След края на Çalıkuşu с Бурак и Фахрие, актьорите преди и сега - *Тема 22*

  • 27 424
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 14 502


  Мисля , че ще устои Фе .
Тази вечер я заляха с неделикатни  и просташки въпроси.
Тя наистина не е момиче което отговаря на сериозни въпроси на улицата.
Гледала съм я в няколко телевизионни интервюта.Много интелигентно и приятно поведение има-ще почакаме до 3-ти август.

# 31
  • Мнения: 18 785
оххх Радост данооо ги махне  Praynig  аз имам все още малка надежда,че ще ги махне  Praynig  а и аз досега мустакат боксьор не съм виждала  Joy и мисля че ще ги махнат за филма понеже ще излезе все едно са телепортирали Кямран и Фериде в бъдещето  Joy Joy

# 32
  • Мнения: 14 502


 Какво ли му е на Бу ,като гледа какво става при Фе  newsm78
Аз му пожелавам  и на вас също лека нощ Hug





И аз съм за без мустак Wink

# 33
  • Мнения: 18 785
хахаха по ситно не можа ли да го напишеш  Joy Joy

Себи лека  Hug

# 34
  • Мнения: 14 502
 HugДобро утро Hug

Не зная от кого и дали е сериозно тази класация ,но щом ни има Laughing


# 35
  • Мнения: 14 502


 Не съм сигурна кой сериал трябва да е на 1-во място ,но няма кой да оспори ,че най-красивата двойка  са   ФеБу Hug



# 36
  • Мнения: 5 781
Добро утро!

Момичета, досега гледали ли сте пресконференция във връзка с предстоящ турски филм? newsm78 newsm78 Имало ли е такава? Thinking Т.е. обичайна практика ли е?

# 37
  • Мнения: 8 471
Добро утро. Hug Hug



Вяра, Hug благодаря за темата.  bouquet

Според мен, Фахрие е права - имат, нямат връзка, не му е мястото посреднощ да се спира и да се обяснява на някакъв келеш, който търси сензация, какво се случва в личния й живот.  Peace Въобще не се знае как ще й изтълкуват думите, как ще ги монтират, иди после доказвай, че нямаш сестра.  ooooh! Струва ми се, че това са предавания от типа на онова, което водеше Албена Вулева, само, дето не обиждат хората. Peace

Хубав ден.    bouquet

# 38
  • Мнения: 5 781
 Sad Sad Sad



Bonya Qasanova
Pishut cto na vopros o sluxax cto ona otnyala Buraka u Djeylana yakobi ona razozlilos silno i otvetila kakoe otnoshenie imeet (tipo cto vi)

# 39
  • Мнения: 5 781
От сутринта са ме прехванали едни мисли. Преди няколко месеца се бях ядосала, че Бу позволява да обиждат Чапа. ooooh! Сега вече обиждат Фахрие. Да вземе мерки! Tired Tired
Далеч съм от мисълта, че е виновен, но може да направи нещо....

# 40
  • Мнения: 1 872
Фахрие Эвджен, была замечена в районе Этилер, при выходе с ресторана. Вопросы о бывшей возлюбленной Бурака Озчивита, Джейлан Чапе, испортили актрисе настроение.
Услышав, что Бурак взял Чапу за руку, Фахрие ответила:

Фахрие: Что меня с этим связывает? О личной жизни, я не стану говорить посреди улицы. Ради Бога, не надо так делать.

- А вы поедете за господином Бураком в отпуск?

- Если позволите, я сяду в машину и поеду.

Фахрие, не стала отвечать села в машину и уехала.

Това е като инфо за срещата с журналистите...а Бу кога е хванал за ръката Чапа newsm78

# 41
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Добро утро, момичета!!!   Hug Hug


Това е като инфо за срещата с журналистите...а Бу кога е хванал за ръката Чапа newsm78

Терзи, нали турците имат нещо като поговорка ли е, не знам, че когато момче и момиче се сгаджосват се казва - ще ти хвана ръката и никога няма да я пусна. А когато се разкарат - ти ми пусна ръката (това съм го чула в техните сериали) Сигурно това имат предвид  Thinking Thinking



Sad Sad Sad

Bonya Qasanova
Pishut cto na vopros o sluxax cto ona otnyala Buraka u Djeylana yakobi ona razozlilos silno i otvetila kakoe otnoshenie imeet (tipo cto vi)

Думите  на Фахрие от снощи, днес ще ги видим в различни варианти. Същото беше и с Бурак, когато отговори на въпрос за Чапа - "Вие още там ли сте", а на другия ден заваляха статии, че е казак - "Коя е Чапа", "Каква е тази Чаппа" и т.н.

Явно една от причините да не искат да се показват заедно е и тази - нахалните папараци и много тъпите въпроси.

Но ще трябва да изтърпят всичко, това им е съдбата. Според мен феновете ще настъпят яко журналята за глупостите, които плещят.

# 42
  • Мнения: 3 460
Добро утро!  Hug
Гече-то са се оляли. Чак пък да се е ядосала Фахрие - глупости. Много мило ги разкара, както и снощи рекох.  Ама явно журналята съм ги надценила, те са се ядосали - с това заглавие. Laughing
Колажът с Чапа на заден план хич не е в полза на Чапа - зад фината като японска статуетка Фахрие, Чапа с бузестото си лице и двойна брадичка направо изглежда като лелка на Фахрие.
Лили, и аз се фиксирах в тая "ръка" - май нещо в превода бъркат...А и Боня не споменава ръце на Бурак. Ма то това с хванатите ръце в Турско е голяма заблуда - водят се, водят ... пък се разведат. Joy Joy Joy
Що се отнася до въпроса ти за пресконференциите - забелязала съм, че правят такива, когато се отнася за филм. Така че при започването на снимките би трябвало да има такава.

# 43
  • Враца
  • Мнения: 6 672
От сутринта са ме прехванали едни мисли. Преди няколко месеца се бях ядосала, че Бу позволява да обиждат Чапа. ooooh! Сега вече обиждат Фахрие. Да вземе мерки! Tired Tired
Далеч съм от мисълта, че е виновен, но може да направи нещо....

Лили,
според мен, Бурак точно в този случай нищо не може да направи, освен, ако не излезе официално да каже че са двойка. (но и това няма да помогне - представи си какво ще се изпише за тях тогава  ooooh! ooooh! ooooh!)  А и, струва ми се, че до известна степен я защитава - с нищо досега не е дал повод, някой да мисли, че двамата са заедно - съобразява се и стои настрана, в отношенията си, от прожекторите. Говори пълни глупости на журналистите, а те изобщо не се усещат, какво казва Laughing Laughing  Много ще им е трудно  ooooh!

А Чапа, тогава, нямаше как да я защитава - явно вече не са били заедно. Според мен от преди нова година, когато се заговори (и всичко си е било истина тогава) Mr. Green Mr. Green Имало е жалки опити от страна на Чапа за затопляне на отношенията. но не би  Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: ср, 16 юли 2014, 10:06 от mama_an_ji

# 44
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Между другото, Боня казва, че на видеото въпрос за Чапа няма - а само в статията има  ooooh! ooooh! ooooh!



Досега нямаше статия за Бурак или Фахрие, в която да не навират Джейлянчето  ooooh! ooooh!  
Не знам на нея това харесва ли и. Ако не може да направи много, за да не я изтипосват във всяка статия. Но може пък да и е готино да е в ролята на изоставеното момиче и да съсипва живота на другите  #Cussing out  Или и харесва безплатния пиар, който и правят  ooooh!
Или да е рядом с тях в "статийките" е нейното отмъщение  Thinking 



 Laughing Laughing Laughing Laughing

Последна редакция: ср, 16 юли 2014, 09:59 от mama_an_ji

Общи условия

Активация на акаунт