Добри ресторанти в Созопол

  • 3 677
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 309
Моля препоръчайте ми заведения в Созопол, евентуално с някакви актуални цени и асортимент, тъй като не сме ходили отдавна там и за малкото време, което ще го посетим ми се ще да си припомня хубавите времена с пресен пържен барбун и биричка, или пък нещо вкусно сготвено. Предполагам, че няма да позная града. Ние ще почиваме на Каваци в Голдън плейс, където има някакво бистро, но ако не ни хареса, да имам алтернатива поне за вечеря.
Благодаря на отзовалите се и дай боже топло и слънчево лято!

# 1
  • Мнения: 581
Харесвам ресторант Ксантана в Стария град. Намира в края на рибарското пристанище, точно над един малък плаж, гледката е прекрасна. Храната също е добра, цените умерени.

# 2
  • Мнения: 309
Много благодаря, ще го пробваме задължително, чакам и други момичета да се включат с предложения.

Последна редакция: ср, 23 юли 2014, 14:15 от tuturutka1

# 3
  • Варна
  • Мнения: 302
Ресторант "Вятърната мелница" в стария град Peace Много вкусно готвят.

НЕ препоръчвам един ресторант на алеята с ресторанти и сергии успоредна на плажа, в който има детски кът /забравих името на ресторанта, в дъното му има детски кът/. Ужасна храна, предимно от полуфабрикати, детският кът също е доста окаян /нахвърляни разни стари играчки, сложен телевизор с детско и аниматор, който изобщо не си прави труда да обърне внимание на децата/...

# 4
  • България
  • Мнения: 490
стар град -нептун
нов град-белия делфин ул лозенград
оазис -улица люлин

# 5
  • Мнения: 309
Благодаря, в набелязани са вече, остава да дойде и отпуската Sunglasses, за да ги пробваме

# 6
  • Мнения: 7 572
Gloria Mar.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 855
Ресторант Кирик до пристанището с лодките, работи целогодишно.
Ресторант Аполония, от черно море в посока стария град първата пресечка вляво, едно доста стръмно нагорнище е.

Общи условия

Активация на акаунт