Банята-21 тема

  • 85 315
  • 743
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 100
sunnyday, много хубаво е станало. Би ли споделила мивката с шкафа от къде са? Търся нещо подобно. А също и ваната - с мъж ми имаме спор - той иска вана, а аз параван, но тази твоя вана ми хареса. Колко излиза?

ваната е на Идеал Стандарт - Connect Shower Bath - цените ги има в сайта на Идеал стандарт, но без ддс. около 1000 лева излезе ориентировъчно. мивката с шкафа в тоалетната са на Триано-Русе, пвц е шкафа, а мивката е акрил. Предлагат се в почти всички магазини за обзавеждане на баня. Успех с ремонта.

# 151
  • София
  • Мнения: 100
sunnyday, честита баня! Много хубаво се е получило. На мен пък плочките ми харесаха най-много  Heart Eyes и мозайката, която ние така и няма да сложим. Би ли споделила откъде са?
привет, плочките са Атеса Марфил, мозайката беше просто някаккъв номер - абсолютно всичко купувах от Баня Плюс на бул. Цар Борис III. те ме разубеждаваха за мозайката, но я исках - целта ми беше да няма рязани плочки и с мозайката го постигнах. Ще чакаме да се похвалиш с готова баня скоро - стискам палци!

# 152
  • София
  • Мнения: 1 086
 sunnyday, честита баня, много добре се е получило! Hug Искам да те питам душчето,което е към смесителя от къде сте го прекарали, дупка в шкафа ли сте направили? Защото ние взехме същия смесител с душче ,но още не сме го поставили на удобно място, мислехме да пробием дупка от страни на шкафа и от там да го изкараме...,как е при вас?

# 153
  • София
  • Мнения: 1 742

Sunnyday, честита баня.Със здраве да е използвате.

# 154
  • София
  • Мнения: 100
sunnyday, честита баня, много добре се е получило! Hug Искам да те питам душчето,което е към смесителя от къде сте го прекарали, дупка в шкафа ли сте направили? Защото ние взехме същия смесител с душче ,но още не сме го поставили на удобно място, мислехме да пробием дупка от страни на шкафа и от там да го изкараме...,как е при вас?
   
Tasia, probihme dupka na dunoto na shkafa. No sum vijdala i otstrani da probivat, vajnoto e da ti e udobno.

# 155
  • Мнения: 1 326
Ох...знам,че все ще стане,ама сега тия 4 дни нищо не се прави в банята Tired
Я кажете за лепене на баня 25 кв. и коридор + кухня 15 кв. 500 лв. за труд добре ли е newsm78
А монтажа на WC,мивка,батерии,при вас вкл. ли бяха в цената?
На нас майстора ни иска 1000лв. Това включва къртене на свод и всичко в старата баня, лепене на плочките и монтиране на всичко останало, вкл. таван( с джунджурийките- поставка за кърпи, сапун и т.н.)  банята е малка - 94/240/ 300 но майстора мести мястото на мивката, водопровода за горния етаж, изкърти 2 каси, премахна един безмислен праг и пр.
sunnyday, прекрасна е банята

# 156
  • Мнения: 953
Оказа се че при фугирането на банята без да искаме сме купили фуга с изткъл срок на боро и майстора я е сложил, но все пак седи по светла на пода, от тази по стените... друг майстор ни посъветва да я сменим, да префугираме защото ако е с изтекъл срок миже да пропуска вода и да прави течове на съседи, вярно ли е?

# 157
  • Мнения: 15 219
Ползвай импрегнатор за фуги. Аз минах всички фуги в банята със силиконов такъв. Просто и лесно, е играчка си е, но става.

Не изглеждаше точно така, но може да питаш в магазина.
http://www.gsstroimarket.bg/view/8992.html

# 158
  • Мнения: 953
импрегнатора няма да ми възстанови цвета на фугата. предполагам и че ако е истина това, че фугата с изтекъл срок може да пропуска вода и да нанесе щети на съседа или на лепилото на новите ми плочки, също импр. не би свършил работа.

# 159
  • Мнения: 15 219
Цветът няма да се промени, но няма да пропуска вода. Ако трябва да се префугира, то материала трябва да се извади, да се почисти фугата много добре, за да хване новия материя, иначе е безсмислено.

# 160
  • Мнения: 17 987
Може ли линк за огледало с ЛЕД осветление?

# 161
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Може ли линк за огледало с ЛЕД осветление?

Примерно:
http://baniastil.com/огледала-за-баня/огледало-с-led-осветление-5510.html

# 162
# 163
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 089
Аз нещо не мога да уголемя снимките,но банята ми харесва. Да ви е честита!  Simple Smile

# 164
  • Мнения: 133
Благодаря, но не знам защо не се отварят при теб снимките? ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт