Кой по-добре ми гледа детето?

  • 2 307
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 639
Мнението на Каспър го подкрепям и аз и детските психолзи също  Grinning
Събери бабаите да си уеднаквят малко стиловете , че наистина ще объркат детето така ....... Peace

# 31
  • Мнения: 64
Мисля, че бебето ти, докато е все още бебе, няма да бъде супер нещастно нито с едната, нито с другата.  Но колкото повече започва да разбира, то само ще започне да иска да бъде с тази, която прави живота му по- интересен и забавен.  Харесвам методите на гледане на свекърва ти, колкото се отнася до външното изпълнение - детето се учи на режим и не се глези. Но детенце си има и то душица и един ден не се учудвай, ако се изпусне там където не му е мястото: "Обичам повече баба еди - коя си, щото ми чете книжки". 
 Затова може да се пробваш да поговориш и въздействаш някак си и на двете баби. Макар, че се съмнявам нещо принципно да успееш да промениш, след като са толкова различни и двете. Има една поговорка, дето казва, че не можеш да научиш стар кон нови номера да прави. Пробвай с тактиката на Каспър и успех! Пиши да кажеш как вървят нещата.

# 32
  • Мнения: 1 283
На майка ти начина,нооо без дебелите дрехи  Naughty

# 33
  • Мнения: 1 072
Нали става въпрос за временно гледане, докато вие сте на ски, а не за постоянно? Ако е така и двете си имат предимствата и недостатъците, но това няма значение, нали и двете го обичат и гледат да му е добре? За 1-2 дни режимът не може да се развали като е при майка ти, нито ще пропусне да научи страшно много като е при свекърва ти. Мисля, че разнообразието също е добре за детето и ако му е приятно и при двете баби няма какво да те притеснява. Гледайте си ските и не го мисли (много давам акъл, ама търча и аз в 12 от пистата да гледам как е мойто слънце)

# 34
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
И двете са супер Laughing Сигурна съм, че бабите го гледат с много любов, всяка по свой начин.
И моята се разглези от една седмица при баба, уредих се да покарам ски  Mr. Green, но бабите са за това да глезят внуците  Flutter Радвай се, че имат желания да помагат.

# 35
  • Мнения: 2 673
нито едното гледане не ми допада Simple Smile
по-скоро , една хармония между двата вида , да си взаимстват един от друг Wink

# 36
  • Мнения: 7 430
И от двете по малко Peace
Ако знаеш само как ти завиждам Crossing Arms, че има кой да го гледа Марти Hug

# 37
  • Мнения: 1 077
смятам, че комбинацията е страхотна (да на говорим за възможността да се попързаляте Mr. Green).
Истината е, че светът е шарен и хора всякакви... така детето се учи, че различните хора имат различни вкусове, идеи, подход, различен начин да си изразяват чувствата. Това ще го направи по-чувствително към детайлите и по-малко предубедено, и по-богато на опит за справяне в различни ситуации. И на дипломация, ако щеш в по-късна възраст. Била съм за известно време и при двете ми баби, че и при прабаба ми...(сладки години)... научих, че различните правила имат своето обяснение и причина и че нищо не е абсолютно, и че аз имам право да не се съгласявам. Та ето ме днес - зрял, толерантен човек с отлично чувство за дипломация.  Mr. Green

П.с. дай една баба на заем... може и чифт ски...  Mr. Green ееех! завижд!

# 38
  • Мнения: 625
  За да възпиташ едно дете както трябва ,най-важното е да знае,че е обичано,всичко друго ..............................

# 39
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Благодаря за многото отговори по темата. Трогната съм че се отзоваха толкова хора.
Малко искам да изясна въпроса. Не се налага да избирам между двете баби за постоянно гледане. Засега едната идва едната седмица за събота и неделя а следващата седмица идва другата. Нямам избор да идва само едната. Просто ми направи впечатление колко много се различават двете баби и се запитах кое всъщност е правилното гледане на едно дете.

Общи условия

Активация на акаунт