Отговори
# 720
  • Мнения: 620
Бел, за ква касичка става?, тоз жаргон не съм го чула Thinking

Женската- от пъпа на долу  Whistling нали писах че се разчепи да му се чекне под носа на чичото, пък гледай колко място има наоколо Whistling

ааааааа и с кво се пълни тая касичка, нейната май е гише Joy Joy Joy Joy
  КАСА
   Съществително нарицателно име, женски род,
 1.  Дървената част между стената и врата или прозорец.
 2.  Метален шкаф за съхранение на пари и ценности.
 3.  Гише на обществено място или в офис, където се извършва разплащане в брой

# 721
  • Мнения: 21 201
Аз много им харесвам рекламите Heart Eyes те се са със спортисти Party и много готино направени Heart Eyes

Нема майтап Naughty сватба има Naughty и аз и Булка сме канени Party Party Party

Те тея шапки са на мода сега в туркиш Laughing
Като шаферки ли, Mr. Green или като свидетели на любовта им? tooth

# 722
  • Мнения: 30 820
Аз много им харесвам рекламите Heart Eyes те се са със спортисти Party и много готино направени Heart Eyes

Нема майтап Naughty сватба има Naughty и аз и Булка сме канени Party Party Party

Те тея шапки са на мода сега в туркиш Laughing
Като шаферки ли, Mr. Green или като свидетели на любовта им? tooth
Не казвам Naughty щот се подигравате Crossing Arms

# 723
  • Мнения: 620
Каква сватба бе Мишенце, това са пълни измишльотини на хора без работа?!
NEW #Cagatay with Engin Aykant



Тука ми харесва, можете да драснете една черта да се знае Mr. Green

Нали някой се изцепи назад за сватба и май Мишето само това е видяла- няма такова нещо Мише, майтап Peace

пп Енгин има подобна на Чачовата шапка с петела, но не виждам какво е животното, може и да е с петел...мдааа май и с меринджея има любовна връзка Ча  Mr. Green

Аз се изцепих, както цял ден днес съм на 1 вълна hahaha hahaha hahaha
Готин е. И познайте с кой говори и уточнява детайлите - по усмивката със Селин Боронкай кумата галиба. Около нея и с нея е задължително щастлив, да се пукат душманите Joy

Последна редакция: пт, 18 юли 2014, 17:01 от Paf_VIP@проста

# 724
  • София
  • Мнения: 30 147
Наде, тюх, тъкмо се нагласих.  Crossing Arms


.....
Нали някой се изцепи назад за сватба и май Мишето само това е видяла- няма такова нещо Мише, майтап Peace

...

Тц, мълвата плъзна първо от един двор на друг и така в половината подфорум.  Hug Голяма радост.  Wink Знам, че е шега, ама реших да се избъзикам, че еуфорията е пълна.  Joy

# 725
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 411
Бел, за ква касичка става?, тоз жаргон не съм го чула Thinking

Женската- от пъпа на долу  Whistling нали писах че се разчепи да му се чекне под носа на чичото, пък гледай колко място има наоколо Whistling

ааааааа и с кво се пълни тая касичка, нейната май е гише Joy Joy Joy Joy
  

И със записване и ценоразпис на услугите е сигурно hahaha

Айдеее, рекламната машина се завъртя...мятането по върбите започна, храна за патки и шарани...Как познахме със Зизиня hahaha
 Писала Еджето, не вярвайте на лъжливи новини, само дето не е уточнила кое е лъжата - това че имат  връзка, че нямат такава, или са се разделили, щото за всичко това се пише, ама никой не е потвърдил ни едно от всичките, че да се съобразяваме със съветите и hahaha
Казах ли аз за гривничките- казах... Ся да видим дали Чачо ще вземе да разхожда Серенайското куче или пък ще ги  "хванат случайно" на някое кръстовище hahaha
Страх ме е дето вика Верито да не фалира супения бизнес в Турция, че много се бавят нещо с чорбите по нощите hahaha

# 726
  • Мнения: 11 820
Булка,приготви ли роклето или ще миним и с роклите от сватбата на Нолето  newsm78

# 727
  • Мнения: 30 820
Булка,приготви ли роклето или ще миним и с роклите от сватбата на Нолето  newsm78
Ааааааа  Laughing нова новеничка съм си купила Party Party Party

# 728
# 729
  • Мнения: 11 820
Булка,приготви ли роклето или ще миним и с роклите от сватбата на Нолето  newsm78
Ааааааа  Laughing нова новеничка съм си купила Party Party Party
начи тряа одя на шопинг  Whistling тряа сме стегнати кипри ей тъй сватбата на века  Party

# 730
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 510
Убавичък е да, и там ми харесва, ама с потника направо е трепач  hahaha hahaha hahaha

# 731
  • Мнения: 18 785
Убавичък е да, и там ми харесва, ама с потника направо е трепач  hahaha hahaha hahaha
Почна ли да ти тупа сърцето пак а хахаха Joy Joy
С тоя потник е като майстор-зидар просто Joy Joy

# 732
  • Мнения: 11 820
Убавичък е да, и там ми харесва, ама с потника направо е трепач  hahaha hahaha hahaha
Почна ли да ти тупа сърцето пак а хахаха Joy Joy
С тоя потник е като майстор-зидар просто Joy Joy
взема да припада пак и она Джена мой и отмъкни Кирето  Mr. Green

# 733
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 510
Убавичък е да, и там ми харесва, ама с потника направо е трепач  hahaha hahaha hahaha
Почна ли да ти тупа сърцето пак а хахаха Joy Joy
С тоя потник е като майстор-зидар просто Joy Joy
За него е в сърдечна кома, само Кирето, ми е на сърцето  Mr. Green
А тоя се изложи, външния вид беше най-малкия проблем, такова женско поведение изкара, дето и Елза Парини, не мой го надмина  ooooh!

# 734
  • Мнения: 620
Убавичък е да, и там ми харесва, ама с потника направо е трепач  hahaha hahaha hahaha
Почна ли да ти тупа сърцето пак а хахаха Joy Joy
С тоя потник е като майстор-зидар просто Joy Joy

С тоя потник е кат нищо, в ПО 1 Вики с красив аватар пише, че такава му била визията на Емир. то бива кьор, ма чак пък толко, даже вече съм убедена за жалост, че Вики е обратното на ава си ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт