Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 279

  • 31 867
  • 724
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 966


- Госпожице, дайте си телефончето.
- Я, какъв си прирпян! Това да не е любов от пръв поглед?
- Я, каква си романтична! Това е грабеж.

# 706
  • Мнения: 20 905

Радвам се на рускините, че умеят да се забавляват..

# 707
  • Мнения: 4 966


"Цял час се разкрасявах.
Накрая разбрах: такъв диамант не подлежи на шлифоване..."


----------

И аз им се радвам. Да опазиш чувството си за хумор е чудесо.  newsm10

# 708
  • Мнения: 82


Какъв разкош!

Специално за Барисеа! Hug

# 709
  • Мнения: 4 966


УАУ!
Аурелия, по-добре късно, отколкото никога! Нали? Simple Smile))

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 34 128




Момичета, правим преговори на този или онзи филм или сериал с участието на Енгин, не че сме ги забравили, не че ги няма на 1 стр. на темата и който когато иска може да си ги пусне. Знам, че не на всички им е приятно вероятно, не на всички им се пише и занимава. Лесно е да се поддържа тема когато се снима и върви проект. А когато няма?.... Та, вече се познаваме виртуално горе-долу. Няма друг начин освен да се повтаряме. Мъничко остана. Отпускарско време за всички. Имат нужда от почивка любимите ни актьори. Така, че според мен за да е жива темата за Енгин - това е положението. Повторения. Като завърши този проект, дано Енгин не си даде отново дълга почивка. Пожелавам му да има прекрасни нови предложения, а ние търпение. Стана дълго, но вероятно разбирате защо го написах.

# 711
  • Мнения: 716


Какъв разкош!

Специално за Барисеа! Hug
Мерсиииииииииииииииииииии! newsm51 newsm51 newsm51
Ох, забравих комисаря! newsm03

# 712
  • Мнения: 1 007
Аурелия, по-добре късно, отколкото никога! Нали? Simple Smile))
Абсолютно безразлично ми е.
Никога, пак става.

# 713
  • Мнения: 20 905

Не са ли влюбени, според мен да...
Поне това представят актьорите.

# 714
  • Пловдив
  • Мнения: 34 128


Няма някой от нас да не се е влюбвал. Всеки е приел тази любов, която е била за него.
...............
harmonia_dd, влюбени са. Аз им повярвах на Енгин и Туба за любовта на Йомер и Елиф.

# 715
  • Мнения: 4 966

 Shocked smile3505

Е, аз не бих казала същото за една от най-качествените снимки на Енгин/Керим, публикувани някога, но както и да е.

# 716
  • Мнения: 1 007
Shocked smile3505

Е, аз не бих казала същото за една от най-качествените снимки на Енгин/Керим, публикувани някога, но както и да е.

Не ме четеш.
Нямам предвид снимки на Енгин. Имам всичко негово излязло в нета, даже и такива, които ти не помниш.

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 34 128


Тук при нас се кани нещо такова....

# 718
  • Мнения: 1 285




Момичета, правим преговори на този или онзи филм или сериал с участието на Енгин, не че сме ги забравили, не че ги няма на 1 стр. на темата и който когато иска може да си ги пусне. Знам, че не на всички им е приятно вероятно, не на всички им се пише и занимава. Лесно е да се поддържа тема когато се снима и върви проект. А когато няма?.... Та, вече се познаваме виртуално горе-долу. Няма друг начин освен да се повтаряме. Мъничко остана. Отпускарско време за всички. Имат нужда от почивка любимите ни актьори. Така, че според мен за да е жива темата за Енгин - това е положението. Повторения. Като завърши този проект, дано Енгин не си даде отново дълга почивка. Пожелавам му да има прекрасни нови предложения, а ние търпение. Стана дълго, но вероятно разбирате защо го написах.
Всичко разбираме Марианка и на всички е ясно, че сега , когато има
ваканция и не сме ангажирани всяка седмица, че дори и всеки ден е по трудно да се поддържа
темата жива. Точно в такъв период сме - отпускарски, но не само за екипа, но и за пишещите
тук. Това, обаче не е за първи път. Ще се справим и ще го преживеем. Ние сме оптимисти. Grinning
Освен това има и две теми за сериала. Така, че да гледаме напред за сега към август, когато
започват снимките. А дойде ли септември нещата се подреждат по ноти.
Вие темата сте я поддържали и когато Енгин нямаше проект и беше в дълга почивка, че
сега ли. Място за песимизъм няма. Докато преговорим  още нещо  или  си спомним за друго и
той септември дошъл. Grinning Grinning Grinning

# 719
  • Мнения: 4 966
ОК. Не чета.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт