90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 266

  • 24 516
  • 723
  •   1
Отговори
# 720
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Здравейте, бихте ли ми казали ЧЕРВЕНОТО ЦВЕКЛО в кой ден може да се яде?Струва ми се по-особен зеленчук, затова питам!

# 721
  • Мнения: 133
Здравейте, стройни, минавам да се похваля, че след последния плодов, днес съм 55,5 bowuu
Днес съм решила на риба да я карам, че не ядем често. Най- вероятно някое филенце.
Zanata, дръж се, с теб сме! Гледам, че на мен водния ми се пада напълнолуние, ММ искаше да го отложим за уикенда, но много ме блазни двойният ефект.
Хубав ден ви желая!
Курдов, и аз съм с таблет и голяма мъка писането, то нито болдваш лесно, нито цветове да сложиш, а преди малко исках да вкарам усмивка от допълнителните и ми се затри писанието ooooh!

# 722
  • Мнения: 10
здравейте на всички! за мен ще бъде удоволствие да имам компания в борбата,а от всичко,което изчетох усещам заразителната и приятна атмосфера тук.Ще се радвам, ако приемете и мен.Мисля,че съм се запознала с нужната ми инфо,а пропуските ще наваксвам и изглаждам във времето. висока съм 175см и към днешна дата тежа 76,8кг. целта ми е да видя на кантара 6-ка. По-смелата цел е 10кг. Винаги съм тежала около64 кг.С бременността ми от преди 5г ,качих 35кг. успях да сваля окло 20 кг за този период,като има вариации с+и-. борбата ми с кг е последните 3г,тъй като кърмих детенце 2 г. на финалната права се оюприаъединявам към вас.
днес белтъчен
з: 2 праскови
о:филе бяла риба с билки в тавичка -2 бр + краставица
в: 1 филе + краставица
хубав ден и усмивки
з:2 праскови

# 723
  • Мнения: 2 107
m.ivanovska , добре дошла, но тази тема е стара, потърси 278 тема- тя е актуалната.

Общи условия

Активация на акаунт