КГБ = Клуб на Готините Баби - 148.

  • 58 713
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 099
  surpriseuu  superuu
Ето съъъм! Ама защо съм?
Обаче: с вас съм
 newsm19 newsm19 newsm19

# 76
  • Мнения: 18 591
  surpriseuu  superuu
Ето съъъм! Ама защо съм?
Обаче: с вас съм
 newsm19 newsm19 newsm19

За най-важното си ,разсмя ме...И аз така се питам ,но пък д сме заедно си е причина...нещо като нищо,нещо като любов ... bowuu newsm53

# 77
  • София
  • Мнения: 1 744
   Добро утро,милимоички!


   Нещо мамата пак ми прави номера.Бързах да ви поздравя и ще тръгвам по задачи.Снощи исках да пиша,но не можах да побликувам.Довечера ще пиша,ако се прибера по-рано.Хубав и щастлив ден ви желая!

# 78
  • София
  • Мнения: 2 672

Здравейте!

Хе-хе, вие май вечер сте по-активни, а? Днес вече повече от три часа няма никой.  Laughing

Яжка, присядам на столчето сред лавандулата, само че теб отдавна те няма там. Отишла си да анкетираш, анкетираш...  Hug Моята лавандула, която ми се отблагодарява за обичта ми с много цвят, тази година бързо-бързо прецъфтя, заради дъждовете. И сега се радват на твоите, тези на синмката.  Heart Eyes

Момичета, аз още се подвизавам из горите и басейните, пия си сокчето и май не ми се потягля.  Heart Eyes

Тану, правя много неща от арония, но акто се прибера ще имам повече време и ще напиша точно какво.

Толкоз от мен, сладурани!  Hug

# 79
  • София
  • Мнения: 8 397
Добър ден, красавици  bouquet А такаааа 4 часа затишие. Къде стееее? Пак ли аз да хвърлям съчки в огъня? И кафето на Яжка седи недопито newsm78 Що така бе, милимоички?
 ЯЖКЕ Благодаря, изпих го всичкото. Кой дошъл, дошъл.Хайде да хвърля и малко съчки в огъня.
 Вчера валя почти през целия ден. Чудих се какво да ги забавлявам. За следобедна закуска си правиха сами сандвичи. След обяд правихме кекс-голяма радост беше. После се изтрепаха да ядат. Да не чуе дявол, голямо ядене пада. Всяко хранене се повтаря, а понякога се и потретва. Ушите ми изядоха да не са им уроки hahaha
Днес от сутринта като е огряло едно слънчице, та и на душата ми е светло, светло. Пък и деди идва днес, та съвсем ще ми светне Joy
Имаме и майстор от днес. Ще сменяваме плочките около къщата. Ето такива са нещата около мен.
Гушки и целувки за всички Simple Smile
ЗДРАВЧЕ, и аз като Боряна да кажа:Разсмя ме душичко. Какво стана с твоя ремонт?
БОРЯНЧЕ, както винаги си на ниво ( с вчерашните постове)
Нямам време за повече.
ПП докато публикувам, дойде деди, а и Маринка ме изпревари, но няма да редактирам:)

# 80
  • Мнения: 18 591
Абе я да питам,който хвърля съчки в огъне,оглежда ли се дали е  пожаро безопасно?Лято е все пак и  запалително,трябва си ограждане с камъчета,поне скаутите така показват във филмите...И друго се сетих,де са дедитата,,поне малко да се включат,че да стане като в този виц hahaha smile3534
Цитат
Скъпа, ако съблазня мъжа ти, ние оставаме ли си приятелки? - Не. - Врагове ли ще бъдем? - Не. - А какво тогава? - Ставаме квит!

# 81
  • София
  • Мнения: 1 529
Да се цитирам от една друга тема  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=791755.new#new

  
Случка от вчера. Прибирахме се от Приморско. Малко  след Стара Загора колата ни запуши. Сами в пустошта с две деца на 5 и 8 години. Няма сянка. Останахме в аварийната лента да чакаме да ни прибере зет ми ,.От София до там са си близо 3 часа .Децата ревнаха,страх ни бе да не ни блъснат в аварийното,да не избухне колата,че на газ.Изведнъж пред нас спря кола,шофьора с жена си ,майка си и детето си,веднага ни качи с децата ,а на ММ помогна като си изсипа всичката вода за пиене в резервоарчето да охлади ,та да стигне под един мост на сянка. Ние се прибрахме в София а моя мъж и зет са се теглили и се прибраха късно вечерта.
Докато ММ е чакал помощ никой повече не е спирал.
Благодаря ти Васко,вече си част от най уважаваните от мен хора.Хвала на цялото му семейство.  bouquet


Та така малко екшън,но има и добри хора. Иначе си прекарахме добре. Днес пране,багажи.
Преди малко се върнах от среща с една моя вярна дружка,с която все се разминавахме и не се бяхме виждали цяла година.
Меги честит РД на внучето и много ме зарадва новината ,че твоето хубаво момиче е прието медицина. Желая му да намери хубава работа и само напред и нагоре.
Флото аз с двете лудвам,но ти се справяш много добре с 4 деца.

Здравче ,важното е да сме тук.Защо как .подробности. Heart Eyes
Борянче много хубави неща ,поет си ти.
Тану смешни вицове.
Танита с отбор юнаци,а каката  как е.
Хули наблягам на бира скара.
Яжка,Мамси чакате германчета ,Валюша англичанчета
. Вивия пристигна ли?
Жабче само фиести при вас.
Кари  Praynig. Hug
Янче и ти все на път.
Мими да пишеш не спирай.
Маринка стойси на въздух и природа.
Фури къде си ,как си? Тути,Джили,Айша,Луси,Иви,Дидия.
Ако съм пропуснала някой е от бирата. Laughing

# 82
  • Мнения: 1 563
Здравейте мили приятелки !!! Hug Hug Hug
Не съм ви забравила , но нещо времето  не ми достига.... Изглежда съм станала  по- туткава или работата ми е в повече...
Прочетох от тук от там.....
Шпунц Hug ,направо Бог си е бил с вас ,че са се появили такива добронамерени хора. Наистина  си е за възхищение ,че  все още има такива хора !!! заслужава си да сте им благодарни !!!
Борянче Hugимаш моите прегръдки ! Ти си бойно момиче с много оптимизъм! Гледай напред и нагоре! Бог си подрежда нещата !!
Меги Hug ако знаеш колко много се радвам ,че е прието твоето малко ,но умно момиче в желаната специалност. Говорили сме си  на тази тема  миналата година , как беше когато не успя . Желая и много успехи и късмет !Безпроблемно да завърши и да се реализира по специалността !
С голямо закъснение да  честитя и рожденият ден на баткото. Да расте здраво , весело и умно дете    с много късмет в живота !!!

Фло Hug бойна приятелко , как смогваш да се оправяш с 4 дечица , с ремонти , двор и  какво ли не.... Време е за оставка.. Joy
Маринка Hug много хубаво , че сте още на Костенец . Влади предполагам ,че е доволен с баба и дядо и на балкан и на басеин. Все се каня да ти звънна и все като се сетя , времето неподходящо. Сделката стана и много ви благодаря. Ще се чуем и ще ти обясня повече.
Яжка Hug и ти скоро ще си имаш радост..... ще ти се напълни къщата....
Мамси Hug радвам се че хубаво си изкалрала в Родопите, а и времето е  било с вас. Аз те питах за децата. Чудесно ,че скоро ще си ги гушкаш.
 Танитка Hug и моите  внуци тези дни са неотлъчно до нас.Много им е хубаво , а баба им се вихри и угажда  с какво ли не.... за вечеря напълних постни чушки с много зеленчуци и ориз. ММ пък реши да пекне и пилешки пържолки на скарата ,че то само постно не може ...
Кари Hug как сте  ????? Все слушам новините ,но  нищо подробно не казват, уж примирие , после  пък не.... Пиши  ,когато имаш възможност..
Дидиа Hug и ти си много бойна баба......какво да ги правим , като внуците  са ни щастието и радоста....
Янче Hug радвам се за анджи , нека сега да се радва на баща си , а и ти да си отдъхнеш малко. И аз като Дидиа ще кажа , дано другата баба да не се изложи пак....
Здравче Hug къде изчезна.....,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,направи ли ремонта !!!
Джили Hug и теб те няма много време... къде си.... ????
Римарче Hug , Айша Hug Hug и всички  дружки , прегръщам ви....
Спирам , че децата дойдоха и ще слагам да вечеряме.
Приятна и спокойна вечер !!! Hug Hug Hug lovekiss lovekiss 1dating

# 83
  • Мнения: 1 250
Момичета чета ви виждам че питате за нас.Как сме можете да си представите между  сирени новини работа.Последната сирена беше снощи в 2.30 през нощта.За новините по телевизиите при вас не се и съмнявам че са "подробни",сама се убедих ooooh!.Не пиша тук но в фейса се старая да дам подробна информация,която така липсва или ако  съществува е изопачената тенденциозно до безобразие.Да не ви развалям повече настроението,пожелавам ви лека вечер а на нас тиха нощ

# 84
  • София
  • Мнения: 4 178
Кари, добре че се обади. Много  Hug от мен на всички вас и ви пожелавам тиха нощ, а също и занапред. Дано вече тази война престане.

# 85
  • София
  • Мнения: 16 070
Тук съм, чета ви.Знам всичко за всяка.  Но нещо не намирам какво да напиша.
От днес съм пак на работа - кратката отпуска свърши. За сега съм добре с очите. Ама дали съм била зле или са точили застрахователната компания... Няма лошо, нали минах през 5 прегледа.
Питахте за Ани - добре е, работи си. Времето там е топло и хубаво. 26 традуса се усещали като 36 заради влагата.
Днес не сме  имали вода у дома - авария. Сега я пуснаха - тече с цвят на бира, но не е.  Cry
Каролин, чета във ФБ ...Само не ми е ясно защо тук е толкова изопачена информацията. Нали вече сме демокрация и лошите не са като преди.
Шпунц, стават аварии на пътя. Добре, че са се случили отзивчиви хора и са помогнали. А децата са вече големи и трябва да ги учите да реагират по-спокойно при подобни ситуации. Да не изнервят допълнително ситуацията. Сега тъкмо ще може да говорите и да обяснявате.
Луси, не си бавна - работата е много.
Уф, отивам пак да точа вода - докато потече прозрачна. Че иначе как ще се изкъпем?

# 86
  • София
  • Мнения: 4 178
Айша, чакам срещичка. Ако искаш и двечките-например в събота иби неделя  Hug Знам, че се разхождаш, ще се присъединя с удоволствие.

# 87
  • Мнения: 7 397
                  Римарчеееее,и мен включете в срещичката на двечките! Laughing

                  РS. Дописвам,че тъкмо седнах и ме налетяха малките! Laughing
                  Кари,добре,че се обади и тук.Виждам те във фейсбука и чета всичко,което пишеш и публикуваш.Разминаването е огромно....да се чуди човек защо е така! Пожелавам тиха и спокойна нощ и дано скоро всичко престане!
                  Шпунц,голямо премеждие сте преживяли и то с деца.Представям си какво ви е било.Добре,че има все още хора готови да помогнат.
                  Е,не ми върви с писането...пак се звъни.
                  Лека и спокойна нощ на всички!

Последна редакция: вт, 29 юли 2014, 22:32 от Didia

# 88
  • София
  • Мнения: 2 672

Добра ви вечер от задушна София! Аз си мънках, че все вали и още съм с юрган на К-ц, а тук ми е задушно - няма угодия. Мале, ако знаете какви купища съм надомъкнала...  Mr. Green Ей, това най-мразя прибирането и влаченето на багажи, и после знаете какво следва... Дотук с недоволството!

Радвам се, че виждам движение в темичката, а  още повече и желание за среща! И аз съм кандидат, пък и да видим Фло, кога ще  е на линия, че и за нея ми е домъчняло! Фло, кога си туууук!  Heart Eyes

Кари, миличка, кой днае как ти е свито сърцето за внуците и децата! Нищо друго няма значение само да има тишина и спокойствие! За информацията тук имам си версия, ама няма сега да я коментирам тук.

Светленце, как сте у дома? Надявам се ТМ да е вече при теб, в сигурни ръце!

Тути, обади се, как е при вас? Чувам за страшни наводнения? Как сте, миличка?

Шпунц, голямо премеждие сте имали, но добре, че сте се прибрали благополучно и евала на този човек! И, да има още добри хора, уверила съм се и аз!

Луси, радвам се, че сделката е станала. Сега ММ ходи на гледа банята на съседите - те го извикаха и казва, че е много хубава. Ше се чуем тези дни!

Борянче-сладуранче, ти си умница и талантливо момиче! Пускай ни от твоите стихове отвреме на време поне!

Тану, обещах ти да пиша за аронията. Първо само я суших за чай през зимата. После пробвах компоти  - харесаха се, след това сок, не сироп, а сок, но е трудоемко, защото зърната са твърди и трябва предварително да се счукат малко или да се посварят с малко захар, отдел може и сироп с повечко захар. Хубаво сладко става с лимонче, а наскоро ви дадоха и рецепта за вино, но не съм я пробвала.

Джили и тя се позагуби. Някъде назад прочетох, че не й е добре, дано вече е на крак и да ни напише нещичко!

Варненки и те зачезват и се появяват едновременно. Що тъй ни зарязвате?  Heart Eyes

За Жабчето няма да говорим, щото тя е заета и отсъствията са й извинени. С най-доброто и хубаво момче купонясва, да й е живо и здраво!

Яжка, не остана време да нагушкаш Вики!

Мамси, и теб те чака голяма радост! Но, преди това среща с нас, нали така?

Янче, Мими, Танче, Вивия и всички  които сега не споменавам бъдете здрави!

Хайде, любими лека да ви е нощта! Поздрав от мен!



# 89
  • Мнения: 1 563
Маринка Hugвие решихте да се завърнете в София. И аз като теб , най-мразя тези багажи да ги разнасям , а то е цяло лято все  на някъде се разнасят чанти. От едно място събирам , после изпразвам , после на друго..... Като се приберем в Пв ,следва пране и после гладене....
Сега в петък пак заминаваме на Балкана. Ще се събираме родата на баща ми. Нали съм ви казвала ,че всяка година около Илинден- ако не по новому_ 20 юли , то по старому - 2 август. се събираме в Джурково. Който където и да е ,знае се ,че по това време трява да е вДджурково. Пръснати сме из цяла България и по чужбина. Тази година и по двете дати ще сме.  В събота ще ни е срещата. Решихме всяка от нас да направи по едно родопско ястие. Аз ще правя пататник и зелеви сърми. Други пък качамак , кътми , клинове с ориз , зелении- родопски баници. мъжете пък искат и мръвка да има , та ще и телешки курбан.  На братовчедка ми сина от Смолян свири на гайда, другият братовчед направи  едно много приятно , типично Родопско местенце  за срещи , събирания- с барбекю , камина, маси от дърво и камък  .голяма чешма , .... Много  приятна и уютна обстановка и събира около 60-70 човека, точно колкото сме ние.
Съжалявам ,че тази година моите деца няма да присъстват. Дъщерята и сина с внуците заминават на море на 2 август , а зета е на далечно плаване- в Америка е в момента. Остана му още месец и половина. Бог да ги пази !
А.... като ходихме на Сухозем сега  и нали ви се оплаках ,че басейна се е спукал. Не беше му изтекла водата докрай , та започнах да го изпразвам , мия и да го разглеждам , участък по участък. Вече се бях отчаяла ,че не мога нищо да открия и на последното местенце , което беше непроверено , точно там. Имахме лепенка ,залепихме , напълнихме , та дори и се изкъпахме.Дано поне това лято да издържи.
За Варненските момичета ,да пища ,че Рибката в четвъртък имат сватбено тържество на малкият син, та са в предсватбена треска. Има си гости от Швейцария ... Да са живи , здрави и щастливи младоженците. много да се обичат и да уважават родителите си , а и с внуци да ги дарят!
Фурито Hugкъде зачезна ???? Последно време не я виждам да пише тук. Във Фб я срещам чат пат. Дано всичко са е наред при тях.
Валющка Hug разбрах ,че и ти си имаш гостенчета от Английско.Радвайте се сега на  децата си , а ние сме тук , после ще пишете.
Спирам ,че ми се приспа много .
Лека и спокойна нощ , мили приятелки !

Общи условия

Активация на акаунт