Re: ♥ Bir Aşk Hikayesi - Една любовна история ♥ Тема 8

  • 46 651
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 109
Добро утро  Hug
Цопвам и аз в новото къще  Party Party

Ганушка дръж чичеци за хубавата темичка  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 16
  • Мнения: 10 486
Привет Hug Hug Hug
Пипилота Hug Heart Eyes за закуската  bouquet Фифи Hug Heart Eyes
Емине е с много добро и чисто сърце,затова прощава лесно,а тоя гад Ахмет се възползва от това #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 17
  • Мнения: 5 109
Васе  Hug Heart Eyes
По тоя и аз ще стрелям с кеф  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 18
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
А да ви кажа не очаквах че Емине ще прости толкова лесно на този Ахмет. А той вече започна да и върти номера.[/color]

Според мен не му е простила, а прави всичко това за да не изгуби Умут. А той, нали е малък, не може да разбере коварството на баща си. Само не мога да разбера защо Емине още не е разказала на Коркут, какво и е причинил Ахмет в миналото  newsm78

# 19
  • Мнения: 11 820
Ама тая Джанет мноу ма нерви  ooooh! #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 20
# 21
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 338
Здравейте  Hug
Пипилота,много хубава закуска   bouquet нищо,че я "хапнах" за обяд
И аз се чудя защо Емине не каже на Коркут,какво е станало в миналото  и че сега само ги притеснява.Ама и той Коркут сега с толкова интриги съвсем се оплете и е толкова зает,че забрави за сестра си.Добре поне Аслъ постъпи правилно  и го лиши от присъствието си.
Този Ахмет е толкова противен.Определено печели класацията ми за най-противен човек.Сега използва и залъгва едно малко дете,което е преживяло толкова и е станало дори по-умно от него,само  и само да получи това,което иска.Как пък се сети след толкова години,че иска семейство и обича Емине и Умут. #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Много се дразня и на Таксин,като толкова се ядосва на Джанет и и казва да спре с игричките,защо не излезе като мъж и да кажа какво са направили с бабата и да си понесе последствията.
Сага ми е много миличка Джанет и там когато си говореха с Гюнюл в стаята и,беше толкова невинна и изстрадала.

# 22
  • Мнения: 10 486
В тоя сериал бая народ са за #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 23
  • Мнения: 11 820
В тоя сериал бая народ са за #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Добре,че махнаха Аслъ  ooooh!

# 24
  • Мнения: 7 006

Тц, не са я махнали   Laughing Ще й "се радваме" още  Laughing

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 618
На мен Аслъто ми харесва външно, много яко я гримират. И Еда беше от тези, на които лица са наслаждавах. Обичам бели жени и оранжево-  червени  коси и устни  Heart Eyes

# 26
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

Ямач Тели също има нов сериал, който се излъчва отскоро по ATV - Diğer Yarım (Другата половина). Там изпълнява ролята на Тарък - красив, харизматичен, емоционален, и заможен млад мъж, влюбен в литературата и писането.

В спойлер трейлър от 5 епизод
Скрит текст:

# 27
  • Мнения: 236
Ох, мале, къде са го намерили толкова противен мъжа на Емине  Sick

# 28
  • Мнения: 7 006
Серията ми допадна, с леки изключения  Laughing

# 29
  • Мнения: 11 820
36 епизод къде е  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт