90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 266

  • 24 511
  • 723
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 154
Имам въпрос-правя едни "розички" от бутертесто и ябълка (стават много вкусни),нали мога във ВГХ на вечеря да ги хапна?

Можеш, душко - 'апвай спокойно + дълго обсъжданото редче черен шоколад.

Liya_THug проблемът, който си решаваш с тези чайове, опитвала ли си да го решиш с движение, на мен някои пози от йогата много ми помогнаха - вярно, не е панацея, но и за потънали гемии помага, понякога  Peace

Ох, никога повече няма да си завявам предварително менюто - все друго ми хрумва, оризът стана задушен, картофите на пюре, че и няколко лъжички грах от буркан включих в обяда, въобще - варива-асорти.

# 601
  • Мнения: 238
Кроки, сега като те видях в цял ръст съм вече по-спокойна! Hug Идеята е, че като провесиш двете деца по теб и хич нямаш нужда да отслабваш. Аз като съм с едно – да му мисля! Simple Smile
Брадата, благодаря много за рецептата! Ама те наистина били от моркови?!Морков със захар и портокалова кора, ужас Sick! А за разкош оваляно в кокосови стърготини, които мразя( само на „Рафаело” бонбоните ги преглъщам)! Ей, тая гнусотия не мога да не я пробвам! Simple Smile Даже се чудя дали да завра едно бадемче в средата?! Кокосовите стърготини при подправките ли да ги търся? И всъщност това произведение на изкуството за ВХД –на вечеря ли да го тествам? Смятам за начало да го пробвам с 250 грама моркови и 100 грама захар.
Лия, завидях ти и затова, че си останала сама, и за двата хладилника! Такъв пир щях да си устроя....... Hug
krasito0, лентата черен шоколад си е задължителна и независима от останалата храна във ВХД-ната вечеря. Писахме за тоя черен шоколад съвсем скоро!
anna_mihova, стават ти "розичките" – да ти е сладко!
Аз пия кафе и след малко изчезвам, че кекс ме чака Simple Smile! Hug

# 602
  • Мнения: 15 033
Нения, има ги на много места:
http://www.2styrkela.com/dom-i-kuhnia/sudove-i-instrumenti/formi … i-hartieni-769271
Виж и магазини стил по 1 левче.
Благодаря за комплиментите, Лия, каква коса имах преди да родя... Сега чакам дали някога изобщо пак ще се възстанови Sad

# 603
  • Мнения: 292
 krokodilkata,уау и за теб!Разликата е огромна!
 sensi_girl,чийзкейкът не е режимен,в него преобладават белтъци.
 

# 604
  • Мнения: 1 943
cveteses, там, по щандовете с подправки - около захарните и шоколадови пръчици, бакпулвера и ванилията Wink

# 605
  • Мнения: 697
ха добър ден и от мен! изчетох ви най-после  hahaha
реших да се разпиша, че да не пробудя загриженост у "партията"  Joy, похвалвам се и аз вече затвърдих -20 кг от 24.02 до днес и даже почти -21 съм  newsm44, вчера след кюфтетата за обяд и тортата за вечеря имам -800 гр.  newsm68, такова нещо по време на самата диета не ми се беше случвало  newsm78
krasito0, хапни си бисквитките, те са с млечен шоколад и ги затапи с черен!  Laughing
Съни, страхотна си и аз не виждам какво имаш да сваляш още, но всеки си знае  Hug
Лили, днес изпратих малката на вилата, в неделя ММ и сина ми заминават НАЙ_ПОСЛЕ за "планините", та вечерта викам един пиано бар да обадим  Joy, Жана е в БГ.
за всички много  Hug, че имам много работа, а след малко и ревизия на магазина, после служебна вечеря и ... гледайте да не изпишете днес темата и да започнете друга, че да мога да ви насмагам все пак, ей на пиша си аз и 4 отговора ... bowuu

# 606
  • Мнения: 697
ей забравих да се включа за мамолозите:
Скрит текст:
и аз ходих при "светилото" Свещаров, но ...., всеки сам си решава и си е доволен от различни.
Цвятке, тоя найстина е най-вече по мачкането, е как не му омръзна  hahaha Joy
сестра ми е много доволна а тя си има операция и кисти и ... от д-р Лора Дойчева - 5 ДКЦ, аз две години ходих при нея, но ми е далеч и не се записваха часове става с чакане, но е много добра и работеше с касата. от 4 години си ходя в Тина Киркова при д-р Евгений Василев, много съм доволна и с 2 ръце гласувам за него.

# 607
  • Мнения: 1 517
Здравейте, милички Simple Smile
Ама много пишетееее  Shocked как да прочета всичко //обаче видях снимките ..прекрасни сте и разликата на всички е очеВАДНА! БРАВО!!! Прегръщам ви за добрите резултати Simple Smile
И не мога да не обърна внимание на Цветето, на Ани, ВЕли, Василева, Кроки, Лия, Нения, Мече, мама мими  Hug Hug за всички сигурурно прпускам някои дано не се разсърди ама сте ми много скъпи всички  Flutter
Специално за Малинки ... в подобни отношения съм със зодия близнаци, ама същия проблем имам ..така ли не се сети за мен това момче бе ...и аз си имам много на ум, несе разделяме, щото аз му досаждам .ако оставя на него, много ми е мъчно, имахтолкова надежди ...голяма мъка ми е ..лошото е, че аз съм Везни и лесно се привързвам ..много е кофти  Cry
Целувки и много минуси, аз днес съм на плодове и след малко тичам на тренировка ... Hug Hug

# 608
  • Nederland
  • Мнения: 856
Привет на всички фиданки и на г-н Курдов, талисмана на темата!  bouquet
Благодаря на всички за милите думи,пожеланията и комплиментите! Hug
Наистина сега се чувствам нов човек и много мои познати, които не са ме виждали отдавна не можеха да ме познаят. Wink Чувстам се чудесно и мъжът ми даже се шегува,че се е сдобил с нова половинка! Laughing
Скрит текст:
Разликата между двете снимки е почти 49 кг.
Започнах режима за първи път на 24.09.2012 г. и за първата 1 година свалих 40 кг. (2 завъртания на режима и 2 почивки). Останалите почти 9 кг. свалих през следващите 10 месеца до момента, като се храня по правилата на почивката. Реших да дам време на организма ми да свикне с новото тегло, а и почивния режим не само,че много ми допада, но и свалям с него, макар и с не толкова бързи темпове. Което и не искам де.По време и на двата режима бях изключително стриктна, само през първата четворка бях смесила белтъците, после се коригирах. Това си е моя грешка, намирам,че информацията,публикувана на първа страница е напълно достатъчна и книгата разбира се. От там нататък всичко е въпрос на воля и силна мотивация. Аз започнах от доста кг. и затова резултата ми е такъв впечатляващ. Не зная как бих подходила към режима ако имах да свалям 10-15 кг., но ето в темата има достатъчно примери за смайващи резултати и при по-малко излишни кг.
Мотивацията е важна разбира се, но тя зависи преди всичко от нас самите!
В началото ще ви мотивират снимките и резулатите на останалите, после с всеки свален кг. вашето собствено постижение ви е достатъчен мотив да не криввате по други пътечки.
До скоро не бях активна в темата по ред причини, но сега се чувствам много приятно в тази пъстра и много весела група и се надявам да продължа да пиша и занапред.
Аз не съм си постигнала още целта, сега остават финните настройки Laughing и разбира се дългосрочното поддържане на този резултат.
По време на целия режим включвах и спорт, предимно кардио и упражнения и това ми помогна да не увисна. Разбира се в началото спорта нямаше как да е много интензивен.
Както виждате нямам някой скрит коз в ръкава Laughing всичко, което е необходимо да се знае преди да започнете режима го има изчерпателно обяснено.
Винаги има и спорни моменти, но нали затова е и темата.
Като съвет към тези, които имат повечко кг. за сваляне а и са предразположени към напълняване бих добавила - Мислете дългосрочно и не се сравнявайте с останалите!
На мен този начин на хранене много ми допада, разнообразен е и не виждам проблем да се спазва доживотно! От време на време си позволяваме по някое смесено хранене и после затягаме коланите. Проблема при мен е,че нещо напоследък залитам все към белтъчините и затова може би ще се присъединя към евентуалната септемврийска група за ново завъртане!
Още веднъж благодаря на Нана, която с личния си пример  беше моята мотивация да започна и на всички, преминали през темите за 90 ДД през последните 2 години! Hug
Пожелавам на всички ви скорошно постигане на целите, а на новите много стриктност!
Останалото е лесно! Wink Ще се подкрепяме взаимно тук! Hug
Надявам се,че не ви отегчих много. Grinning

# 609
  • в окото на щастието !
  • Мнения: 736
Лия Hug,  хич няма да сА ЗАпра Mr. Green  Тепърва ще ставам парче и половина . Ей ви кака ви с нов фейс след 2 седмици спорт само Има още доста работа, ма съм в правилната посока

# 610
  • София
  • Мнения: 12 554
Бонто, в таз тема муцуни не гледаме  Mr. Green В цял ръст дай.

Аз приключих с храненето преди час и кусур.

з - 2 праскови и кафе
о - чушки с брашно и филия хляб
в - хляб с маслини и ред черен шоколад

# 611
  • София
  • Мнения: 220
bradata Няма нищо важното е всички да сме живи и здрави Simple Smile Определено ще има щипкане, като се появи Simple Smile
me4e1990 Еее браво за плочките на човека, аз никога не съм имала... Моя също има, но от известно време има коремче и не се виждат, а откакто сме заедно не можеш да го накараш да тренира нещо  Joy Нали знаеш, че човек си иска и още и и още и никога не са достатъчни  Joy Joy Пък и ти все пак си раждала, а аз не съм Simple Smile
tzvety26
Щом не е мръднал след почивката е добре Simple Smile
malinkiii Не е според зодията според мен, добре са ти го казали, малко или много мъж си ти е и се опитваш да го оправдаеш с нещо, но според мен нито зодиите са виновни, нито годините, моят е на 28 почти и си знае какво иска от живота, всичко си е от човека според мен. Sunny29 Съни и тя добре ти го е казала Simple Smile
krokodilkata Пожелавам ти го от сърце този резултат, а и повече ако желаеш Simple Smile
zanata Когато човек има желание и е упорит всичко се постига, а останалото са само оправдания, дано успееш да постигнеш желаното Simple Smile
bradata Много добре изглеждат тези Банбонки  Joy
iangelova Аз пък се надявам след изпита, който дано мине добре и морето да си намеря лесно работа... Че вече никак не ми се седи в къщи...
Liya_LT Ако питаш мен на 43 ден. последните дни не съм се мерила и дано има резултат в неделя съм решила да се кача Simple Smile
вели Поздравления браво за резултата  Hug


Излапах на обяд купичка и 1/2 картофена супа + малко крутони и салата от (домати, краставици и марулка).. Малко в повече ми дойде, но добре се заситих още не чувствам глад Simple Smile Сега отивам да се потя  jump jump

Виждам, че бобита е постнала снимка, докато пиша Супер си Simple Smile
Фифи  Hug на това се казва човек с хъс и упоритост.. Много се радвам, че си успяла да постигнепш такъв резултат:)

# 612
  • в окото на щастието !
  • Мнения: 736
БАбе, компа не ме побира още ве , пък гаЖиту не ще да стъпи у дамски фитнес, че да не прихванел от женските хормони . Пък искам от там да ви постна снимка .
 Скоро и в цял ръст ще има , но снощи аз самата бях учудена , че ми се е отразило на лицето толкова бързо . Сега съм още по- мотивирана да се блъскам .След малко отлитам .
Да си кажа манджата -
закуска - диня,
обяд - 4 кебапчета и салата .
вечеря - 2 кебапчета и салата .
Хубава вечер за всички .  Hug

# 613
  • София
  • Мнения: 384
sladkoto_agi
Скрит текст:
Аз съм риби, също много се привързвам...ама как ще се молиш ей ! Не се излагай !
До молене никога не тр. да се стига  Heart Eyes


Днес ми е много гладно, наближава МЦ Sad
Вечерята последно реших да е салата и царевица пак.
Аз в петък се теглих, от началото до сега съм си свалила 5те килограма,които си бях решила.
Сега най-важното е да ги задържа . Най-много 1-2 още искам да сваля, но не държа,защото може да е прекалено .
След мц ще кача снимки. Ще кача и от 1вото правене на диетата,тогава имах по-голяма разлика.
Хубава вечер за сега  Hug

# 614
  • Мнения: 14 082
Привет отново! Моето меню за днес;
11.00ч. - диня;
13.00ч. - макарони с доматен сос (сдвършиха се най-после  Embarassed);
18.00ч. - пълнена чушка с ориз и 1 домат.

Направих крем карамел с мини кроасанчета (по заявка на голямото сине). Как ме изкушава само... Mr. Green
Боби, все по-чаровна ставаш! Hug

Общи условия

Активация на акаунт