"За" и "против" чалгата

  • 97 510
  • 1 961
  •   1
Отговори
# 1 905
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
А на тези които не слушат чалга бих ги попитал какво правят в темата освен да плюят и бълват огън и жупел.

Пффффф, ти не успя да прочетеш заглавието на темата или, след като го прочете, не го схвана?
Ясно темата е за - плюнки и бълване на огън и жупел по опонентите и налагане само на собственото мнение.

# 1 906
  • Мнения: X
А на тези които не слушат чалга бих ги попитал какво правят в темата освен да плюят и бълват огън и жупел.

Пффффф, ти не успя да прочетеш заглавието на темата или, след като го прочете, не го схвана?
Ясно темата е за - плюнки и бълване на огън и жупел по опонентите и налагане само на собственото мнение.
Ясно, четенето с разбиране не е за всеки.

# 1 907
  • София
  • Мнения: 3 611
Ето това също е чалга (чалгия). Концерта е изнесен от оркестъра на БНР под диригенството на Димитър Христов с гост-изпълнители от Турция, Гърция, Сърбия и Македония.
"Ритъмът на Балканите 2":
https://www.youtube.com/watch?v=eOkFNvHQ1B4#t=277

А на тези които не слушат чалга бих ги попитал какво правят в темата освен да плюят и бълват огън и жупел.
Ами това си е стойностна балканска фолклорна музика и няма нищо общо с чалгиите, на които силиконови  патки вият и друсат задници в дискотеките, а малоумници късат салфетки.    ooooh!

# 1 908
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
А на тези които не слушат чалга бих ги попитал какво правят в темата освен да плюят и бълват огън и жупел.

Пффффф, ти не успя да прочетеш заглавието на темата или, след като го прочете, не го схвана?
Много е трудно да се чете. Затова някои стигат само до шофьори.

# 1 909
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Бе и самите чалгаджии осъзнават, че продуктът им е посредствен отпадък. Самите те бягат от стила си, звученето им е различно, доближава се до попа все повече, до денса, някъде и жици и рап нарежданки вкарват ooooh!.
Само от пошлото си излъчване не бягат певачките. Crazy

# 1 910
  • София
  • Мнения: 3 611
Бе и самите чалгаджии осъзнават, че продуктът им е посредствен отпадък. Самите те бягат от стила си, звученето им е различно, доближава се до попа все повече, до денса, някъде и жици и рап нарежданки вкарват ooooh!.
Само от пошлото си излъчване не бягат певачките. Crazy
Те са си карачки и така по-лесно се продават. Party

# 1 911
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
А на тези които не слушат чалга бих ги попитал какво правят в темата освен да плюят и бълват огън и жупел.

Пффффф, ти не успя да прочетеш заглавието на темата или, след като го прочете, не го схвана?
Много е трудно да се чете. Затова някои стигат само до шофьори.
Аз докъдето съм стигнал ти има да сънуваш. Обикалям из цяла Европа, но не съм шофьор, а телевизионен оператор. Доходите ми са доста прилични - така че както ти казах малко по-назад "Преди да пишеш първо го обмисли".  

Между другото - заплатата на шофьорите е доста над учителската. Wink

Последна редакция: пт, 24 апр 2015, 21:47 от emokey

# 1 912
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Е, оказах се права, че четенето е трудно. Особено когато става дума за почитатели на чалга.

# 1 913
  • Мнения: X
Обикалям из цяла Европа, но не съм шофьор, а телевизионен оператор.
Браво, сладур! А някой е твърдял, че ти си шофьор? Ей, това четенето с разбиране за нищо го нямаш!

# 1 914
  • Мнения: 100
Обикалям из цяла Европа, но не съм шофьор, а телевизионен оператор.
Браво, сладур! А някой е твърдял, че ти си шофьор? Ей, това четенето с разбиране за нищо го нямаш!


Вие имате право да иронизирате хората, които не са съгласни с вашето мнение, а те нямат право да коментират, да се обосноват, да ви отговорят?
Аз с четенето с разбиране проблеми нямам, но ти очевидно имаш проблеми с общуването. Не е необходимо да подхождаш толкова арогантно към това че някой си е изразил мнението и то не е съвпаднало с твоето.

И като подхождате с арогантност, високомерие и надменност към хората, които слушат "чалга" по-добри ли ставате? Повече ли се издигате в собствените си очи?
Това, че иронизирате някого и се хващате за най-малката подробност в написаното от него, не придава никаква тежест на мнението ви. Иронията не е аргумент. Ако смятате, че вие сте тези, които определят кое е музика и кое не значи наистина претендирате за едно доста високо ниво, което не си личи в изпълнените ви с квалификации и незащитени твърдения коментари.

# 1 915
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
А ти защо се хабиш да характеризираш нашите мнения какви са. Гледай си темата и си пиши по нея. Какво ме интересува твоето мнение за моето мнение. Ми не си ми важна, не разбра ли?
Ако искам ще се аргументирам, ако искам ще иронизирам, ако искам ще говоря каквото си искам. Стига си се мотала в краката ми, че си досадна вече. Повтарящ едно и също до отмала и това е следствие на затъпяващата среда, която си образуваш с чалгата.

# 1 916
  • Мнения: 100
А ти защо се хабиш да характеризираш нашите мнения какви са. Гледай си темата и си пиши по нея. Какво ме интересува твоето мнение за моето мнение. Ми не си ми важна, не разбра ли?
Ако искам ще се аргументирам, ако искам ще иронизирам, ако искам ще говоря каквото си искам. Стига си се мотала в краката ми, че си досадна вече. Повтарящ едно и също до отмала и това е следствие на затъпяващата среда, която си образуваш с чалгата.

Постът ми дори не беше насочен към теб, а към друга потребителка, но щом си се припознала... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Който няма как да се аргументира дава квалификации.
А защо ти коментираш почти всеки мой пост тогава?
Може да съм "досадна", но поне си защитавам мнението и се придържам към добрия тон, пък каквато ще да съм.

# 1 917
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
... поне си защитавам мнението и се придържам към добрия тон, пък каквато ще да съм.
Това:
....
Който няма как да се аргументира дава квалификации.
....
не е защита на мнение. И вече го четем за 108734656 път. А кой повтаря едно и също?

# 1 918
  • Мнения: 100
... поне си защитавам мнението и се придържам към добрия тон, пък каквато ще да съм.
Това:
....
Който няма как да се аргументира дава квалификации.
....
не е защита на мнение. И вече го четем за 108734656 път. А кой повтаря едно и също?

Добре, добре, добре..хайде да спрем и двете. Ясно е, че няма да се разберем. Да спрем да спамим. Simple Smile

# 1 919
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Е, оказах се права, че четенето е трудно. Особено когато става дума за почитатели на чалга.
С четенето съм добре благодарение на моите учители които ти няма как да стигнеш. Владея още испански, португалски и английски - така че въобще не се засягам от това което си написала. Кой каква музика харесва това си е негова лична работа и това вас не ви засяга. Но започнете ли да казвате "кой какъв е" защото слушал "еди си какво" вече влизате в личното му пространство.

Общи условия

Активация на акаунт