Децата на АРТ технологиите - Размисли и страсти №9

  • 18 933
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6 624
Добро утро Grinning

Снощи правих кисело мляко за децата и стана прекрасно, нищо общо с купешкото.

Фели трябва да са се върнали вече, чакам да разказва.

# 691
  • Мнения: 7 488
Добър ден.

На отиване и на връщане такъв дъжд ни валя, че просто не е истина. Вчера като тръгнахме сутринта от София беше 15 градуса, като се прибрахме във Варна 30 градуса  ooooh!
Много съм доволна от прегледа, доктора няма нищо общо с варненските. Дори не ми поиска документи от предните прегледи. Детето е със здраво сърце, тези екстрасистули не пречат на нормалната работа на сърцето. Можело да ги спре с лекарства, но нямало нужда, защото имали странични ефекти. Сега ще пием 3 месеца Магнерот, ако не се повлияе от това, октомври пак ще ходим. Каза, че ваксини се отлагали само ако сърцето е болно, така че Морко го чака яко бодене.
Рапорт даден  Mr. Green

# 692
  • Мнения: 6 624
Рапорт приет! Laughing
Фели, радвам се, че всичко е наред със сърцето на Морко, сега ше му яде яко гъза игли, дето ти създава тревоги Mr. Green

# 693
  • Мнения: 3 846
 newsm44 newsm68 newsm44 Браво на малкия Морко, все така хубави новини да има, Фели  bouquet
дано днес се порадваме на бездъждовно време, че да има разходка с малкото Peace

# 694
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Фели много се радвам  Hug Hug Hug
Браво на юнака  Peace

# 695
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Фели, радвам се, че всичко си му е наред на Морко.  Hug Hug Hug

Като каза Магнерот, има ли шанс да не го усвоявам?  newsm78

Скрит текст:
Магнезий (Mg)  0.69  ( 0.74   1.03 ) - Преди бях на Магнерот 3х1 и резултатът беше 0,64. Сега съм на 3х2 и е 0,69.

# 696
  • София
  • Мнения: 23 214
за ваксините зависи и какъв е проблема на сърцето, ние ги слагаме по график.
лл обаче се притесняваше и каза че само след бележка от кардиолога може да слага.
а времето тука пак е откачено, ту грее слънце, ту се смрачава, следобеда ще има пак изненади сигурно  ooooh!

ние сега се чудим кога къде да ходим, планирали сме седмица на море и 5 дни планина.
нщо не намирам прогноза, та сме в чудене кое първо и кое второ  Rolling Eyes

# 697
  • Мнения: 6 624
То и да има прогноза, едва ли може да се счита за особено надеждна - за 20 дни напред какво ще е времето.

# 698
  • Мнения: 7 488
Благодаря на всички, и ние предполагахме че му няма нищо, но трябваше да се изясни въпроса.
Бамби, тя и нашата се запъна за бележка и за това от февруари обикаляме по доктори. Вярно, че има ред, аз исках да му сложим Хепатита, обаче не можело трябвало първо другите.

Шоко, не мога да съм ти полезна за магнезия, защото през цялата бременност нямах ни една контракция, и не се налагаше да го пия.  Почнах да го пия накрая, просто за всеки случай и защото трябваше да пътувам за раждането до София. Михова просто се застрахова.

# 699
  • Мнения: 6 624
Аз нито една таблета магнезий не съм пила през цялата си бременност. Бях чела лоши неща за него, особено ако се взема в по-големи дози и го зачеркнах. Но ако се налага и е по медицинско предписание, предполагам че трябва да се пие.

# 700
  • София
  • Мнения: 23 214
аз също не съм пила магнезий, дори не съм го изследвала.
ако не се усвоява прави ли се нещо  newsm78
знам че го има в натурален вид в ядки, пък аз поглъщах огромни количества.

# 701
  • Мнения: 7 488
До колкото съм чела и знам, магнезия се пие при контракции. Който има пие това чудо. Аз за усвояване на фолиевата и за филиите също не съм се тествала. Това го отчитам като грешка, като знам Сигмето къв го яде, но слава богу всичко мина нормално, но фраксито го яде дъто ми до последно.

# 702
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Ами уж нямам болки и контракции ама не знам защо ми го дават. Изписаха ми го след серклажа.
Изследвах го преди 3 седмици, защото имах крампа в прасеца, а днес реших да му пусна контрола с хормоните за Начев.

# 703
  • Мнения: 3 846
и аз нямах контракции, но имах изтръпвания на ръцете и затова пиех 1х2

# 704
  • Мнения: 7 488
Наде, тези долнища също са много хубави, но са по-различни от това което са показали
http://direct.asda.com/george/baby/boys/2-pack-joggers/G003669609,default,pd.html

Явно, като има някакъв проблем с кръвообращението в организма го изписват.

Общи условия

Активация на акаунт