Магията на изтока - тема 33

  • 28 467
  • 725
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 9 253
Абе малко е късно за кафе, но все пак  Heart Eyes
smile3544 Toва е то,предимството да си с ниско кръвно. Mr. Green

Сега виджа ли се Майки??
Скрит текст:



 no Още се будя с писъци от един сериал с шапки и духове.Обаче този The Night Watchman може и да се навия да го видя.

# 541
  • MJF
  • Мнения: 8 651
 search  вижда се. Ама Tuon, нещо по-фрапантно очаквах. Туй си е Майки, даже без жокер щях да то позная  Laughing. Явно стилиста му не е бил от най- големите ми Врагове.
дането, туй обзор на кодовете е цял епохален труд. То само като започнем с : кифла, ГГ,  knit, ИКЕ.... брой нямат,  пък и каквито сме все креативи  Laughing нон стоп творим нови  Mr. Green.

# 542
  • Мнения: 14 453
Дането, много хубаво предложение за допълнението пост първи Hug
О, как обичам каФеее Heart Eyes От любимите ми алкохолни напитки е ,които водят до пристрастяване.
Като гледам пет на зарана е,пък и с такава компания-екстра Heart Eyes Embarassed
Скрит текст:
Дано никой не се сети да пита толкова рано сутрин ,къде съм била през нощта? Shocked

Ми,Шош -креативни сте,само помисли за колко само аз съм питала Wink

# 543
  • Мнения: 9 253
дането, туй обзор на кодовете е цял епохален труд. То само като започнем с : кифла, ГГ,  knit, ИКЕ.... брой нямат,  пък и каквито сме все креативи  Laughing нон стоп творим нови  Mr. Green.
И прякорите - Жасминов,Сенсей,Великолепието,Прекрасния.... Crazy

kaspur,гледай Mars.
Завид на всички,които ще го гледат за първи път.

сосче,къде си била,а?В Тайланд???

# 544
  • Мнения: 6 885
Че к'ъв кусур му намирате на Майки newsm78. Малко очна линия   redecoration. Какви по-фрапиращи случаи сме виждали  Joy.


За такова кафе никога не е късно newsm56.


# 545
  • BG
  • Мнения: 4 459
Според мен не е добра идея да присъстват кодовете и съм против Grinning
Това са си наши 'лични' неща, които само ние пишещите тук си знаем кой кой е и защо така го наричаме и ако някой незапознат отвори от любопитство темата не мисля, че ще "звучим' добре Wink
Tuon, Майк се виждаше на първия ти пост още, ставаше въпрос за аватара ти, но пък може и аз да не съм разбрала, знам ли, още ми е лошичко доста.

# 546
  • Мнения: 9 253
гост,разбрах аз,че за авчето става дума  Peace
Пращам ти ги да те лекуват Hug
Скрит текст:


Този съм го инструктирала да не си губи времето,а да се захваща с работата

 Rolling Eyes Незна на какво ще си играете

# 547
  • BG
  • Мнения: 4 459
Хе-хе, мерси Tuon, бе ще ги организирам аз, кой да играе, кой да помага Laughing
Айде лека от мен.

# 548
  • Sofia
  • Мнения: 280
На първата снимка е най-стряскащ Майки но хубавото си е хубаво  Sunglasses 
Аз съм много за идеята за кодовите имена и ако може и по една снимчица отстрани  Mr. Green На мен ми е най-интересно кой е Великолепието че звучи много внушително  Grinning
  Tuon точно Марс съм го планирала като следващ в списъка  Peace

# 549
  • Мнения: 6 885
kaspur, Великолепието е Choi Jin Hyuk.





А това те очаква в Марс  Wink.

# 550
  • Sofia
  • Мнения: 280
Мммм хубави неща ме очакват значи   Mr. Green
Предполагам на снимките си личи  причината за кодовото име на Великолепието  Flutter мисля че го гледах в Наследниците (то от там тръгнаха нещата) и ми хареса доста  Peace

# 551
  • DE
  • Мнения: 9 068
Цитат
Tuon точно Марс съм го планирала като следващ в списъка

А там ще открие Вик....ех Вик(тук ми липсва забърсващия лигите емотикон Mr. Green) smile3521
Tuon, дай нещо по-прясно, че на тази е дечко още. Ама какъв дечко..........................

Отивам да видя дали има някакви епизоди онлайн малко да му се порадвам ooooh!


ПП Извинете, нещо ме е хванала лигнята днес  Rolling Eyes

# 552
  • Мнения: 640
Това с ходенето в казарма ми се струва ,като рекламен трик. Минчо и Великолепието тръгват вече от половин година... Най- хубавото Ким-че -Kim Hyun Joong http://www.easternspirit.org/forum/index.php?showtopic=1285 се е уволнило. Two Hearts

Майки си го харесвам всякак  Wink Изглежда ,че обича да провокира феновете си. Наскоро си го изгледах отново в Spring Love (2013),че ми е двоен там Joy


Отивам да видя дали има някакви епизоди онлайн малко да му се порадвам ooooh!


Vic Zhou http://wiki.d-addicts.com/Vic_Zhou ли има нови филми ,сериали ? За него ли става въпрос при онлайн гледането?

# 553
  • Мнения: 14 453
Добро утро! kaffeetrmker_2
Не съм спирала с каФетата ,то заради компанията,която върви с тях Heart Eyes
Tuon кафенцето в Банкок още ми е мираж  Flutter
pavlinaio хубавото Ким-че Laughing май тепърва ще влиза,че докато излезе ooooh!
Хубав петъчен Wink ден! Popcorn

# 554
  • Мнения: 9 253
Оооо,никакъв проблем за снимки на Вик
Скрит текст:




pavlinaio,новият филм (Don't Go Breaking My Heart 2 ) на Вик тепърва го чакаме,но и последните му два филма са хубави - A moment of love и Perfect Two. В Saving General Yang ролята му е доста мъничка.
За сериалите,другите момичета е ти дадат по вярно инфо.Аз чаках Going Home,но имаше проблеми и незнам дали са го превели.

сосче,все още е мираж,все още  Coffee
И петъчно Такешко
Скрит текст:




Общи условия

Активация на акаунт