На море в ТУРЦИЯ - тема 32

  • 112 355
  • 777
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 3 367
Tatjana ,благодаря ви! има ли препоръчана ангенция или някакви офертни страници да търся? децата до 3 плащат ли се в повечето хотели АИ?мерси!

# 556
  • Мнения: 7 605
Tatjana ,благодаря ви! има ли препоръчана ангенция или някакви офертни страници да търся? децата до 3 плащат ли се в повечето хотели АИ?мерси!

Тъй като самата аз не ползвам услугите на български агенции или туроператори, не мога да помогна за това, но сигурно някой друг ще се включи с препоръка  Peace

# 557
  • Мнения: 556
Влизам в темата с молба, да ми препоръчате някой курорт подходящ  за почивка с деца.
Обмисляме през септември да отидем за няколко дни на почивка, и търся нещо което да се хареса на малките. Също да ви питам ол инклузива им добър ли е, плажовете със ситен пясък ли са?

# 558
  • Мнения: 242
Tatjana ,благодаря ви! има ли препоръчана ангенция или някакви офертни страници да търся? децата до 3 плащат ли се в повечето хотели АИ?мерси!
Не съм Татяна, но вижте фирмите, които работят с Тез Тур. От там си изберете някоя.

# 559
  • Мнения: 242
Влизам в темата с молба, да ми препоръчате някой курорт подходящ  за почивка с деца.
Обмисляме през септември да отидем за няколко дни на почивка, и търся нещо което да се хареса на малките. Също да ви питам ол инклузива им добър ли е, плажовете със ситен пясък ли са?

Важно е с какъв бюджет разполагате, зщото изборът е много голям. Ол инклузива зависи от категорията на хотела и пак се свежда до пари. Освен това е важно разстоянието, на което сте склонни да пътувате. Като цяло дайте малко по-подробна информация за изискванията си.

# 560
  • Мнения: 3
не-пак имаше комари
не толкова из комплекса, но при настаняването ни в стаята имаше доста-явно бяха забравили вратата
дадоха ни райт, но не помогна
Благодаря ти   bouquet
явно не го смятат за проблем, след като и тази година положението е същото!

# 561
  • Мнения: 556
Бюджета е около 1500лв, но не знам дали ще се вместим в него.
Разстоянието ми се иска да не е повече от 1000-1200км.
Изискванията са хотела да е ол инклузив ( може и пълен пансион), да има детски басейн и плажа да е наблизо.

# 562
  • Мнения: 267
Бюджета е около 1500лв, но не знам дали ще се вместим в него.
Разстоянието ми се иска да не е повече от 1000-1200км.
Изискванията са хотела да е ол инклузив ( може и пълен пансион), да има детски басейн и плажа да е наблизо.

Препоръчвам агенция ГЛОБТРАВЪЛ и хотел Батихан в Кушадасъ. Собствена плажна ивица със ситен златист пясък , басейни , градина и уникален инклузив , перфектна хигена и обслужване !

тел. 02 987 4342, 988 4810

Телефоните се обслужват и през почивните дни

# 563
  • София
  • Мнения: 107
Бюджета е около 1500лв, но не знам дали ще се вместим в него.
Разстоянието ми се иска да не е повече от 1000-1200км.
Изискванията са хотела да е ол инклузив ( може и пълен пансион), да има детски басейн и плажа да е наблизо.
Предстои ни почивка в Yasmin Bodrum Resort от 20.09. като за 7 нощувки ни излиза 1450лв. за тримата с детето,което е на 3г.Със собствен транспорт сме и са около 1100 км. от София.Хотела има достатъчно занимания и за малки и големи,на брега на морето и е на база ултра all incl.Ако ви е много като цена,може вариант и с 6 нощувки. Peace

# 564
  • Мнения: 242
Бюджета е около 1500лв, но не знам дали ще се вместим в него.
Разстоянието ми се иска да не е повече от 1000-1200км.
Изискванията са хотела да е ол инклузив ( може и пълен пансион), да има детски басейн и плажа да е наблизо.
Предстои ни почивка в Yasmin Bodrum Resort от 20.09. като за 7 нощувки ни излиза 1450лв. за тримата с детето,което е на 3г.Със собствен транспорт сме и са около 1100 км. от София.Хотела има достатъчно занимания и за малки и големи,на брега на морето и е на база ултра all incl.Ако ви е много като цена,може вариант и с 6 нощувки. Peace
Първата ми почивка в Турция беше в този хотел през 2005 г. Не исках да с тръгвам. От тогава няма лято без Турция. Много е важно първото впечатление
Проверете и някои хотели край Кушадасъ. Малко по-бизо е от Бодрум.

# 565
  • Мнения: 556
Благодаря ви за отговорите момичета, ще проверя хотелите които сте ми препоръчали  Peace

# 566
  • Мнения: 2
  Здравейте,
както е видно не съм мама, а само бг, но понеже това е най-големият форум, а и по търсената от мен информация е най-изчерпателният реших да се обърна към вас с молба за информация. Реших тая година да отида на почивка в Турция, като взема с мен и мой близък човек понеже има повод. Голямо чудене беше къде да е понеже в Турция не съм ходил нито аз, нито тя, а и никой приятел или роднина. Вече се спряхме на хотел VOGUE BODRUM гледам 5 звезди,superior room(някъде прочетох за 55 кв.м (ама множко ми звучат-то цяла гарсониера това), аквапарк, Ultra All, брега на морето, басейни и др. благинки, никак не скъпо, прочетох мнение за хотела в началото на темата (както и последните 3-4 теми от по 50 страници, също така и черният списък на ТА- един вид поограмотих се и тогава питам). Честно казано ме притеснява, че хотела според мен не е на 8 км от самият град, а поне още 5-6, гледах на google earth-  може да са 8 по въздушна линия, но не и по автомобилен път, ще помоля ако някой знае колко е разстоянието да сподели. Това не е голямото притеснение, а коя агенция да избера и изобщо как да разбера на коя е почивката- видях поне на 5-6 места да се предлага същата почивка, забелязах и Емералд, а се начетох на лоши мнения за нея, ако има награда от рода на златен скункс- тя ще я спечели! Ето я и самата оферта на няколко места:
http://www.emeraldbg.com/hotel/62424/2/237/62151/78554/VOGUE-HOTEL-BODRUM-5*.html
http://pochivki-turcia.planet.bg/hotel.php?p=62424&c=2&g … m=78554&cl=40
http://travelguide.bg/top-tceni-bodrum-septemvri-avtobus---7-noshtuvki-9123.html
http://pochivki-v-turcia.romanticholidays.net/hotel.php?p=62428& … m=78799&cl=92
има и още, но предполагам толкова стигат. Начетох се и на доста негативни коментари за автобусите. Чудя се дали изобщо да рискувам с автобус или да прежаля малко повече пари и да идем със самолет, ама тия 79 евро за летищни такси направо ме отказват, но ако са зле автобусите- 300 лева не са кой знае колко много пари. От друга страна като се замисля, ако тръгна с моя автомобил мисля ми се събират някъде към 1100-200 км което не е малко, не е и страшно, ама пък в Турция да пътувам с моята си кола- да речем, че съм предубеден, въпреки, че с ходенията ми в Румъния нямах проблеми! Също така ако някой има информация включва ли Ultra ALL фрешовете и що годе добър алкохол- руска,шведска,финландска,полска водка или някакво уиски от острова? Долу-горе това са ми въпросителните. Благодаря на всички изчели и най-вече на тия които са отговорили на въпросите ми!

# 567
  • Мнения: 3 062
Като за първо отиване в Турция и със "специален" човек - изберете програма със самолет. Ако някой ме накара да пътувам 16-18 ч. в едната посока, и пак толкова навръщане, изобщо не би се почувствала "специална" Sunglasses

Емералд имат програми със 6 нощувки /може и други фирми също/ - малко рано е тръгването, но се преживява и за 1 час сте там. Врэщането е късно, т.е. може да си използвате деня до вечерта. Мисля, че отзивите за този хотел бяха много хубави, а и самият Бодрум е интересен за допълнителни разходки.

# 568
  • Мнения: 15
Искам да попитам ходилите в аква фентъзи- Кушадасъ, при посещение на  аква парка дали е необходимо да сме със специални, непързалящи се обувки, казаха ми, че има голяма опасност от подхлъзване?

Не, изобщо не са ви необходими такива обувки. Ходихме из цялата територия на аква парка, не съм забелязала някъде да е било хлъзгаво. Ако сте с обувки ще трябва да си ги събувате на входа на всяка пързалка и да се качвате боси. После като се спуснете ще трябва да се връщате там откъдето сте се качили за да си вземете обувките
Много благодаря за отговора,  пожелавам Ви хубаво лято   bouquet

# 569
  • Мнения: 242
Здравейте, IliyanBG! Избрали сте чудесен хотел /точно като за специален повод/. 
Пътуването с кола не е никакъв проблем. Пътищата в Турция са много по- хубави от тези в България и ако не ви притеснява голямото разстояние, няма проблем да се пътува с кола. Трябва да знаете някои допълнителни неща, но ще питате, когато решите с какъв транспорт ще бъдете. Вярно е, че е най-бързо със самолет, но това е по ваша преценка. Много ТО в България предлагат едни и същи дестинации и хотели и това не бива да ви притеснява. Разликата в цената не е много голяма. Изберете това, което сметнете, че е най-добро за вас.
В концепцията нахотела пише, че се предлагат оригинални алкохолни напитки /не турско производство/.
За точното разстояние между хотела и Бодрум, мога да кажа след 30 септември, когато се върна от там.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт