Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 277

  • 34 411
  • 729
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 285



                    Здравейте мили момичета !

Вили, поздравления за чудесния спойлер. Радвай ни по често с
присъствието си.
Хаяско, изпълнявам, от мене кафето.
Приятен ден и на Марианка, да намери пак нещо ново.
Light1607, привет! Браво за колажите! Продължавай.
Докато пишех и Аурелия се появила. Привет и на теб.
Лек, успешен и усмихнат ден на всички.  newsm51


Скрит текст:

# 31
  • Мнения: 4 966
Добро утро.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 34 143


Фарах туитна:
"С гордост следим продажбата на "Малък септемврийски проблем". Толкова е мило и прекрасно. Аз съм много щастлива."

# 33
  • Мнения: 1 285


Фарах туитна:
"С гордост следим продажбата на "Малък септемврийски проблем". Толкова е мило и прекрасно. Аз съм много щастлива."


Поздравления за екипа на  МСП. Това е заслужена гордост. На нас, като странични
наблюдатели ни е мило, прекрасно и приятно, че на тях ли. Искрено се радвам.
Създадоха шедьовър в турското кино и за този успех им се полагат адмирации.
Дана  получат още награди. Нека всички създатели на филма са щастливи.

# 34
# 35
  • Мнения: 23 287


Привет момичета Енгинки  Two Hearts !

Рекли хората "Рано пиле -рано пее"   ама ... после цял ден му се спи. Joy Joy Joy

Ками  Two Hearts Прослушах песента - наистина е много хубава. Обещавам да направя нещо / ама знаеш бавничко става /. Като казах "бавно" - станахме две ! newsm44 станахме две !  newsm44
Друго си е - не съм сама / почнах да пиша от 9 часа - да видим кога ще си пусна поста Joy /.
Слагам песента отново, защото аз имах проблем с отварянето на клипа / може и другите да са имали /. Текстът е много хубав.

http://vbox7.com/play:b0c3a5c908

Величка Two Hearts  писала си по късна доба,  ако знаех,че ще има будни по това време ... можехме да си "говорим" ... Споделеният ти подарък е много хубав.

Хаяско  Two Hearts  много си ранобудна днес и наистина превари всички ! Лек ден !

Мариянка Two Hearts какво по-хубаво начало на деня от ... хубави новини ! Все повече започвам да си мисля за това DVD ... в мен се борят две сили / едната на разума - имам филма свален на компа, имам го като любим и в двата канала където е качен / и другата на изкушението -да имам и диска, при все,че нямам инсталиран DVD плейар за гледане на дискове ...  ooooh!
Имаш допълнение в подписа ... ще ни "портретира" всичките ...Two Hearts

Light  Two Hearts  благодаря за колажите ! Създават едно много хубаво настроение ! Една молба  Praynig - "побългари" си името, че всеки път ходя да го копирам от предните ти постове ... пък ако разрешиш направо мога да пиша Свети ?
Така съкратих  много отдавна името на АниМарияни - беше нещо дълго и винаги трябваше да го копирам. И оттогава всички почти и казваме така.

Комет  Two Hearts  и ти снощи си стояла да късно, то и аз цяла нощ "марширувах" напред - назад.  Добре, че сложи кафето рано-рано, че аз докато я свърша тази работа и ... "охлюва ще се шмугне в храстите"

Аурелия   Two Hearts  Марица  Two Hearts хубав ден и на вас !




Скрит текст:

Последна редакция: ср, 02 юли 2014, 09:59 от Марта_49

# 36
  • Мнения: 1 097

Момичета,снощи до късно сте си говорили приятно, а аз рано отидох да си ближа раните. Днес,обаче, веднага ще се възползвам от ранобудните пъргавелки и грабвам кавето на Комет.Ей такова го обичам с дебел каймак и сядам да видя какво сте си приказвали без мен.
ЗА да ви е деня хубав ви слагам един усмихнат,доволен от свършената работа млад мъж. Името му е винаги в съзнанието ви. И при мен е така.

# 37
  • Мнения: 4 966


Скрит текст:
http://pik.bg/%D0%B2%D0%B8%D0%B6%D1%82%D0%B5-%D0%B8%D1%81%D1%82% … 8-news150662.html

можета да проверите за себе си. Енгин вече е проверен - аристократ! Simple Smile))

Последна редакция: ср, 02 юли 2014, 10:28 от marytza

# 38
  • Мнения: 2 293
Здравейте мили момичета.В ден сряда,която не е нашата сряда ви желая много слънчеви усмивки,добро настроение и много положителни емоции.Да ни е ведро в душите и сърцата.Мартичка,не се притеснявай мила,когато стане.(Ще ти намеря и други хубави текстове-ти само кажи,че искаш да правиш клипове с Йомер и Елиф).Днес ви подарявам очарователната усмивка на най-чаровния мъж на света.      Лек и успешен ден на всички.До довечера.   Heart Eyes Hug 

# 39
  • Мнения: 1 097

Маришка,
Скрит текст:
Благодаря за информацията-аз съм кралица.

# 40
# 41
  • Мнения: 1 285



Ето, че най-после изгледах и последния 13 епизод с превод на КПА. Време е и аз да
обобщя видяното през "зоркия" ми поглед  и как изглежда пречупено през моята призма.
Няма да правя анализ, имаше достатъчно, а само мнение, което няма задължаващ елемент,
 а уведомителен. Joy Joy Joy

Още в самото начало споделих, че нямам големи очаквания и съм от тия, които гледат,
за да се разтоварват от реала, а не да се натоварват допълнително. Не, че ми е безразлично
какво гледам, но не драматизирам, ако не съм очарована. newsm09

В интерес на истината, аз не съм разочарована. През целият сезон следих сериала с желание.
Само гледането на последния епизод с превод осъществих със закъснение, затова чак сега
вземам отношение.

Нищо не реално не видях. Всичко показано може да се случи в живота, дори да не ни харесва.
Има разбира се недоразумения, разминавания в дати и несъвършенства, но нямащи фатално
значение.

Ние сме свикнали във филмите да виждаме или идеализирани образи или границата между
положителните и отрицателните герои да е видима и голяма. Ако пък победи доброто става
просто идеално. Grinning Но, уви. Тук сценаристките са решили, че в живото почти няма съвършени
хора и ни показват героите с положителни и отрицателни черти в характерите, без оглед
на това дали са бедни или богати.

Ето защо има неудовлетворени момичета, които казват, че в това или онова няма логика,
че така или иначе не бива да постъпва уж, разумна жена, като Елиф или пък комисар, като
Йомер, или някой друг персонаж.

Бих искала да попитам  -  коя от нас е била съвършена, безупречна и безгрешна през целият
си живот?   Далеч съм от мисълта за престъпни грешки. Нима винаги постъпваме правилно?
Не се ли учим от грешките си ?

Тогава защо искаме Йомер и Елиф да са идеализирани, а не земни и грешни, като нас?

Ние живеем в динамично време. Всички са забързани и задъхани в своето ежедневие.
Затова и нещата вече не се случват, като някога, дори и в любовта. Намерихме, че много
бързо ги вкараха в леглото, но защо не се огледаме наоколо.
И този двусмислен намек, уж за девственост, въобще не се отнася за това според мен.
Тя е на 31 години, живяла в Европа, имала Марко Валентини и сега девствена -смешки. Joy
Та тя първа потегли към леглото, като го съблече, знаейки много добре какво прави.
За новото поколение сексът има друго измерение. Виждате ,че масово живеят без брак.
Не можем да върнем времето назад. Истанбул не е Турция, а действието се развива там.
Нека бъдем реалисти. Не гледаме любовта между Ромео и Жулиета.

В интерес на истината, намирам Туба много убедителна в любовните сцени. И на двамата
им се получават и целувките и милувките. Joy Joy Joy

Според моето скромно мнение, всичко си е на място за пишещи се  и снимащи се за една
седмица двучасови епизоди от сериал. Simple Smile Grinning

Единственото, което не ми хареса и не очаквах е убиеца да бъде Хюсиен. Жестоко решение,
но не мога да пренапиша сценария и трябва да го приема, тъй като не е нито невъзможно,
нито невероятно да е той.

До какви обрати ще доведе това, не мога дори да гадая, защото, ако бяхме познавали
какво ще се случва, нямаше да има изненади и напрежение, а нали гледаме криминале.

Ето защо с нетърпение очаквам септември, за да продължа да гледам сериала. Естествено
е, че всички в темата го гледат заради Енгин. Нали затова следим творчеството му.
Толкова дълго чакахме да го видим на екран. В МСП му писахме отличен за образа на Тек.
Какво ще напишем за  Йомер ще знаем догодина. Оценките се поставят след финала.

Аз желая на Енгин успех, щом е направил този избор и го подкрепям безрезервно. newsm51

Последна редакция: ср, 02 юли 2014, 11:29 от komet

# 42
  • Мнения: 1 285


Скрит текст:
http://pik.bg/%D0%B2%D0%B8%D0%B6%D1%82%D0%B5-%D0%B8%D1%81%D1%82% … 8-news150662.html

можета да проверите за себе си. Енгин вече е проверен - аристократ! Simple Smile))


Маричка, благодаря  много.  Аз съм рицар. Когато прочетох
всичко, чак се зарадвах да бъда такава. Направо ми повиши настроението. Браво!

# 43
  • Мнения: 1 097

В тази жега един айрян с Керим ще ви дойде добре.

# 44

Общи условия

Активация на акаунт