Къде има други магазини на ТСМ ?

  • 9 850
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 183
за 7 лв ще обиколиш цяла София ???
вярно че мамите цял ден си седите в къщи, ма чак пак толкоз ...
на мен бензина ми сигурно ще е толкоз, освен ако не го мъкнеш стола с градския транспорт

# 16
  • sofia
  • Мнения: 1 426
При нас в "Люлин"10 от няколко дни работи нов магазин. Столчето е 32 или 38 лв. не си спомням точно, ако искаш, да проверя  newsm78.

# 17
  • Мнения: 4 156
При нас в "Люлин"10 от няколко дни работи нов магазин. Столчето е 32 или 38 лв. не си спомням точно, ако искаш, да проверя  newsm78.

Здравей.  Искам да те помоля ако не те затруднявам да провериш дали имат детски кошари - от сгъваемите и на каква цена са.

# 18
  • sofia
  • Мнения: 1 426
При нас в "Люлин"10 от няколко дни работи нов магазин. Столчето е 32 или 38 лв. не си спомням точно, ако искаш, да проверя  newsm78.

Здравей.  Искам да те помоля ако не те затруднявам да провериш дали имат детски кошари - от сгъваемите и на каква цена са.

Няма сгъваеми кошари, имало е до вчера на цена 60 лв. Дървените столчета за хранене са 38лв. Има страхотни спални чувалчета за бебоци по 6лв.

# 19
  • София
  • Мнения: 592
Спалните чувалчета от зимните ли са или са без вата?
А може ли да кажеш по-подробно къде се намира магазина?  Praynig

# 20
  • Мнения: 4 156

Няма сгъваеми кошари, имало е до вчера на цена 60 лв. Дървените столчета за хранене са 38лв. Има страхотни спални чувалчета за бебоци по 6лв.

Благодаря. Навсякъде, където питам ги няма.

# 21
  • Мнения: 1 756
на бертони в метро са по 36 лв по леки и практи4ни са аз съм много доволна Peace

Общи условия

Активация на акаунт