Перилни препарати и омекотители - 23

  • 51 001
  • 733
  •   1
Отговори
# 285
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Много готино Коколино. Стана ми любим заедно с бергамота.
При теб трайно ли е, или проблемът с нетрайност е само у devi4ca? Laughing

Не съм казала,че аромата е нетраен,споделих просто,че е слаб и малко остатъчен за моя нос....
Незнам как да разбирам поста ти с иконата?
Но здраве да е... Simple Smile

# 286
  • Мнения: 5 207
Guess Who, кой е производителят на този Essex? Питам, защото бях останала с впечатление, че марката е собственост на Rolco, която пък е собственост на P&G. Наскоро обаче гледах сайта на Rolco и тази марка не присъства в листата им. За сметка на това открих, че прах Essex се произвежда от българската Бейт АД.
Преди 5-6 години използвах една торба Essex и си спомням, че бях много недоволна. Чие производство е бил тогава нямам представа. Гледам, че тази седмица е на намаление в Кауфланд (български, предполагам).
Производител е Rolco Bianil, Гърция (не е собственост на P&G). Опакован и разпространяван от Beit, България.
Преди години Ролко продадоха правата върху марката Есекс (и други марки - Роли, Рол, Ава и т.н.) за Гърция на Проктър енд Гембъл. Затова я няма марката в сайта им - нямат право да я ползват в Гърция, но не така стоят нещата за България. Fresh & Clean е аналогът на Есекс в Гърция.

Не съм казала,че аромата е нетраен,споделих просто,че е слаб и малко остатъчен за моя нос....
Незнам как да разбирам поста ти с иконата?
Но здраве да е... Simple Smile
Да, можеше да е малко по-силничък, съгласна съм. Аз пък съм останала с впечатление, че на нищо не ти миришат дрехите след като си го ползвала.

Коя икона? Тази ли Laughing? Не трябва да я разбираш по някакъв особен начин. Просто хилещо се човече. Не е опит да те обидя, или уязвя, или, не дай боже, да те подиграя. Нямам причина да го правя, напротив.

# 287
  • Мнения: 267
Guess Who, благодаря за разясненията. Simple Smile

# 288
  • гр.Варна
  • Мнения: 869
А да ви попитам ,този Ленор златна орхидея ,от къде го купувате? Не мога да го намеря по магазините.  Embarassed И Саното от Карфур или от магазините за паралелен внос?

# 289
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Ох, какви сте зарибителки  Wink Laughing. Омекотители почти не ползвам, че SKIP-а от Гърция течния концентриран просто няма нужда, но сега все това коклино с грепфрут и водна лилия ми е пред очите, без да съм го мирисала даже  Crazy.

Ще трябва да го купувам, че и за другарче прах да му търся  Party.
Та да споделите с какъв прах го комбинирате   bouquet

# 290
  • Мнения: 7 987
И аз това щях  да напиша. Не ползвам омекотители от години, но като ви чета, чак започнах да се замислям за обратното. Все още не съм се зарибила, обаче Simple Smile

# 291
  • Sredets/Burgas
  • Мнения: 1 451
Аз сега се връщам от Кауфланд,
взех си две тубички препарата на Хайтман за почистване на перални....
Днес или утре ще го използвам...
Коколино-то с водната лилия и грейпфрут го видях,
но аромата не ме впечатли Simple Smile...

# 292
  • Мнения: 764
 pars,ленора си го взимам от магазин за паралелен внос,почти само от там си пазарувам,има и неща който се намират и във веригите,но почти винаги в този магазин,са на по-добри цени,предполагам и при другите магазини за паралелен внос са така.
сано има в кауфланд,ако не се лъжа,нека който е сигурен да каже,аз си купих,преди време сано био колор,от магазин за паралелен внос

# 293
  • Мнения: 493
От тази тема се запознах с магазините за паралелен внос  Laughing и съм супер доволна   bouquet

Последно си купих течен препарат с марсилски сапун и съм очарована. Мирише цялата къща на чисто и свежо без допълнителни натрапчиви миризми. Отдавна търсех такъв аромат. Дори познати, които идваха у дома ме питаха с какъв препарат си чистя паркета, че така ухае у дома  Joy . А на работа ме питаха какъв душ гел ползвам, че ухая на толкова свежо  Laughing

# 294
  • Мнения: 1 746
Да не би да е от това, че е била в мрежичката и това да е попречило на улавянето на цветовете. newsm78.
Не, просто нищо не е пуснало този път.
Ясно, значи продължавам да действам по същия начин.Благодаря Guess Who, между другото вече изпрах с течния прах Формил на Лидл, но не съм очарована от аромата в съчетание пак с Лидълски омекотител.Иначе спазвам стриктно препоръките ти за дозиране. Heart Eyes

Пу,аз се влюбих в това коколино с грейпфрута и водната лилия ,отивам да си простирам поредната пералня  Mr. Green
Много готино Коколино. Стана ми любим заедно с бергамота.
При теб трайно ли е, или проблемът с нетрайност е само у devi4ca? Laughing



Редактирам, за да се похваля какво си купих от Карфур за 1,19 лв.
Скрит текст:
Вътре са три сашета (пликчета) с прах за пране.
Не купих Ариел, но не останах капо. Laughing

# 295
  • Мнения: 1 746
Ясно, значи продължавам да действам по същия начин.Благодаря Guess Who, между другото вече изпрах с течния прах Формил на Лидл, но не съм очарована от аромата в съчетание пак с Лидълски омекотител.Иначе спазвам стриктно препоръките ти за дозиране. Heart Eyes

# 296
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 820
Ако си прала с течния Формил за цветно пране няма нужда от омекотител, той си има аромат. Слагам омекотител само когато ползвам течен Формил за бяло пране.

# 297
  • София
  • Мнения: 2 296
Днес случайно налетях на ето този Ленор в кварталната бакалия за 3,99 лв. 750 мл, концентрат, защото се сипва по 25 мл. Всички надписи са на италиански.
Моля, фенките на паралелния внос да кажат дали цената е добра. Изпрах една пералня, ароматът е много приятен, определено дамски, лееееко по-сладък за моя вкус, но и без това след сушилнята мисля, че няма да остане нищо от него.
Имаше и един сензитив вариант, много ми допадна също, но се въздържах.

# 298
  • Мнения: 21 282

Пу,аз се влюбих в това коколино с грейпфрута и водната лилия ,отивам да си простирам поредната пералня  Mr. Green
Много готино Коколино. Стана ми любим заедно с бергамота.
При теб трайно ли е, или проблемът с нетрайност е само у devi4ca? Laughing




Усещам си аромат аз и след изсъхване  Heart Eyes

# 299
  • Мнения: 702
Az dnes si vzeh ot preparata na  Heitmann za pochistvane na peralnia,beshe namalen v Kaufland.Kupih i edna Semana bijou ,tochno ot tazi  seria ne sam polzvala.

Общи условия

Активация на акаунт