Против акне/пъпки по лицето 3

  • 116 200
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 249
Пробвах фдт - уникален е,ще се купува.
Измивният гел също е много нежен  Heart Eyes

Би ли дала линк към продуктите, които си взела?   bouquet

# 721
  • Мнения: 794
Като стана дума за ФДТ, кой, според вас, е най-подходящ за проблемна кожа?
Ползвала съм Виши Нормадерм и ми допада, Ла-Рош (пак за проблемна кожа) ми се стори много гъст и някакси не се абсорбира добре.

# 722
  • Мнения: 21 282
Пробвах фдт - уникален е,ще се купува.
Измивният гел също е много нежен  Heart Eyes

Би ли дала линк към продуктите, които си взела?   bouquet
http://apteka.framar.bg/30016694/%D0%BB%D0%B0-%D1%80%D0%BE%D1%88 … -40-%D0%BC%D0%BB-

http://apteka.framar.bg/30047127/%D0%BB%D0%B0-%D1%80%D0%BE%D1%88 … 3-30-%D0%BC%D0%BB 03 е моят като цвят  Peace

От измивният гел имам само мостра 7 мл ,но мисля и него да закупя по-нататък.

# 723
  • Варна
  • Мнения: 249
Малката лисичка, благодаря ти! Аз преди ползвах от мостра някакъв крем, но кой по-точно не мога да се сетя. Не ми се отрази добре, имах зачервяване и парене.  Embarassed

# 724
  • Мнения: 794
Пробвах фдт - уникален е,ще се купува.
Измивният гел също е много нежен  Heart Eyes

Би ли дала линк към продуктите, които си взела?   bouquet
http://apteka.framar.bg/30016694/%D0%BB%D0%B0-%D1%80%D0%BE%D1%88 … -40-%D0%BC%D0%BB-

http://apteka.framar.bg/30047127/%D0%BB%D0%B0-%D1%80%D0%BE%D1%88 … 3-30-%D0%BC%D0%BB 03 е моят като цвят  Peace

От измивният гел имам само мостра 7 мл ,но мисля и него да закупя по-нататък.


Този ФДТ мус не съм го пробвала, ще мина да си поискам тестерче.
За измиване харесвам на Uriage и Iwostin.

Последна редакция: пт, 02 окт 2015, 14:05 от olech_ka

# 725
  • Бургас
  • Мнения: 6 951
Във всичките аптеки от сайта на Ла Рош ли има тестери?

# 726
  • Мнения: 992
На мен тестерите са ми адски тъмни. Муса го харесвам, но не е много покривен, за мен е нещо като бб крем. На авен също е хубав фдт за проблемна кожа, имат и хубава крем-пудра с фактор 50.
Аз за нищо на света не сменям Клиник анти-блемиш.
Въпреки, че бих пробвала нормадерм на виши. Дермабленд имах и така и не го изхабих и го хвърлих.

# 727
  • Мнения: 21 282
Пробвах фдт - уникален е,ще се купува.
Измивният гел също е много нежен  Heart Eyes

Би ли дала линк към продуктите, които си взела?   bouquet
http://apteka.framar.bg/30016694/%D0%BB%D0%B0-%D1%80%D0%BE%D1%88 … -40-%D0%BC%D0%BB-

http://apteka.framar.bg/30047127/%D0%BB%D0%B0-%D1%80%D0%BE%D1%88 … 3-30-%D0%BC%D0%BB 03 е моят като цвят  Peace

От измивният гел имам само мостра 7 мл ,но мисля и него да закупя по-нататък.


Този ФДТ мус не съм го пробвала, ще мина да си поискам тестерче.
За измиване харесвам на Uriage и Iwostin.
На Ивостин съм ползвала ,да,добри са  Peace
Мен много ми хареса,че е мус  Heart Eyes

# 728
  • София / Перник
  • Мнения: 584
Здравейте момичета,

от няколко седмици не бях чела темата (нямах възможност) и видях, че някои от вас търсят крема на Сефора за проблемна кожа. Аз си купих 2 броя преди няколко месеца, но съм ползвала само единия и като гледам няма да мога да изразходя и двата до края на гаранционния им срок - мисля има още около 5-6 месеца. Ако някой има желание да пише, ще измислим нещо. Аз си взех два, защото като отидох в магазина ми казаха, че повече няма да го зареждат и внасят, а бях чела тук много хубави отзиви за него.

  bouquet

# 729
  • Мнения: 2 045
Аз ви препоръчвам да видите това видео за грим при акне и пъпки - смятам е полезно

# 730
  • Мнения: 21 282
Holly Pink  , много добро видео  Peace

Аз утре съм на сватба ,май ще се пробвам с новият фдт.

# 731
  • Мнения: 4 606
Как сте момичета, не съм се мяркала отдавна в ремисия съм:)Simple Smile слава ... както се появяваха от нищото, така и изчезнаха. Серията на Акнекеър и Здраве + таблетки за кожа ми помогнаха да отшумят. Домашни маски също препоръчвам, макар да не правя. Но има една маска на Талодерма - добра е. В момента в който кожата е видимо спокойна започнах ежемесечно почистване на лице. Гледах да е седмица преди менструация, като се изчистят порите от всичко което набъбва, няма какво да избива. Явно не е както си мислих от сладкото, защото продължавам с големите количества. Пробвайте този вариант, влезнах да го споделя , дано помогне на някой.

# 732
  • Мнения: 2 836
Здравейте момичета,

от няколко седмици не бях чела темата (нямах възможност) и видях, че някои от вас търсят крема на Сефора за проблемна кожа. Аз си купих 2 броя преди няколко месеца, но съм ползвала само единия и като гледам няма да мога да изразходя и двата до края на гаранционния им срок - мисля има още около 5-6 месеца. Ако някой има желание да пише, ще измислим нещо. Аз си взех два, защото като отидох в магазина ми казаха, че повече няма да го зареждат и внасят, а бях чела тук много хубави отзиви за него.

  bouquet

Има ли видим резултат от ползването, за колко купихте крема и още ли продавате единия ?

# 733
  • София / Перник
  • Мнения: 584
Здравейте момичета,

от няколко седмици не бях чела темата (нямах възможност) и видях, че някои от вас търсят крема на Сефора за проблемна кожа. Аз си купих 2 броя преди няколко месеца, но съм ползвала само единия и като гледам няма да мога да изразходя и двата до края на гаранционния им срок - мисля има още около 5-6 месеца. Ако някой има желание да пише, ще измислим нещо. Аз си взех два, защото като отидох в магазина ми казаха, че повече няма да го зареждат и внасят, а бях чела тук много хубави отзиви за него.

  bouquet

Има ли видим резултат от ползването, за колко купихте крема и още ли продавате единия ?

За жалост, не съм постоянна в ползването на крема - редувам няколко, но определено ми харесва как ми влияе.
Една дама заяви желание да го вземе, ако има промяна в плана ще Ви пиша!  Peace

# 734
  • София
  • Мнения: 1 056
Да питам тези, които използват бензоил пероксид? Има ли силно зачервяване на лицето след използването му? Бели ли се лицето? Аз когато използвам кремове със салицилова киселина, това ми е голяма мъка...като змия съм. Намерих един крем с бензоил пероксид, но е 10%? Дали няма да ми дойде много силно? В голямо чудене съм...  Вие колко % използвате??

Общи условия

Активация на акаунт