Гордата Аси (Asi)-Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца-Тема 209

  • 44 778
  • 736
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 273
Здравейте!!!

Рина, Данче, разходили сте ни из Аси днес  Hug Hug

Жегата е голяма и затова ни няма, всеки се разхлажда някъде  Laughing Laughing

И от мен един момент  Hug



Ей, Мустакатия, не гледай през вратата  Joy Joy Joy Joy

# 526
  • Мнения: 10 240
Здравей Кате,
как да не поглежда като там е севгилито му!   Joy Joy Joy

# 527
  • Разград
  • Мнения: 8 243

Последна редакция: сб, 26 юли 2014, 22:20 от vania_e

# 528
  • Разград
  • Мнения: 8 243





Последна редакция: нд, 27 юли 2014, 05:56 от vania_e

# 529
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 530
  • Мнения: 10 240
Добро утро и приятна неделя!





При среща с фенове в Саудитска Арабия Мурат е споделил, че можем да очакваме  новият му сериал през януари - февруари.

Този проект става все по-далечен във времето.  Thinking 

# 531
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Здравейте джанъмки  Hug Наминах да ви навестя и гледам нови снимки и на Туба, и на Мурат  Peace Докато Туба си е разкош както винаги, Мурат е станал грозно слаб  ooooh! Дано да иде да постои месец-два при мама та да го поугои малко  Laughing Приятна почивка на всички.


# 532
  • Мнения: 10 240
Злати, Туба има много интензивно лято и малко почивка, въпреки това  изглежда страхотно.  Peace Мурат до края на годината  има време да качи някой килограм.  Ако иска!  Peace
Приятна неделя и на теб!  Hug



Скрит текст:
Училище по щастие
Един от основните проблеми на хората е, че не различават това, че имат два крана за пълнене и предаване на енергията си - единият е Страха, а другият е Любовта.
Често ги бъркаме и започваме да се страхуваме за любимите си хора, вместо да им се доверим и да ги обичаме.
Притеснението, тревогите и безпокойствията не са Любов, те са Страх. Те ни пълнят със страх и ние предаваме нататък страха си, а не Любовта си.
Запомнете това и когато искате да предадете на някой Любовта си - отворенете крана с Любовта, а не със Страха. За това ни е необходима и много човешка мъдрост и опит за да можем винаги да ги различаваме и да не бъркаме крановете с енергията си.

# 533
  • Мнения: 10 240


Откакто Туба си направи акаут в Instagram всеки ден публикува снимка.
Днес ни кани на кафе в Fazil Bey'in Turk Kahvesi-  Kadıköy


ето и самото кафене


арабските фенове пишат, че след поклонението Мурат ще остане още в страната като гост на много известна тяхна фамилия. Ще отседне в кулата Zanzam, в която отсядат крале и президенти


# 534
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Ринка  Hug много е хубаво това в спойлера. При мен май преобладава страха Simple Smile Винаги се страхувам да не се случи нещо с хората, които обичам.А знам, че не трябва тако, но пуста психика  ooooh!

Ето още едно кафене, което разгледахме благодарение на Туба  Laughing Оф, кога ли ще ида да пийна и аз едно кафенце в Истанбул, все ми се провалят плановете  Sad

# 535
  • Мнения: 340
  bouquet   Приятен  обят  и  от  мен  и от   познай теееее  от  кого ?

                                  [

# 536
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Здравейте1
Рина, това което си ни сложила в спойлера и на мен ми хареса! Но май по често и при мен е страха.
Злати, идвай по често при нас!  Hug



Май се задава нов член на семейство Козджиоглу!

# 537
  • Мнения: 10 240
Злати, плановете са затова да се провалят  Joy Joy Joy Докато не оставиш всичко и тръгнеш няма да пиеш кафе в Истанбул.  Joy Joy Joy
Здравче, масата надали ще събере всички фенки, искащи са обядват с Мурат.  Joy Joy Joy
Данче, не можахме да видим  новият бъдещ член на фамилията но много се радвахме на новината!  Peace

Как хубаво се е излегнала в тревичката Аси!  Peace


# 538
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
привет  Hug

из4езнах за два дни, скоро ще из4езна за цяла седмица  Joy Joy Joy Joy

Туба изглежда прекрасно, много е свежа....Онур снощи се дзверих и 4удих той ли е или не е  Joy Joy Joy но е отслабнал и той също изглежда добре  Peace

Мурат няма да го коментирам    ooooh!

приятна неделя моми4ета  Hug

# 539
  • Мнения: 41 695
Здравейте,следобедно на всички! Hug



Благодаря за новите снимки на Туба с Онур на биричка,а и за поканата на кафе в Кадъкьой! LaughingЕдва го познах Онур! JoyА Туба си е добре! Laughing

А Мурат дали от притеснение или от пости,но си личи че е отслабнал! Sad Дано скоро се оправи!А и сериала му много късно ще се появи! Peace

Ринка, и на мен ми хареса споделеното в спойлера! Hug



Приятна почивка,момичета! Hug

Общи условия

Активация на акаунт