Цветолечението на д-р Бах – 8

  • 142 990
  • 769
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 5 602
Зависи от вида и тежестта на проблемите. Нищо не пречи да опиташ ( и да споделиш после тук) . Успех !

# 196
  • София, под Карлсон
  • Мнения: 638
Зависи от вида и тежестта на проблемите. Нищо не пречи да опиташ ( и да споделиш после тук) . Успех !
Да, определено бих опитала, позовавайки се на положителния си опит с капките, но по- скоро питам как да определя за кои болежки кои есенции са приложими? Може би не се изразих ясно в първия си пост  Embarassed

# 197
  • Мнения: 2
 Благодаря ти за отговора Трапезица !

И аз мисля, че ще е най-добре така, защото те вече и без това са по няколко капки от оригиналния концентрат / не знам по колко слага/  в шишенце , разтворени с вода и бренди, та ако взема само 4 капки единично от всяко цвете и пак ги разтворя, ще стане доста разредено.   Thinking

Аптеката е Арника, на бул. 6ти септември 39  /точно преди бариерата, като вървиш към Гребната база/-  единствената , поне която аз знам , да продава капките на Бах в Пловдив. Аптекарката е много любезна и има и листовки с информация за капките.  Там има много здравословни продукти - на Хималая, на Пашкулев, много билки и т.н

   bouquet

# 198
  • Мнения: 3 211
Мисля си сега нещо.  Нали всяка болест, болка има психоматична причина?
Менструалната болка каква е?
Може ли да е затова, че се самообвиняваш или другите те обвиняват за всичко и чрез болката се самонаказваш Thinking
В правилна посока ли вървя?
По тази логика би трябвало pine да помогне.
Скрит текст:
Чудя се какво да дам на дъщеря ми, изключително силни болки има, няколко дни е неадекватна, много й е зле на училище най-вече, вкъщи не може да учи, не може да играе физическо, приема го като болест. Да е един път само-ок, ама всеки месец не мога да я извинявам от физическо, че понякога и от училище. Тя си е и chicory, та и давам и това, но дали има нещо, което пропускам? Все иска да привлича внимание с лошо. Направо плаче за внимание, чак граничи към егоцентризъм и е много капризна. Ох, много си го оплюх детето, има си много хубави черти, просто тези негативни и самата тя осъзнава, че трябва да промени.

# 199
  • София
  • Мнения: 5 567
very nice, опитали ли сте с Рескю в тези дни?
Скрит текст:
Иначе на една моя приятелка дъщеря й беше така и много добре се повлия от хомеопатия. Може да пробвате.  Hug

# 200
  • София, под Карлсон
  • Мнения: 638
Мисля си сега нещо.  Нали всяка болест, болка има психоматична причина?
Ами и аз именно на тази логика питам - как да определя за определени болести кои са приложимите есенции?  newsm78

# 201
  • Мнения: 3 211
Ами и аз именно на тази логика питам - как да определя за определени болести кои са приложимите есенции?  newsm78
Аз препрочитам отново книгата на Луиз Хей "Излекувай себе си" или нещо подобно. Ако искаш ми пусни на лични имейл да ти пусна книгата. Там има нещо като списък. Като си определиш какъв емоционален проблем е довел до физическо неразположение/болест би могла да определиш есенция, която да помогне да се разреши емоционалния проблем.
Но все пак това не е лечение.

 .♥.Петя.♥., мислех си да я заведа сега след празниците, да. Мерси за напомнянето.

# 202
  • София, под Карлсон
  • Мнения: 638
Аз препрочитам отново книгата на Луиз Хей "Излекувай себе си" или нещо подобно. Ако искаш ми пусни на лични имейл да ти пусна книгата. Там има нещо като списък. Като си определиш какъв емоционален проблем е довел до физическо неразположение/болест би могла да определиш есенция, която да помогне да се разреши емоционалния проблем.
Но все пак това не е лечение.

Благодаря ти! Имам я - "Излекувай тялото си", ще погледна.

# 203
  • Мнения: 152
Здравейте!
Искам да се обърна към момичета, които са използвали капките за преборване с разни нервни симптоми, депресии и др. След дълго четене, мисля, че си определих нужните ми цветове. Но няколко дена след като започнах да ги приемам , ми се изостриха разни неврологични симптоми- будя се често, една топка ми е застанала в гърлото и ме стяга, нервно ми е и така вече около 10 дена. Някой имал ли е такова влошаване за толкова дълъг период? А преди да започна приема си бях добре, в смисъл , че не съм била в някаква нервна криза или нещо подобно. Който може да ми помогне да пише на лични   bouquet

# 204
  • Мнения: 5 602
Туширай симтомите с Рескю  Peace

# 205
  • Мнения: 19 501
Момичета, каква комбинация да взема за майка ми, която е много болна възрастна жена /диабет, сърдечни проблеми и т.н./ Скоро си счупи и ръката и се наложи операция. Сега уж зараства ръката, но доста я боли и тя се притеснява дали зараства правилно. Провеждаме нужното лечение, но какво бих могла да й дам като комбинация за бързо възстановяване на костта и премахване на болката? Изпитва чувство на безсилие, яд заради намалената подвижност, вина че тежи на близките, страх да не би да остане с увреждания ръката.

# 206
  • Мнения: 338
Реших да пробвам с есенциите на Бах, но се колебая дали да поръчам целия комплект, за да имам всичко под ръка при нужда, или да поръчам само това, от което имам нужда в момента. Как смятате, кое е по-удачно?

П.С. Трудното взимане на решения е едно от нещата, които трябва да коригирам  Wink

# 207
  • Мнения: 5 602
Зависи от мотивацията и финансовата възможност . А може да си направиш и единична комбинация и да прецениш как ти действат капките  Peace

# 208
  • Мнения: 47
Здравейте, момичета! Възможно ли е от приема на капките първоначално да се влоши състоянието, за което се приемат и да настъпи т.нар."лечебна криза"  / става въпрос за апатия, депресия,невроза, провокирани от известни и неизвестни страхове, прекалена нерешителност в живота/?
Благодаря Ви!

# 209
  • Мнения: X
Талито, аз знам, че не би трябвало да има влошаване, поне при мен не е имало, действат ми много подкрепящо (приемала съм комбинации за подобни оплаквания). Освен това също имам страх от лечебни кризи, разбирам те напълно.  Hug Но те не са опасни, просто трябва човек да стисне зъби и да понесе за момент и после всичко се прояснява.  Hug В момент на лечебна криза може да вземаш Рескю.

Общи условия

Активация на акаунт