Поръчка от Ebay

  • 1 715
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте, нов съм и знам че има достатъчно теми за ибей, но са стари и не знам колко вярна ще е информацията, а и тази винаги може да се изтрие Simple Smile

Значи преди няколко дни поръчах 2 неща от китай. И двата пъти ме попита за адрес и аз като не знам какво да пиша - написах домашния адрес. Та питането ми е : Къде ще дойдат пратките ? На вратата, в пощенската кутия или трябва да ги взимам от пощата ? Предстои ми да отсъствам за около седмица точно когато трябва да ги очаквам и се притеснявам ако ги оставят в пощенската кутия да не ги изгубя. Кажете как се процедира, защото ми е за пръв път.
Другото ми питане е дали мога да проследявам някак си пратките. И за двете пратки ми пратиха по един код, ама къде ли не не го писах и все излиза че такова нещо не е регистрирано никъде. Възможно ли е просто да не става да се проследят и как да разбера кога са пристигнали ?

Благодаря предварително Simple Smile

# 1
  • Мнения: 496
Има съвсем актуална тема за пазаруване от Ebay, 93-та поредна http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=781856.new;topicseen#new

Общи условия

Активация на акаунт