Re: ♥ Kaçak Gelinler - Булките Бегълки ♥ Тема 1

  • 49 811
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 12 719



Ева добре дошла ! Hug Hug Hug
Благодаря ти за епизода лошо хубаво за тези които нямат грам на идея ще е добре
Валия,красив е така е не го отричам ,но не ми харесва играта му някак изкуствен ми е на моменти освен това го озвучават  Peace

# 31
# 32
  • Бургас
  • Мнения: 1 649
Много лош превод на руски според мен.

# 33
  • Мнения: 4 314
Здравей мила  Дидке

Тук по гащите ще се познаем ... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Видях познати лица  Hug Hug Hug
Диде , оня ден случайно попаднах на този сериал по ТВ-то  и ми допадна ...неангажиращо и леко сериалче  даже на Лени говорих за него ..
Радвам се , че си направила тема..............

# 34
  • Мнения: 11 820
Събрахме се  Party

# 35
  • Мнения: 4 314

Абсолютно , слънцето и тук огря  Hug Hug Hug

# 36
  • Мнения: 5 479
Здравейте! Комедиите са разтоварващи. Помня "Брак с чужденец", много ме разтоварваше. Като член на темата се включвам.

# 37
  • Мнения: 4 690
Аз изгледах първи епизод, малко руски, малко турски и малко въображение, защото суб. не само се разминаваха, но на места липсваха  Mr. Green
Ще напиша какво горе-долу се случва в първи епизод , ако някой може да ме допълва и поправя .Може да е интересно за тези, които не знаят за какво точно става дума в сериала.
Скрит текст:
Шебнем е от богато семейство, годеникът й Арда мисли, че тя е бременна .На сватбата тя му признава, че не е така и той бяга преди да каже ДА , Шебнем тръгва за Истанбул , за да го върне.Алмила е малко луда  Laughing гледачка и предсказала,че сродната й душа започва с буквата -А и тя заминава за Истанбул, за да търси Акиф.Кайнат пък е от скромно семейство, тя  заминава, за да открие Еге, приятел от детинство.Трите се срещат на летището и пристигат в Истанбул заедно, където заживяват в къщата на лелята на Шебнем.Предизвикват медийна сезнация като Булките Бегълки и всеки иска да ги интервюира.Така те се съгласяват да участват в едно ТВ предаване.По време на участието им се обажда годеника на Алмила, който я зарязва, семейството на Кайнат се отказва от нея, а годеникът й я заплашва( той пък прилича на Милко Калайджиев, но една по-луда версия със сатър в ръка  Laughing
 

# 38
  • Мнения: 4 314
Благодаря за разяснението  Hug Hug Hug

# 39
  • Мнения: 3 917
Гледах първите два епизода, доста се посмях  без да разбирам..... Моето стана като нямо кино  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 40
  • Мнения: 4 314
Гледах първите два епизода, доста се посмях  без да разбирам..... Моето стана като нямо кино  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Ооооооооооооооо Влади  Hug Hug Hug Hug Hug

# 41
  • Мнения: 11 820
Диди,събрахме се повече хора,а и още ще идват така,че може да почнеш превода  Praynig Praynig Praynig

# 42
  • Мнения: 12 719
Добре дошли момичета !
Ох аз до сега гледах Вода и Огън с Йозджан Дениз и Ясемин Аллен.
Гледах го за да имам представа за Ясемин и не ме разочерова...
Препоръчвам ви го много хубав и тъжен филм още не мога да се отърся от всичко което стана Cry

Да така е вече мога и да започвам ще гледам през седмицата да почна за да мога до края на нея и да свърша  Peace Hug
Валия - Кайнат му вика Касап щом не му и ползва името пък той човека излезна свястен  Joy
За мен до сега най-отрицателен е Еге то не може всичко на едно въпреки че някой хора го харесват даже  Peace и даже и за възрастната жена с която ходеше ме е жал ама това е отделен въпрос..Аз много искам да стане работата между Шебо и Селим... Heart Eyes
Ох дами нямам търпение за понеделника одеве видях че имаше снимки и фрагман,но бях от телефона и не успях да постна защото нещо не ми влиза в мамата сега ако ги намеря ще ги пусна до колкото разбрах Аллмила си отива в Измир , а трябва да прости на Йозгюр той наистина я обикна  Sad
Като гледам и от селфитата зад кадър Арда се връща пак бях го забравила 2 серии пак ми го натириха само да не се бута при Шебнем че с метлата ще го гоня  Joy
Понеделника сме на линия нали ?  Whistling
Обещавам онлайн съм да превеждам даже като гледам сама е лесно и мога да превеждам  Blush Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 12 719



Озета:Изненадващото решение на Алмила...

Алмила не прощава на Йозгюр и отказва на предложението му да остане в дома му и да продължат да живеят заедно
Затова и решава че не може да остане повече в Истанбул и решава да се завърне в Измир всички приемат новината с голяма тъга...
Йозгюр който не може да приеме решението на Алмила да си тръгне остава на саме с болката си и със съвеста която го гризе до него е само и единствено Джан
Докато нещата между Селим и Шебнем продължават с пълна пара Еге подготвя поредният си план да се сближи с Кайнат и иска помощ от последният човек който предполага че би му помогнал...

# 44

Общи условия

Активация на акаунт