Обезкосмяване интим

  • 105 078
  • 215
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 5 476
  Stop Нимойш мЪ накара да се крача пред козметичката... пред гинеколога ми стига! Сама си върша тази работа аз....

 hahaha
И аз така - справям се много добре.  Blush

  Като гледам цените... Embarassed..тук на козметик минимум 60 еуро трябва да се оръсиш..така,че карам на направи си сам!

# 181
  • София
  • Мнения: 1 121
nad_tab, не са ти звъннали още, а?  Cry

# 182
  • София
  • Мнения: 6 260
nad_tab, не са ти звъннали още, а?  Cry

Не че съм nad_tab, но денс бях при Таня на кола-маска и я питах за лазерния апарат, само че за заличаване на белега от секциото и тя ми каза, че скоро нямало да го взима. А обезболяващия спрей, с който пръска, е (с) ледокаин - някой беше питал по-нагоре какъв спрей да си купи от аптеката.  Wink

# 183
  • София
  • Мнения: 3 164
Бихте ли препоръчали някоя проверена козметичка около Плиска или Младост, че това специално не става в първото срещнато студио...

# 184
  • Мнения: 433
аз бих ти препоръчала с 10 ръце моята,защото работи много внимателно и чисто.но сенамира мн близо до 5-те кюшета-на Неогит Рилски 13.казва се Юлето.аз ходя за всичко при нея.на 16 съм-махам цял триъгълник и честно казано толкова бързо работи че докато разбереш вече е издърпала всичко

# 185
  • Мнения: 601
аз бих ти препоръчала с 10 ръце моята,защото работи много внимателно и чисто.но сенамира мн близо до 5-те кюшета-на Неогит Рилски 13.казва се Юлето.аз ходя за всичко при нея.на 16 съм-махам цял триъгълник и честно казано толкова бързо работи че докато разбереш вече е издърпала всичко
Май ходим при една и съща! Аз вече 6 години съм и клиентка  bouquet!

# 186
  • Мнения: 433
сериозно ли flea мн се радвам:) най-накрая нещо общо с някой от форума.айде млъквам да не разводнявам темата

# 187
Aз преди 3 дена се сдобих с епилатор и веднага пробвах как е на тази област.Отначало очите ми се събраха от болка,просто е ужасно.На следващия ден като пробвах се "Минах" цялата (Разбирасе,пак имаше болка,но търпима) и останах много доволна от резултата.За козметик някак си не се навивам да ходя.Бръснач-изключено,това вече съм си обещала да го ползвам само в най-краен случай.

# 188
  • Мнения: 155
Aз преди 3 дена се сдобих с епилатор и веднага пробвах как е на тази област.Отначало очите ми се събраха от болка,просто е ужасно.На следващия ден като пробвах се "Минах" цялата (Разбирасе,пак имаше болка,но търпима) и останах много доволна от резултата.За козметик някак си не се навивам да ходя.Бръснач-изключено,това вече съм си обещала да го ползвам само в най-краен случай.
Не мога да си помисля да мина с епилатора там. Много е болезнено. Предпочитам да ходя на козметик, не само защото боли по-малко, а и за това, че се правя по-рядко, косъмчетата изтъняват и дори някои изчезват. Имам дори места, които не се окосмяват след дълги години на ползване на тези козметични услуги. newsm03   

# 189
  • Мнения: 491
аз бих ти препоръчала с 10 ръце моята,защото работи много внимателно и чисто.но сенамира мн близо до 5-те кюшета-на Неогит Рилски 13.казва се Юлето.аз ходя за всичко при нея.на 16 съм-махам цял триъгълник и честно казано толкова бързо работи че докато разбереш вече е издърпала всичко
Май ходим при една и съща! Аз вече 6 години съм и клиентка  bouquet!
Момичета, дайте моля координати на това вълшебно Юле. Бременна съм и моята козметичка отказа да ме работи сега. Още една бремелинка от нашия форум е останала без козметик, но по друг повод.
Благодаря ви предварително Simple Smile

# 190
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Триъгълник-само на козметичка. Маха всичко, а аз самата не мога да си помисля да се чекна като гламава за да се епилирам. Първо си представям каква болка е и второ-защо да го правя аз като може да пипне професионална ръка и ефектът да е по-дълготраен!

Точно!Отдавна се отказах от експериментите върху себе си.

# 191
  • Мнения: 491
Боже, немога да си помисля да мина там с епилатор! А и позите от художествената гимнастика не ги владея  Joy 
Козметичката ми ги маха за 5 мин. А и ми е до офиса и ми е супер удобно. Да живеят професионалистите!

# 192
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Боже,само аз ли не съм ходила на козметик и не си правя кола-маска.аз ги подстригвам много късо с ножичка и пак се чувствам добре.Но сега започвам да се замислям дали не съм нещо в грешка,щом повечето се епилират.Човек се учи докато е жив!

# 193
  • София
  • Мнения: 35 983
Само аз ли съм такъв мазохист и действам с епилатора навсякъде и не бих казала, че ме боли много. newsm78

# 194
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 199
Само аз ли съм такъв мазохист и действам с епилатора навсякъде и не бих казала, че ме боли много. newsm78
Не си само ти Wink

Общи условия

Активация на акаунт