Дългото лятно чакане след трансфер-30

  • 54 239
  • 776
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 304
нес видяхме 2 плодни сакчета!!!едното 16мм,другото 14мм.по-голямато даже имаше пулсации Grinningдругия четвъртък пак съм на преглед и се надяваме и другото да пулсира Praynigлекарката беше мноооого доволна,че не са трички Joy,честно казано,аз-също.дано всичко е наред другата седмица.

# 766
  • Italia
  • Мнения: 705
нес видяхме 2 плодни сакчета!!!едното 16мм,другото 14мм.по-голямато даже имаше пулсации Grinningдругия четвъртък пак съм на преглед и се надяваме и другото да пулсира Praynigлекарката беше мноооого доволна,че не са трички Joy,честно казано,аз-също.дано всичко е наред другата седмица.

Страхотна новина! Дано всичко е наред занапред и леко бременеене! Hug

# 767
  • Мнения: 304
много ми е притеснено,момичета!от вчера имам кафяво зацапване.....не е силно,по няколко капки на превръзката ,но го има през целия ден,днес сутринта-също.още вчера звъннах на лекарката,тя каза да не се притеснявам,че това било,защото ембриончетата се наместват в лигавицата.каза и да не се движа много.тъкмо бях тръгнала от 3 дена на работа и пак си останах в къщи....маи няма да мога да работя занапред Sadработата ми не е тежка,но е на крак-фризьорка съм и има дни в които няма сядане...финансово стоенето няма да ни се отрази никак добре,но не ми пука,само с бебчетата всичко да е наред Praynig Praynig Praynigколко е нормално да продължи това зацапване,до четвъртък ще полудея ако не спре.чак тогава съм на преглед.стискаите ми палци всичко да се оправи Cry

# 768
  • Мнения: 93
Щом е кафеникаво мисля че не е проблем, дано не премине в червено.Аз такова имах 13-14 ден от трансфера, но беше толкова незабележимо че ако не си обръщах внимание нямаше и да се забележи.Спокойно, почивай си, остави работата, карай си на болнични.
Ние вчера бяхме на преглед и си видяхме 1 сакче отговарящо си на размера по седмица, доктора е доволен и спокоен, живот и здраве след 2 седмици ще чуем как пулсира.
Искам да ви попитам тези които са на ясно с болничните през целия период на бременността, защото аз мисля така да карам.В болничен съм от деня на пункцията, след това мисля да взема един от личния, но си спомням че при първата бременност имаше един период в който докато не стигнех в определена седмица не ми се полагаше болничен заради бременност и си изчаках да ми дойде седмицата, някоя от вас ако се е сблъсквала с този проблем нека сподели.
Според ден момичета, и честит празник, нека Богородица бди над нас!

# 769
  • Мнения: 652
Здравейте момичета,
Аз все още не съм за тази тема тъй като съм още в стимулация, но ми е интересно как протича трансфера. Като върнат ембриончето/тата къде ги поставят? Оставят ги просто така, фриволно да си се мотаят из матката или в близост до стената? Извинете ме ако задавам глупав въпрос  Blush
Честито на всички бъдещи мами и много късмет и търпение на чакащите Simple Smile

# 770
  • Мнения: 38
Тиквичка и аз съм така. Дори няколко дена прокървявах ярка кръв след което преминаваше в кафяво. Неделя така ме болеше че отидох в спешното в една болница, и неочаквано за мен доктора каза че всичко е наред дори вижда сърчицето на бебчо, щях да се разплача неможех да повярвам. В понеделник се обадих в моята клиника кадето правех ин витрото, пак прокървих , дадоха ми час за вторник. Отидох бебчо си беше там тупкаше сърчицето, даже беше пораснъл от 5 на 5.2 мм Laughing. Доктора каза че кървенето няма общо с бененцето, може да е от слагането на утрогестана, от наместването на бебчо, и още нещо каза но не го разбрах добре, пък и щом няма нищо общо с бебчо....... На 19.08 пак имам час, искаха за началото на септември да ми запишат час, но аз настоях... Какво ще правя до нач на септември да се побъркам от мисли.

# 771
  • Мнения: 304
ох,много се притесняввам.....все го мисля,като са двечки,да не изпада едното,та затова.....ама докторката вчера ми каза да не се шашкам,всичко е наред,да си почивам.дано не се засили това течение.ако стане нещо такова и аз ще тичам някъде на спешно.дано не ми се наложи Praynigнаправо незнам как ще издържа до четвъртък Confusedдано спре Praynig

# 772
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 727
Тиквичке, и да го мислиш и да се притесняваш, каквото трябва да стане, ще стане. Измисли си неща да те разсейват и да не го мислиш толкова. Аз напълно те разбирам. Бях в абсолютно същото положение. Спокойствието е най-доброто лекарство. Успех!

# 773
  • Мнения: 165
Дами.....днес ми е 9 ден след трансфер на 5. 13 след пункция...ами не издържах и препишках един тест...и чудо! две еднакво червени черти... Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning, дано всичко е наред и скоро да видим плодни сакчета и сърчица...не знам защо си мисля за близнаци. Дано...дано всичко е на ред.

# 774
  • Мнения: 724
Дами.....днес ми е 9 ден след трансфер на 5. 13 след пункция...ами не издържах и препишках един тест...и чудо! две еднакво червени черти... Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning, дано всичко е наред и скоро да видим плодни сакчета и сърчица...не знам защо си мисля за близнаци. Дано...дано всичко е на ред.

Честито! Лека и успешна до термин! Хайде, пускай нова тема, за да вървят останалите по твоя път Wink

# 775
  • Мнения: 165
Ще опитам, че не съм правила до сега Simple Smile Иначе ЧХГ днес на 10 ден след трансфер 358,5.

Дано Господ е с нас и всичко завърши благополучно.

# 776

Общи условия

Активация на акаунт