Перилни препарати и омекотители - 23

  • 51 050
  • 733
  •   1
Отговори
# 270
  • гр.Варна
  • Мнения: 869
Благодаря много   bouquet ,ако не е много нахално, може ли снимка на Максимата ?

# 271
  • Мнения: 767
аз препоръчвам ленор златна орхидея,само зависи като аромат какви харесваш,защото е малко сладникав,но пък дрехите ми ухаят в гардероба по две седмици.

# 272
  • гр.Варна
  • Мнения: 869
Обичам сладникавите аромати,ще го пробвам.   Heart Eyes

# 273
  • Мнения: 2 822
Аз препоръчвам Семана  Peace

# 274
  • Мнения: 702
Аз честно казано съм със смесени чувства от омекотителя на Савекс,омекотява добре,дрехите ухаят доста след изпиране,когато са вече сухи аромата е много по лек,но това го има при всички омекотители май,големият му недостатък е голямото количество нужно за едно пране,4 капачки за 4,5кг и екстра софт,което го прави много не икономичен и скъп според мен.Ако трябва да го сравнявам с друг омекотител от същият клас,Бингото е по добър,определено не бих повторила покупката.

От Тема скин ловинг съм доволна,имах едно петно от кетчуп на розово горнище,изпра се на 40 градуса без предварително третиране,цветовете също ми се струват освежени,определено ще пробвам и този за бяло.

Аз също харесвам сладникави аромати и златната орхидея на Ленор ми е любим Heart Eyes

# 275
  • Мнения: 267
Благодаря много   bouquet ,ако не е много нахално, може ли снимка на Максимата ?

Виж тук. Не съм сигурна обаче дали всички видове се предлагат на нашия пазар. Ароматизират силно и трайно, но не омекотяват особено добре.

Тези Ленор-и са със силни и трайни аромати и омекотяват добре. Първият, който е Emerald and Ivory Flower, не съм го срещала. Може би е нова разновидност.
На мен тези Ленор-и ми идват прекалено тежки и сладникави. Купих 2 от тях за проба, защото ми харесаха от бутилката, но след първото-второто пране ги изхвърлих, по-точно оставих ги до кофата за боклук пред блока. После миризмата им се разнасяше от балконите на съседите. Laughing Явно някой комшия си ги е харесал.

Заб. Коригирах линк-а за Максима на Сано.

Последна редакция: ср, 23 юли 2014, 14:18 от just user

# 276
  • Мнения: 5 209
В Карфур днес видях Ариел в новата опаковка, която малко по-назад показа wdv. Е, за разлика показания от wdv и продаван в Полша Ариел, този тук изобщо не е компактен, а е със съвсем стандартната доза от 100 грама/147 мл. Само опаковката е сменена. Изобщо не купих, да си перат те с него. Crossing Arms

# 277
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 843
Ах, късметлии шуменци. Laughing
Хайде, и за бяло може да става този Савекс, но съдържа PVP и не съдържа избелители, така че за цветно със сигурност става.
Благодаря за пояснението.   bouquet

# 278
  • Мнения: 267
Онзи ден гледах в британския сайт на Ариел, че са пуснали нова дозираща чашка за течния с фина четчица в единия край за втриване на препарата върху тъканта при предварителното третиране на петната. Ето тук.

# 279
  • Мнения: X
В Карфур днес видях Ариел в новата опаковка, която малко по-назад показа wdv. Е, за разлика показания от wdv и продаван в Полша Ариел, този тук изобщо не е компактен, а е със съвсем стандартната доза от 100 грама/147 мл. Само опаковката е сменена. Изобщо не купих, да си перат те с него. Crossing Arms
А преписа ли кодчето? Дали има промени (подобрения) в състава? Thinking

Онзи ден гледах в британския сайт на Ариел, че са пуснали нова дозираща чашка за течния с фина четчица в единия край за втриване на препарата върху тъканта при предварителното третиране на петната. Ето тук.
Май американския Тайд (което е техния Ариел) има такава капачка. Peace

# 280
  • Мнения: 5 209
А преписа ли кодчето? Дали има промени (подобрения) в състава? Thinking
Не, мислех, но после реших, че не ме интересуват промените им, ако ще с вода от Халеевата комета да го правят. Най-важната промяна не е факт.

# 281
  • Мнения: 1 753
Здравейте момичета, имам въпрос.Наложи ми се да викам техник за пералнята и се оказа запушване на помпата с чорап.След ремонта при първото пране сложих чорапи, бикини и 1 цветоулавяща кърпичка в  мрежичка.Оказа се, че след прането въобще тази кърпичка не е оцветена.Досега винаги съм я вадила леко сива.Да не би да е от това, че е била в мрежичката и това да е попречило на улавянето на цветовете. newsm78. Нова дилема-да рискувам ли пак кърпичките да ги слагам свободно в барабана или в мрежичка?Между другото съм намислила да си сменям пералнята, моята е на "преклонна възраст " от 20 години.Дайте съвет и за качествена пералня с бюджет до 1500 лв.Благодаря! Thinking

# 282
  • Мнения: 21 282
Пу,аз се влюбих в това коколино с грейпфрута и водната лилия ,отивам да си простирам поредната пералня  Mr. Green

# 283
  • Мнения: 5 209
Да не би да е от това, че е била в мрежичката и това да е попречило на улавянето на цветовете. newsm78.
Не, просто нищо не е пуснало този път.

Пу,аз се влюбих в това коколино с грейпфрута и водната лилия ,отивам да си простирам поредната пералня  Mr. Green
Много готино Коколино. Стана ми любим заедно с бергамота.
При теб трайно ли е, или проблемът с нетрайност е само у devi4ca? Laughing



Редактирам, за да се похваля какво си купих от Карфур за 1,19 лв.
Скрит текст:
Вътре са три сашета (пликчета) с прах за пране.
Не купих Ариел, но не останах капо. Laughing

Последна редакция: ср, 23 юли 2014, 22:01 от Guess Who

# 284
  • Мнения: 267
Guess Who, кой е производителят на този Essex? Питам, защото бях останала с впечатление, че марката е собственост на Rolco, която пък е собственост на P&G. Наскоро обаче гледах сайта на Rolco и тази марка не присъства в листата им. За сметка на това открих, че прах Essex се произвежда от българската Бейт АД.
Преди 5-6 години използвах една торба Essex и си спомням, че бях много недоволна. Чие производство е бил тогава нямам представа. Гледам, че тази седмица е на намаление в Кауфланд (български, предполагам).

Общи условия

Активация на акаунт