степър

  • 11 531
  • 78
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 554
Попитай в някой магазин на TCM.
Аз вчера си купих на ТСМ от една колежка, която си купи велоергометър и заряза степера. Съвсем нов е. Тя го е купила за 60 лв, а аз за 50 лв.

# 76
  • Мнения: 6 909
Моят е от Метро във Варна. Иначе и аз търсих доста преди това и отидох там след като не намериих нищо друго свястно.

# 77
  • Мнения: 321
Здравейте   bouquet
Какво стана със спортуващите има ли резултати?Много се навих да си взема и аз степер само като ви чета тук колко сте надъхани всички и ми идва и на мен едно голямо желание за спорт Laughing
Та споделете доволни ли сте от степерите и заслужава ли си да дам толкова пари Thinking
Ще чакам че големи мираци са ме хванали Peace

# 78
  • Мнения: 6 909
Ами аз още не мога да споделя за резултати. В началото може би около седмица се опитвах да се качвам на него за около 30-40 мин (общо на ден като се разпределяха на няколко пъти, защото иначе ми омръзва). После обаче се започнаха ремонти и изпити и не ми оставаше време да стигна до него. Сега реших пак да се захвана сериозно, 3 дена подред се качвам за 30 минути (този път наведнъж), но вчера имах изпит и реших да си почина, а днес също не ми остана много време. Но от утре задължително продължавам Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт