Децата на АРТ технологиите - Размисли и страсти №9

  • 18 921
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 7 488
Миеринко, видях че и писала ще ходиш на море. Към Варна ще идваш ли  newsm78

# 706
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Феличка мила ако имам възможност ще ти звънна със сигурност  Peace Hug Hug
Ако пък не сега септември мисля да дойда специално за няколко дни до Варна и ще се видим  Hug Hug

# 707
  • Мнения: 7 488
Ади тогаз свиркай да се организираме за среща  Hug Няма само Светулкова да има снимка с Милко и Морко  hahaha hahaha hahaha

# 708
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Ади тогаз свиркай да се организираме за среща  Hug Няма само Светулкова да има снимка с Милко и Морко  hahaha hahaha hahaha

ми така де  Naughty  Joy Joy Joy Joy

Разбира се. Ще се обадя предварително  Hug

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Фели, много ме зарадваха новините при вас  Heart Eyes Grinning Hug
Шоки, аз пиех магнерот 3 по 2 превантивно, но никога не съм изследвала как го усвоявам, та не мога да бъда полезна  Rolling Eyes

# 710
  • Мнения: 6 624
Фели, аз и тях съм поръчала newsm47 скипрени са моите младежи за зимата, сега остана и да ми дойдат поръчките, че още ги няма...

# 711
  • Мнения: 7 488
Да знаеш, че не изглеждат така както са на снимката.

# 712
  • Мнения: 6 624
Преди малко ми писаха майл, че не са в наличност и ще ми пратят доставката без тях. Добре, че поръчах още 4 долнища, да има за смяна.

# 713
  • Мнения: 39 498
Фели, страхотни новини  Heart Eyes

Досега се чудих какви филии съм яла  Joy с лютеница ли или с мармалад.

# 714
  • Мнения: 4 651
..Вярно, че има ред, аз исках да му сложим Хепатита, обаче не можело трябвало първо другите.

Не е вярно това, на Дайчо му сложихме първо всички хепатитни без да има нито един бит пентаксим или синфлорикс. Сега сложихме всички пентаксими и почваме синфлорикса. Само трябва слагането да е през определения брой месеци.

Докторът е душа човек, радвам се, че е минал добре прегледа и всичко е наред!

# 715
  • Мнения: 39 498
и аз сложих първо хепатитните. защото не влияят неврологично.
виж другите особено синфлорикса и доста тежка ваксина. затова ги сложих чак на десет месеца.

# 716
  • Мнения: 4 651
и аз сложих първо хепатитните. защото не влияят неврологично.
виж другите особено синфлорикса и доста тежка ваксина. затова ги сложих чак на десет месеца.
Можело е да изчакаш и след годината. Така стават -1 приема. Ние затова я оставихме последна.

# 717
  • Мнения: 39 498
Знам, но невролог и неонатолог казаха че детето е готово за ваксините.
А пентаксима е хубаво да се сложи, защото полиомиелита е доста коварен.

# 718
  • Мнения: 4 651
Така е. Ние почнахме след годината иначе. Риск имаше, ама пък и нямаше как да ги слагаме преди това.
Аз сега за заушката се притеснявам, че е момче. Пък се очертава да не можем да я сложим, защото има алергия към яйца.

# 719
  • Мнения: 6 624
Фиксче, не знаех, че и към яйца има алергия Дайчо. Горкия. А по принцип как му се проявява - става на петна ли, какво?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт