На море в ТУРЦИЯ - тема 32

  • 112 114
  • 777
  •   1
Отговори
# 765
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 856
Ние тръгваме с Ориент 99 в петък за Дидим  /Palm Wings Beach Resort/,още не са ми се обадили за часа и мястото на тръгване  Mr. Green.Като гледам прогнозата на времето ,хич няма да става за плаж ,дано не познаят руснаците  #Cussing out.Може ли някой по-запознат да ми каже ,как се ползват тези монитори.И още-ако аз искам да поспя ,а на съседната седалка гледат,дали няма да пречи светлината  newsm78

Звъннете в офиса и попитайте за часа и мястото Peace Пътувахме с Ориент- нито на отиване, нито на връщане улучихме автобус с монитори   Laughing

# 766
  • Мнения: 267
Здрравейте колебе я се между Батухан,Пайн Бей и Сюрмели.Кой бихте ми препоръча ли.Благодаря!



Батихан !!! Peace Peace Peace

# 767
  • Варна
  • Мнения: 10 582
И в трите хотела ли сте били,Бену,че така категорично отговаряте newsm78

# 768
  • Мнения: 267
И в трите хотела ли сте били,Бену,че така категорично отговаряте newsm78

Не мисля , че се "изисква" отговор само от тези които са били и в трите хотела ....или поне аз не разбрах за такова"условие" при отговор !!!
Имам прекрасни впечатления и преживявания в Батихан , където смятам , че всичко е на отлично ниво и просто дадох своето мнение !

Вие еstella вместо да ме питате мен къде съм била или не , да бяхте дала някакво мнение ....или поне да не пречите !

Винаги човек трябва да бъде категоричен ! От липса на категоричност ние българите сме го докарали до кривата круша ....

# 769
  • Мнения: 152
Ние тръгваме с Ориент 99 в петък за Дидим  /Palm Wings Beach Resort/,още не са ми се обадили за часа и мястото на тръгване  Mr. Green.Като гледам прогнозата на времето ,хич няма да става за плаж ,дано не познаят руснаците  #Cussing out.Може ли някой по-запознат да ми каже ,как се ползват тези монитори.И още-ако аз искам да поспя ,а на съседната седалка гледат,дали няма да пречи светлината  newsm78
Ние ще пътуваме в петък за Дидим, но с Партнер Травел за AURUM....... Може би на границата ще се засечем, нищо,че не се познаваме.Времето го гледах в Дидим 26 до 30 градуса по време на престоя ни(05.09 - 13.09). Може би само в събота ще е по-лошо, но температурата на  водата я дават 25-27 градуса. Някой тук беше постнал сайт за времето и там проверих. Simple Smile

# 770
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
... И в тази връзка да питам - има ли заминаващи на 26.09 за Мармарис?

Има Peace. И то с Емералд, но от Пловдив.

В кой хотел ще сте?

miss july, Резервирали сме за Blue Bay Platinium, две стардартни стаи за цялото семейство. Хотелът сме го виждали отвън. Преди две години бяхме в друг съседен и стаята ни гледаше към басейните му. Избрахме го заради местоположението, отзивите в TripAdvisor и модерния му вид. А що се отнася до пързалки, градини, басейни и плаж не са от особено значение за нас. Всеки с предпочитанията си.

А вие в кой хотел ще бъдете?

# 771
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
... И в тази връзка да питам - има ли заминаващи на 26.09 за Мармарис?

Има Peace. И то с Емералд, но от Пловдив.

В кой хотел ще сте?

miss july, Резервирали сме за Blue Bay Platinium, две стардартни стаи за цялото семейство. Хотелът сме го виждали отвън. Преди две години бяхме в друг съседен и стаята ни гледаше към басейните му. Избрахме го заради местоположението, отзивите в TripAdvisor и модерния му вид. А що се отнася до пързалки, градини, басейни и плаж не са от особено значение за нас. Всеки с предпочитанията си.

А вие в кой хотел ще бъдете?



В Мармарис Палас в Ичмелер.

# 772
  • Мнения: 29
по темата с мониторите,въпреки че вече малко се преекспонира:Аз лично мисля че бъдещето на автобусните почивки е свързано с наличие на такива в автобусите,независимо с коя агенция се пътува.Вижте турските автобуси,всички са снабдени с монитори.Просто у нас все още не се е наложил този стандарт,но бъдещето е натам.Аз лично не съм виждала автобус на други фирми с екрани,освен на Ориент/близо 3 години имат такива,но не всичките им автобуси / . Турс от скоро са взели такива,не вярвам и те да си обновят парка напълно веднага. Очаквам отговора на Емералд,защото те са другата голяма фирма на пазара.На който му предстои почивка с първите две цитирани фирми и държи на монитори,може спокойно да звънне в офисите им и да попита. Rolling Eyes

# 773
  • между морето и небето
  • Мнения: 885


miss july, Резервирали сме за Blue Bay Platinium, две стардартни стаи за цялото семейство...

А вие в кой хотел ще бъдете?

В Мармарис Палас в Ичмелер.

Пожелавам ви да си прекарате чудесно и да сте доволни от избрания хотел  Peace.

# 774
  • Мнения: 164
Привет на всички Hug
Моля ви, спрете да пишете в темата. Вече сме на 53 стр. ще ни 3аключат .
Татяна, и3глежда, все още е на почивка...няма ли някой ра3биращ, който да пусне нова тема .

# 775
  • Варна
  • Мнения: 3 945
Ние тръгваме с Ориент 99 в петък за Дидим  /Palm Wings Beach Resort/Като гледам прогнозата на времето ,хич няма да става за плаж



Снощи късно пристигнахме в Айвалък(Саръмсаклъ).Курорта се пука по шевовете.Едвам намерихме място.Ново , чистичко хотелче на 2ра линия - 80 лири(56 лева/23 евро , двама+закуска).На първа линия е пълно с турци и сърби и на двойни цени .Много е топло , след Чанак кале стана 31 градуса , в 20 часа = 28.Водата е чай , морето - тепсия , къпе се народа Simple Smile.Капна и малко дъжд , и той като чай Simple Smile
Учуди ме Wi Fi  в стаята - светкавичен е !!!

Последна редакция: чт, 04 сеп 2014, 06:08 от peterky2002

# 776
  • Мнения: 52
Здрравейте колебе я се между Батухан,Пайн Бей и Сюрмели.Кой бихте ми препоръча ли.Благодаря!



Батихан !!! Peace Peace Peace
Били сме в Батихан и Сюрмели. Предпочитаме Сюрмели поради голямата територия и пясъчен плаж.Но и Батихан е хубав хотел и също прекарахме незабравимо.Въпрос на лични предпочитания е. Simple Smile

# 777

Общи условия

Активация на акаунт