Позеленяха ми краката? И сега?!

  • 4 144
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 037
Изобщо не се учудвам,че боята забоядисва.Аз работя в обувна фирма и моята дъщеря често ме пита кога съм имала време да се лакирам на работа.Ноктите ми ръцете са в цвят ,в който работим.Трудно се измиват дори да изпера нещо на ръка.В тази сфера доста мога да кажа.Когато си купувам обувки гледа да не се заглеждам много по материали и качество,че ще ходя боса.

# 16
  • Мнения: 3 733
Herz, Законът за защита на потребителите съм го чела няколко пъти, а дори и да не бях, от Комисията за защита на потребителите съвсем ясно ми обясниха какво трябва да направя. Съжалявам, но не се справям добре в такива ситуации - и аз не знам защо. Сърцето ми скача в гърлото, ръцете ми се разтреперват и всичко, което съм си наумила да кажа, се изпарява някъде.
За мен важното е, че си получих парите, и то без да вдигам скандали и без да се разправям. Simple Smile

# 17
  • Мнения: 4 270
Научих се да се разправям, когато се налага. Всички работим за пари и не съм съгласна да ги хвърлям на вятъра. Не винаги скъпото е качествено и обратното, но имам ли повод за рекламация - там съм! Ако може да се смени, ок, ако започнат да ме мотаят, има и сблъсъци!

# 18
  • Мнения: 3 733
Herz, за съжаление, аз още не съм. Понякога успявам да кажа нещо на място, но в повечето случаи съм пълна скръб. Преди десетина години, когато модерните тогава остри муцуни на балните ми обувки се изтриха буквално за една вечер и ги носих в магазина, ме сразиха с отговора, че това било от неправилна употреба и не можели да го ремонтират. Чак вкъщи се сетих, че не ги питах как се употребяват правилно обувки. Пълна скръб, казвам ти.

scherifka, много е неприятно това. Няма ли възможност да работите с ръкавици или нещо, което предпазва ръцете?

# 19
  • Мнения: 5 037
Дидичка няма как да стане,а и цял ден с ръкавици няма да е удобно.Ние първи пипаме кожата(идва на големи пачки)след обработването и.Хастара е същата работа,за това гледам все обувките да с кафяв хастар,че ако е черен краката ти стават ужас.А работим само с естествени материали(в нашата фирма работим само за износ)Дори бялото цапа,все едно сме писали с тебешир.

# 20
  • Мнения: 4 120
 Преди години моя приятелка с ужас откри, че краката и са посинели. Не ходилата, краката. Уж не я болеше, после реши и че я боли. Но не изглеждаше като синина, на много голямо пространство беше и много синьо. Ходи на лекар, казаха и, че е спукан капиляр и и дадоха някакво мазило. Баба и и каза лек с оцет и нещо си и както си се мажеше с оцета тампонът взе да става син Mr. Green От нови дънки.

# 21
  • София, България
  • Мнения: 3 596
Бе имаше един такъв неприличен виц за един мъжага останал без достойнството си заради сини дънки  Laughing

# 22
  • Мнения: 2 099
Моите са почернявали от дънки.Ама стабилно черно и хем бяха прани преди това.Ама и аз ходя и се разправям с търговците.Изобщо много рядко се случва да оставя магарето в калта.Преди 2 години пък с една пералня Уърлпул от Технополис се бяха видели в чудо с мен.Що проверки им изпратих за месец...накрая вдигнаха ръце и казаха да си избера каквато искам нова пералня и да си я взимам.Без да доплащам ,без нищо само и само да им се разкарам от главата  Mr. Green така като се замисля сумати работи съм връщала-като се почне от детски обувки и се стигне до перални.
Макар че съм силно изненадана ,че са ти върнали парите.Да им се не начуди човек на БГ търговците,влизат в час!

# 23
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Бе имаше един такъв неприличен виц за един мъжага останал без достойнството си заради сини дънки  Laughing
Човек отива при лекар, защото гениталиите му са сини.
- Ще режем левия! Дано мине...
Отрязали го, но синьото остава.
- Ще режем и другия. - категоричен е лекарят.
Отрязали и него, но пак не минава. Лекаря гледа замислен:
- Абе на теб да не би дънките ти да пускат?

# 24
  • Мнения: 817
 Laughing този виц не го знаех, готин е  Laughing
Браво, авторке, че си се справила  Hug

# 25
  • Мнения: 4 270
Ама и аз ходя и се разправям с търговците.Изобщо много рядко се случва да оставя магарето в калта.Преди 2 години пък с една пералня Уърлпул от Технополис се бяха видели в чудо с мен.Що проверки им изпратих за месец...накрая вдигнаха ръце и казаха да си избера каквато искам нова пералня и да си я взимам.Без да доплащам ,без нищо само и само да им се разкарам от главата  Mr. Green така като се замисля сумати работи съм връщала-като се почне от детски обувки и се стигне до перални.
Макар че съм силно изненадана ,че са ти върнали парите.Да им се не начуди човек на БГ търговците,влизат в час!

Раздел ІІІ и ІV от Закона за защита на потребителите ясно регламентира условията и начина за предявяване на рекламациите, както и отговорността на търговците в тези случаи. Не виждам нищо чудно в това, че всеки може да си потърси правата, и  когато стоката очевидно е некачествена, търговецът да върне парите.

# 26
  • видин
  • Мнения: 358
Лабрадор, е*ати китайските стоки, е*ати докторите !

Общи условия

Активация на акаунт