сега стоят налични в моя номер.
Дано останалото си струва.

# 401
  • Мнения: 2 221
От коя дата са поръчките, които чакате?  Rolling Eyes

# 402
  • София
  • Мнения: 2 512
От коя дата са поръчките, които чакате?  Rolling Eyes

И при мен се смени на In delivery, смс още нямам. Поръчах на 14-ти. Peace

# 403
  • Мнения: 2 221
Моята е от 17-ти и още не е приета от оператор  ooooh! Губя търпение вече...

# 404
  • София
  • Мнения: 2 512
Получих смс от Speedy, утре ще имам доставка  Peace

Общи условия

Активация на акаунт