"За" и "против" чалгата

  • 97 621
  • 1 961
  •   1
Отговори
# 1 260
  • Мнения: 3 096
О май год, сега видях, че Борил е дошъл и в тази тема! Фешънче, пази се от Борил и не му пращай снимки! Той е мъж, който говори като жена и дебне в Бг-Мама, защото си търси млада жена за разплод. И защото иска да разбере що е то жена и има ли то почва у нас (у тях, де). Бориле, не те е срам. Детето е на 14.

# 1 261
  • Мнения: X
Бориле, спри се! Ще съсипеш крехката душевност на детето и после на талази ще ни заливат жални песни с поука, в които лирическата героиня ще се пита истина или игра беше това. smile3534

# 1 262
  • Мнения: 3 096
Може да е тъпо, но е дете и има време да поумнее. Не и е мястото тук, това е сигурно. А Борили има навсякъде в Интернет, включително в Тийнпроблем. Фешънче, сериозно - не си слагай снимките в тази тема, и в никоя тема, никъде.

# 1 263
  • Мнения: 100
Няма да публикувам снимки наистина, но съм на 14. Може да смятате, че съм по-голяма, поради начина ми на изразяване, но това че се старая изказа ми да е екзактен, не е нещо лошо. Само мога да бъда поласкана, че сте си помисли че съм по-голяма. Simple Smile
Може да има нещо общо с факта, че три години съм била в паралелка със засилено изучаване на български език и литература, където ако не говориш като филолог, те гледат накриво, но все си мисля че съм родена с дар слово, колкото и нескромно да звучи Grinning Joy Или поне се надявам.  newsm78 Mr. Green Laughing Sunglasses

# 1 264
  • Мнения: 3 096
Няма да публикувам снимки наистина, но съм на 14. Може да смятате, че съм по-голяма, поради начина ми на изразяване, но това че се старая изказа ми да е екзактен, не е нещо лошо. Само мога да бъда поласкана, че сте си помисли че съм по-голяма. Simple Smile
Може да има нещо общо с факта, че три години съм била в паралелка със засилено изучаване на български език и литература, където ако не говориш като филолог, те гледат накриво, но все си мисля че съм родена с дар слово, колкото и нескромно да звучи Grinning Joy Или поне се надявам.  newsm78 Mr. Green Laughing Sunglasses


чекай малко...
Пълният член не ти е съвсем окей, пунктуацията - също, но това се оправя по-лесно. Трябва да четеш повече за по-добър стил. Не слушай изакванията на политиците, че водят до ей такива изцепки.
Има и друго капанче с дар-словото, може много хубаво и вдъхновено да говориш, но нищо да не казваш. С възрастта може и да се оправи, ако четеш неща, които умни хора са казали преди теб, и мислиш над тях.

# 1 265
  • Мнения: 100
Няма да публикувам снимки наистина, но съм на 14. Може да смятате, че съм по-голяма, поради начина ми на изразяване, но това че се старая изказа ми да е екзактен, не е нещо лошо. Само мога да бъда поласкана, че сте си помисли че съм по-голяма. Simple Smile
Може да има нещо общо с факта, че три години съм била в паралелка със засилено изучаване на български език и литература, където ако не говориш като филолог, те гледат накриво, но все си мисля че съм родена с дар слово, колкото и нескромно да звучи Grinning Joy Или поне се надявам.  newsm78 Mr. Green Laughing Sunglasses


чекай малко...
Пълният член не ти е съвсем окей, пунктуацията - също, но това се оправя по-лесно. Трябва да четеш повече за по-добър стил. Не слушай изакванията на политиците, че водят до ей такива изцепки.
Има и друго капанче с дар-словото, може много хубаво и вдъхновено да говориш, но нищо да не казваш. С възрастта може и да се оправи, ако четеш неща, които умни хора са казали преди теб, и мислиш над тях.

Добре  Grinning Ще се усъвършенствам, доколкото мога  Simple Smile

# 1 266
  • Мнения: 6 717
Фешън ловър, и да бълваш пост след пост няма да заобичаме чалгата.Така, че наблегни на качеството, а не на количеството.Това и за чалгата се отнася, де. Thinking

# 1 267
  • Мнения: 1
Казвате, че всички, които слушат чалга са тъпи.  newsm78 ..Това не го разбирам, защото всеки си слуша това, което иска - какво сега? Слушам чалга-тъпа съм. Ок  smile3532
Както спомена fashion_lover96 чалгата изобщо не е това, което беше. Имат по милиони гледания и надминават съвременните песни. Пее се за любов и това интересува тийнейджърите сега...Какво свястно има примерно в "Пияната тояга" на 100 кила? - пуснете си я...пуснете и една на Алисия и вижте разликата. И мили майки, на никой не му пука вие какво искате...децата ви ще слушат това, което харесват независимо от вашите предпочитания. И затова ние искате да си излеете душата в този сайт, защото има кой да ви чуе, нали? Каквото и да правите, нищо няма да се промени...

# 1 268
  • Мнения: 3 096
Тъпа си не защото слушаш чалга, а защото си правиш изводи от неизказани съждения. Вчера си направихме хубава дискусия, можеше да се включиш и поне да защитиш гледната си точка.
Но да, нещо може да се промени. Може да ти се случи да те изметат от сайта. Сигурна съм, че нарушаваш най-малко едно правило на форума.

# 1 269
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Никой не отрича, че има боклукчави текстове и в другите стилове, но това не бива да бъде успокоение за чалгарите. Laughing
И още, съгласявам се, че не всичко в чалгата е "тез червени домати, кой ги мама разклати", ли беше и подобни, но останалите, които уж ги давате за пример като стойностни са толкова плоски, че няма на къде.   И не е само от простите думички. Лиляна беше дала текст на песен с прости думички назад, но звученето му е съвсем различно някак си...

# 1 270
  • София
  • Мнения: 2 388
Никой не кара никой да заобчва чалгата. Само ви казваме, че това не е смотана музика и сайта не е за оплювате даден жанр. "Изразяваме мнение" Аз също. -.- Като не ви харесва, ебете си майката и толкоз. Ае, тве беше от мене, няма да се занимавам с някви смотани безработни майки, коите се чудят в кой сайт да влязат и как да обидят някой...Дали аз нарушавам правилата?! Помислете.  bouquet
Много си тъпа, честно, личи си какъв ти е предпочитаният стил музика  Laughing

# 1 271
  • Мнения: 3 096
Фешънче, четеш ли? Човек сам си избира в какво ще се превърне.  Peace
Или пък за един ден Фешън лавър 96 порасна и стана Секс машин 35? Регистрацията на втората е от днес. Защо модераторите не им спретнат една проверка, да знаем какво става?

# 1 272
  • Мнения: 100
Фешънче, четеш ли? Човек сам си избира в какво ще се превърне.  Peace
Или пък за един ден Фешън лавър 96 порасна и стана Секс машин 35? Регистрацията на втората е от днес. Защо модераторите не им спретнат една проверка, да знаем какво става?


Не е мой профила, аз не се изразявам по този начин.
И в какво мислиш че ще се превърна?

# 1 273
  • Мнения: X

И в какво мислиш че ще се превърна?

В каквото ти подскажат бръмбарите в главата.

# 1 274
  • Мнения: 3 096
Не знам в какво ще се превърнеш. Казвам ти да прочетеш предната страница, да мислиш и да внимаваш каква ще си избереш да станеш.

Общи условия

Активация на акаунт