Перилни препарати и омекотители - 23

  • 51 051
  • 733
  •   1
Отговори
# 675
  • Стара Загора
  • Мнения: 836
Здравейте! Можете ли да ми препоръчате хубав препарат за пране на спортни дрехи, по-точно колоездачни екипи.
За спортни екипи ползвам Первол за спортни и функционални тъкани– немски, този
Скрит текст:
Аз съм много доволна, изпира доста добре. Само имай предвид, че дозировката е за 2,5 кг. пране.

# 676
  • By the sea
  • Мнения: 127
Много благодаря за идеята, точно такова нещо ми трябва. Ще го потърся значи този Первол. Hug Сега си спомних, че преди време бях прала спортни дрехи с едни прахчета на Хайтман, 1-2 дози беше пакетчето, ако не ме лъже паметта, но прахта си оставаше по екипите, много дразнещо, хем и на 40 градуса ги перях Crossing Arms
 
Наскоро четох тук, че похвалихте Тема за цветно и сега съм си навила на пръста да си купя една кутия, ей така от любопитство, макар никога да не съм купувала български прах за пране Blush

Миналата седмица пазарувах това-онова от Кауфланд, отново заради прочетеното тук, грабнах едно Омо Сюприйм 12, бялото светна и миризмата ми харесва след изпиране, като за сефте - доволна съм Simple Smile Взех и едно Сано Адванс. По принцип ги харесвам като марка, ползвам и омекотителите им, но техен прах отдавна не бях купувала. Та много високи очаквания ли имах, не ми изпра най-обикновени петна от праскови върху бяла тениска на 50 градуса, а и част от прахта остана в чекмеджето на пералнята Crossing Arms
И последно, да похваля синия Суплин /гръцкия/, който е ново откритие за мен, няма такъв нежен аромат, страхотен е Heart Eyes



# 677
  • Бургас
  • Мнения: 2 079
Аз пък имам един чаршаф с ластик от трико, син, който съм оставила в сушилнята, а не е бил изсъхнал както трябва. Не е мухлясал, но има много неприятна миризма на застояло. Ще се оправи ли с повторно изпиране или трябва да го накисна в нещо предварително?

# 678
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 719
Момичета имам въпрос:
Трябва ми препарат за дезинфекция на дрехи и понеже няма Импресан никъде в нашия град, в една от аптеките ми дадоха Клодан Д - ефервесцентни хлорни таблетки, опаковка 18 бр., АДВ - натриев дихлоризоцианурат - 70%.
Та питането ми е :
- може ли да се използва в пералня и ако отговоря е да
- става ли за цветни дрехи или ще ги избели

Благодаря предварително   bouquet!

# 679
  • Мнения: 5 209
Не става за пералня. Не, че не можеше да провериш в гугъл за какво се ползва, но това е за дезинфекция в лаборатории, болници, на съдове по заведения, басейни и тем подобни. Ще ти съсипе и пералнята, и дрехите.
Ако няма Импресан, вземи си омекотител Максима на Сано - той съдържа дезинфекциращата съставка Polyaminopropyl Biguanide и ще ти свърши работа, хем едновременно с това ще ти мирише много готино и трайно.

Нямате ли вериги в Козлодуй. Импресан го има по веригите - Кауфланд, Билла...

# 680
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 719
За съжаление нямаме Била и Кауфланд. Единствено Лидл, Пени  и една местна верига от която преди съм купувала, но поради наводненията и опасността от зарази в близкия град Мизия, всичко дезинфекциращо от аптеки и магазини е изкупено. Ще купя от омекотителя на Сано, а тези таблети ще ги ползвам за дезинфекция на тоалетното казанче и чинията, за да не стоят ей така.
Благодаря Гес  bouquet!

# 681
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 843
Скъпи мами, който иска да пере с ОМО, от понеделник ще е на 4,74 лв. в Кауфланд.

# 682
  • София
  • Мнения: 2 296
 pitinko68,   bouquet
Тази новина прекрати чуденето ми с какво да експериментирам за бялото. Между другото въртя една пералня с някои неприятно боядисани от пуснал чаршаф блузи с Тема за бяло и избелващо прахче. Въпреки прахчето ще си проличат възможностите на Темата, ако има такива. Ще пиша за резултатите.

# 683
  • София
  • Мнения: 3 862
Оф, и аз оцветих 2 оранжево-бели хавлиени кърпи с една тъмносиня шапка... Да му се не види, защо ли я сложих, не допусках, че ще пусне... Сега са сивкави... Иде ми да ги хвърля. Ще пробвам с прах за бяло да ги изпера. Търсих  кърпички за оцветени дрехи, но има само на д-р Бекман и са 8 лв! Май по-добре нови хавлии...

# 684
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 843
Ще има и цветоулавящи кърпички за супер бяло пране на 3,85 лв. - 15 бр.

# 685
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 843
pitinko68,   bouquet
Тази новина прекрати чуденето ми с какво да експериментирам за бялото. Между другото въртя една пералня с някои неприятно боядисани от пуснал чаршаф блузи с Тема за бяло и избелващо прахче. Въпреки прахчето ще си проличат възможностите на Темата, ако има такива. Ще пиша за резултатите.

Ако знаеш как се бях настроила за Формил за бяло, но ме спираше само голямата разфасовка. След тази оферта май отново ще съм с ОМО.  newsm12
За любителите на Ленор ще има 1,5 л. или 2 л. на 5,69 лв.

Последна редакция: пт, 15 авг 2014, 15:11 от pitinko68

# 686
  • Мнения: 1 753
Ох, така се надявах да пуснат на промоция новото Коколино в някои от веригите.Много съм любопитна да го изпробвам. Simple Smile

# 687
  • Пловдив
  • Мнения: 1 856
Ох, така се надявах да пуснат на промоция новото Коколино в някои от веригите.Много съм любопитна да го изпробвам. Simple Smile

Днес го видях в Карфур за 3.29лв  Peace

# 688
  • Мнения: 5 209
Аз пък съвсем изкрейзих и си взех омекотител с аромат на мед и мляко. Laughing Толкова хубаво мирише, че на човек му иде да го надигне и да отпие, но не трябва. Naughty
Сега ще си правя коктейли: червен грейпфрут и мед и мляко. Laughing

# 689
  • гр.София
  • Мнения: 20
Скъпи мами, който иска да пере с ОМО, от понеделник ще е на 4,74 лв. в Кауфланд.

Благодаря за хубавата новина!Беше си време за нова промоция!

Общи условия

Активация на акаунт