Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... XLIII

  • 57 962
  • 672
  •   1
Отговори
# 30
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Е много зле, мдаа. Не си харесах нищичко освен "Франк" от афиша на Карлови Вари тук, те пък взеха, че отмениха единствената му прожекция в Прага. Реших да гледам нещо от редовната програма, като ударих на камък с това- е, ами то нищо, нищичко интересно няма Tired

И препоръка за нещо чешко, Kouř, с предупреждението, че е много вероятно да не бъдат открити никакви субтитри. Изключително абсурден филм, нещо като пост-соц, битово-алкохолистичен мюзикъл. Много свеж и много забавен, но е твърде възможно на мен да ми се е сторил такъв основно защото вече добре познавам чувството за хумор на чехите.

# 31
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 682
Ясно, значи няма много голяма вероятност Confused

# 32
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 917
Е, не губи надежда де.  Heart Eyes
На 1 август излиза "Люси" на Люк Бесон. Няма да успея да го видя, но ми беше любопитно. Не че храня и за него големи надежди.

# 33
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 682
А, не губя, даже мисля превантивно да го гледам тук с оригинален звук Mr. Green

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Благодаря за  новата тема   bouquet
Луднала съм по една руска комедия, която ме зарежда с толкова положителни емиции, че няма накъде повече. Не съм търсила торенти, нито превод, просто съм от поколението, което учеше руски в училище, и ми е много приятно да слушам шеги на руски. Заглавието на сериала е "Кухня". Позволявам си да пусна линк към ю-туб https://www.facebook.com/SAVEIVALENA.
А това е пълнометражен филм, казват, че е предхождащ следващия сезон на сериала - също весел и ратоварващ http://www.imdb.com/title/tt3711466/?ref_=fn_al_tt_1.

# 35
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Non-stop си заслужава наистина.  Peace Лу, модното недоразумението още като гледах филма преди време го изтрих от паметта си веднагически, още със следващия кадър. Mr. Green

lulumba и аз нямаше да я забележа, просто я навират отвсякъде в очите ми и като я мернах в ъгъла на картината по време на филма се зачудих дали не е тя и я проверих в каста. Иначе е крайно незабележима с тази "роля".

Аз да те питам, като вътрешна за бранша "Words and Pictures" (http://www.imdb.com/title/tt2380331/?ref_=nv_sr_1) изобщо излезе ли по българските екрани? Аз мисля че не, но може и да съм изпуснала нещо  Thinking

Иначе освен последната част на Хобит и евентуално новия Макбет и то от научна добросъвестност за сега друго не чакам. Ужас.

# 36
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Здравейте Hug
Тина  -   bouquet за темата Hug

Аз да кажа, че като почитателка на подобни на Non-Stop филми също останах доволна и препоръчвам Peace

И гледах Ной - http://www.imdb.com/title/tt1959490/
Не мога да кажа, че ми беше интересен след първия един час Confused
Сякаш беше ненужно разтеглен този филм....За ефектите - невероятни, за играта на Кроу - също много добра! Жена му ми се стори, че леко преиграваше на някои места.
Питам мъжа ми дали му е харесал на края, а той ми казва, че бил тъп hahaha hahaha hahaha
Аз не мога да бъда, чак толкова критична за подобен филм, въпрос на свободно време е...който иска да го гледа Peace

# 37
  • Мнения: 2 529
ХАхахах, Hushpuppy, май разбирам мъжа ти за "Ной"  Joy Само това ще кажа за филма...

Аз освен да се запиша с анимацията "Как да си дресираш дракон"2 http://www.imdb.com/title/tt1646971/?ref_=nv_sr_1 - с малкия ми син си поплакахме. Много добър филм  Sunglasses   

# 38
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 917
Аз да те питам, като вътрешна за бранша "Words and Pictures" (http://www.imdb.com/title/tt2380331/?ref_=nv_sr_1) изобщо излезе ли по българските екрани? Аз мисля че не, но може и да съм изпуснала нещо  Thinking

И аз мисля, че не е излизал. Освен да съм го проспала, ама надали. Thinking Понякога обаче пускат някои филми с огромно закъснение, само защото си заслужават, та няма да се учудя, ако изведнъж се появи. Така например един от разпространителите пусна през юни "Купувачите от Далас" - малко след дъжд качулка, но поне не е без хич.

# 39
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Хайде след като разгадахме мистерията на розовите гащи, още една задачка-закачка за активно гледалите кино тази година Party.
Поздрав с нещо волно и култово


и въпрос- в кои нашумели тазгодишни филми чухме тази песен?

# 40
  • София
  • Мнения: 1 974
Hushpuppy - когато излезнах от прожекцията на "Ной" бях с почти същите негативни впечатления, както на мъжа ти  Simple Smile
В последствие обаче, се зачудих защо не ми хареса? Визията е страхотна, ефектите също, операторската работа също е на топ ниво, внушителни красиви кадри..., но?...
Когато излезе по торентите на перфектно качество го свалих и гледах пак, и разбрах защо не ми хареса толкова...Първо защото не съм особено религиозен и второ заради финала.

Скрит текст:
Накрая излезе, че Ной получи просветление и благослови всички, като се събра със  семейството си. Уж нищо странно на пръв поглед, но всъщност единия от му синовете му - Хам, огорчен напусна всички и хукна незнайно къде или иначе казано, финалните думи на Ной за плодене и множене прозувчаха още по-психо и брутално, защото - всъщност за разплод оставаше оставаше само малкият син на Ной - Яфет, който е и брат на Сим...???? Тоест дъщерите на Сим, по единствената логика остава да бъдат заплодени от чичо си Яфет(като брат на Сим)...?!?!?!?!???????????!!!!!!!!!!????????

Подходих с големи очаквания и донякъде филма ги оправда, но като цяло не успя да ме развълнува.

Потвърждавам добрите думи на kiki29 за "Как да си дресираш дракон"2 - старшно добра анимация, като 2-ра част им хареса дори още повече...Чудесна анимация!  Simple Smile

# 41
  • Мнения: 8 228
Хайде след като разгадахме мистерията на розовите гащи, още една задачка-закачка за активно гледалите кино тази година Party.
Поздрав с нещо волно и култово


и въпрос- в кои нашумели тазгодишни филми чухме тази песен?

Филми?  newsm78
Като че ли в "Нимфоманка", за друг не се сещам, но пък не съм гледала всичко.

# 42
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Мдаа, първият филм е разгадан, цък Peace. Другият е по-хубав Grinning

# 43
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
ей, изпуснала съм ви  Hug нищо не съм гледала скоро, нещо голяма суша ...

# 44
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Тина, благодаря за новата тема.   bouquet

Последно гледах Tommy и Bi Kucuk Eylul Meselesi

И двата филма ми харесаха, макар и толкова различни като жанр. Препоръчвам.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт