Обезкосмяване интим

  • 105 102
  • 215
  •   1
Отговори
# 150
Моля, радвам се че съм била полезна  newsm03 Различните приставки постригват с различна дължина, като най късото е 5 мм някъде. Неудобно е защото трябва да го движиш по кожата така че това дето е като гребенче да е успоредно на кожата, а наклониш ли го и става нещо като бръснене и можеш много лесно да се пострижеш като на петна. Без гребенчето служи за оформяне на прически, на кутията имаше изрисувано едно сърце, което можеш да си изрежеш за шаблон или сам да си направиш такъв. Аз изрязах сърцето и следвах указанията - първо се постригваш с гребенчето и после без него с тази функция дето е подобна на бръснене оформяш- острани оклоло шаблона минаваш космите пак. Аз си ги постригах първо на най-късото и не стана-не си личеше никакво сърце. Може би ако ги бях оставила по-дълги, защото на мен не са ми много гъсти космите щеше да се получи по-добре.

# 151
Във Варна- Мариана се казва козметичката- работи  на Червения площад. От много години ходя при нея- работи със захар и лимонтозу. Изобщо не боли,много добра ръка има тази жена. Телефона и е  606 821
Цитат



Много благодаря!!! Hug

# 152
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
  Stop Нимойш мЪ накара да се крача пред козметичката... пред гинеколога ми стига! Сама си върша тази работа аз....

И аз така.

# 153
  • Мнения: 7 640
5мм ми се вижда дългичко newsm78 А който е бръснал с машинка знае, че хич не е лесно. Може би се свиква след няколко пъти Thinking

# 154
  • Мнения: 113
Момичета,
я някоя от вас ползвала ли е кремове за тези части? Embarassed Аз се побвах с този на Lycia, но май все не го държа колко трябва и нещо ми пари Embarassed Rolling Eyes. Има ли някакво по-добро предложение от това?

# 155
  • Мнения: 1 298
Оо,ХИМИЯ-там не ми се вижда удачно...  Thinking

# 156
  • София
  • Мнения: 10 329
  Stop Нимойш мЪ накара да се крача пред козметичката... пред гинеколога ми стига! Сама си върша тази работа аз....

И аз така.
Посмъртно не мога да се оправя там сама  Mr. Green
Добре че ходих на фотоепилация, че да забравя проблема с триъгълника... а преди от коламаската чак кръв ми течеше  Sick уф... добре че се свърши с това изтезание  Praynig

# 157
  • Мнения: 928
Посмъртно не мога да се оправя там сама  Mr. Green
Добре че ходих на фотоепилация, че да забравя проблема с триъгълника... а преди от коламаската чак кръв ми течеше  Sick уф... добре че се свърши с това изтезание  Praynig

Направо се навих и аз за фото или лазерна епилация. Nad_tab кажi колко tи излезе Money. Знам че при всеки е различно, ама поне да добия представа колко да приготвя  newsm78

# 158
  • Мнения: 151
Посмъртно не мога да се оправя там сама  Mr. Green
Добре че ходих на фотоепилация, че да забравя проблема с триъгълника... а преди от коламаската чак кръв ми течеше  Sick уф... добре че се свърши с това изтезание  Praynig

Направо се навих и аз за фото или лазерна епилация. Nad_tab кажi колко tи излезе Money. Знам че при всеки е различно, ама поне да добия представа колко да приготвя  newsm78

И аз искам да знам за тази фотоепилация. Ходя при една козметичка от осем години и съм много доволна. За болката боли си но винаги е  повече от едната страната. Обезкосмявам се с топла кола маска по слабините, а краката сама с лентичките на Виит.

# 159
  • София
  • Мнения: 10 329

Направо се навих и аз за фото или лазерна епилация. Nad_tab кажi колко tи излезе Money. Знам че при всеки е различно, ама поне да добия представа колко да приготвя  newsm78
Аз ходих при козметичката при която си ходя по принцип, но тя няма тази машина и я взима веднъж месечно. Другия месец ще я вземе в в средата на месеца.
Излиза си доста скъпо, първия и втория около 70лв. , третия май  30лв. беше. Но при всеки е различно и може да се наложи и 4-5 да се ходи.
Вижте на други места как е.... Намира са до Спартак. Тя и с колата е много добра пръска с обезбляващ спрей и не боли така както при други.
0889427324 Таня

# 160
  • Мнения: 928

Направо се навих и аз за фото или лазерна епилация. Nad_tab кажi колко tи излезе Money. Знам че при всеки е различно, ама поне да добия представа колко да приготвя  newsm78
Аз ходих при козметичката при която си ходя по принцип, но тя няма тази машина и я взима веднъж месечно. Другия месец ще я вземе в в средата на месеца.
Излиза си доста скъпо, първия и втория около 70лв. , третия май  30лв. беше. Но при всеки е различно и може да се наложи и 4-5 да се ходи.
Вижте на други места как е.... Намира са до Спартак. Тя и с колата е много добра пръска с обезбляващ спрей и не боли така както при други.
0889427324 Таня

  bouquet   bouquet   bouquet Супер си  Heart Eyes
Ти така ме обнадежди Simple Smile. Аз очаквах 500 поне. А дори и 5 пъти да ходя ще е поне наполовина. Става въпрос за цялостно премахване на космите в интимната зона, нали? А не триъгълник?

# 161
  • София
  • Мнения: 10 329
  bouquet   bouquet   bouquet Супер си  Heart Eyes
Ти така ме обнадежди Simple Smile. Аз очаквах 500 поне. А дори и 5 пъти да ходя ще е поне наполовина. Става въпрос за цялостно премахване на космите в интимната зона, нали? А не триъгълник?
Оставих си бразилска ивичка  Mr. Green

# 162
  • Мнения: 5 500
nad_tab, много евтино  newsm78 за какво зона става дума до дупето или само бикини линия? Защото аз до дупе я правя за 125-150 лв.

# 163
  • Варна
  • Мнения: 439
а във Варна къде правят фотоепилация и за каква сума?

# 164
  • Мнения: 2 152
Тутка, здравей Simple Smile Ами боли си...първия път си помислих, че ще родя още малко-такава болка аууу Close Следващият път обаче вече беше друго Wink Колкото повече си правиш, толкова не боли. Аз не съм с бикини, обезкосмявам се абсолютно цялата..В началото се притеснявах Embarassed, но и на козметичката ми въобще не й беше лесно. Непрекъснато трябваше да мести прашките и се изнерви. Вече не се притеснявам, скубе  си ме и после е супееер. За нищо на света не искам да се бръсна повече. Толкова е хубаво и за мен и за съпругът миии Grinning

Общи условия

Активация на акаунт