Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - тема 52

  • 28 592
  • 755
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
TDI, благодаря за новата тема.
Tqna,Diva, Vici Hug
През последната година основно надничам и не пиша в темата, но тренирам редовно.
Записвам се  с Abs Intervals от Алфата.
Тренирам  с Шон през последния месец, но когато имам време правя допълнително силови упражнения, пилатес . Килограмите  не помръдват, обиколките също, но при всички положения изглеждам по- прибрана и стегната. При мен за да има ефект спорта, трябва да съм перфектна с храненето. Като цяло рядко имам прегрешения и въпреки всичко много бавно се случват нещата при мен,
И аз пропуснах снимките на Семора, за съжаление.
Интересно ми е да пробвам тренировката на Кристи, която толкова много хвалите. Това ще ми е някой ден втората тренировка за деня.

# 46
  • Мнения: 10 266
Margiiiiiiiiiiiiii миличка Margi Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug. Къде се загуби толкова дълго бе момиче. Ние наближаваме да оздравеем и даже се гласях на лични да ти пиша скоро. Сълзите ми потекоха като видях, че си ти. Толкова се радвам, да те видя че си сред нас отново. Обаждай се по-често Hug.

# 47
  • Мнения: 741
Момичетааааа много сте изписалиии
първо мерси на TDI за темата
Аз днес нямам отчет в почивка съм, но нали ме знаете с колелцето напред назад - на работа цял ден - мога да се похваля, че вече почвам сериозно работа - шефовете са готини за сега всичко върви наред
Семора и аз не можах да видя, но съм сигурна, че е супер
За всички които ги боли нещо наисти силно препоръчва да се масажират с топка за тенис или фуомролер - аз от както се масажирам сутрин и вечер казвам ви нямам проблеми с колена и нищо направо не мога да повярвам.
За яденето какво да кажа - аз като не ходех на работа и аз много ядях, защото просто не мисля за нищо иии то това ти изниква в главата - какво да изям
И какво друго исках да кажа....а даа Любчеее приятна почивка ии да разказваш в снимки после
Айде стига ви толкова Simple Smile утре с отчет Simple Smile

# 48
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Тяна, охх кофти е носталгията. Аз пък съм обратно на теб, от година на година все повече се разочаровам от родината и все по- малко ми се връща тук и ме боли от това....
Искам си и аз похвалите за храненето по време на почивка, пък   Crossing Arms. Желязна съм ей. Вчера зет ми ме емна да му правя торта, само виличка опитах, че ми е нова рецепта и я оставих. Не ме и съблазни. А като се напукам със салата и сирене вечер, чак и бира не ми се пие.
Днес не тренирах, неможах да стана Simple Smile, нооо утре няма да си простя.
Какови зърна след като купих и цели и натрошени, вече знам, че ще купувам само натрошени. Целите ги намачквам с лъжицата в чинийка.
Като се прибера в Норвегия, ще направя режимен (здравослоен) вариант на снощната торта - шоколадово парфе, фъстъци и карамел Simple Smile.

# 49
  • Мнения: 10 012
Привет в новата тема!
Бързам да се отчета и после ще ви чета, ако моите хора ме оставят на мира. Още не съм ги къпала, не ми остана време- майка за милиони съм.
Цял ден гладя и събирам куфари, утре заминаваме за БГ, дано всичко мине гладко.

Въпреки цялата патардия успях да си направя тренировката:
въже 4 серии по 7мин с 2 мин пауза за загрявка и протягане
20мин пудовка- кратичко но интензивно (за мен, де. Аз съм начинаеща с пудовката).
3х20 суинга с две ръце
3х20 на всяка ръка клийн&прес
1х20 осмица между краката (не знам как се казва това)
3х20 сингъл суинга на всяка ръка
1х20 ротация околко главата (не знам как се казва)
И това беше всичко.  Embarassed
Но клековете ми на суинговете бяха прилични.
Сега виждам, че забравих да направя Мелницата.  ooooh!

Утре сутринта ще направя една генерална Ащанга, мятам куфарите и котилото в колата и ура към родината!
Там как ще съм с нета и времето не знам, но ще си водя дневник.  Grinning

# 50
  • Мнения: 8 163
Тяна, сладка Тяна! Мед ми капе на сърцето, че те "виждам" пак!

Скрит текст:
Тъжно ми е, че така страдаш. Аз съм като Бобчето - дори за седмица не ми се прибира в БГ. Само заради майка ми бих го направила.

Но не съм сигурна дали болката ти не е повече заради това, че синът ти е в Европа. Вие имате силна връзка и неговата липса в близкото ти обкръжение сигурно те измъчва много повече от отдалечеността ти от Родината...

Освободи го. Съсредоточи се върху щастието му. И освободи сърцето си, за да бие равномерно.

Обичам те и ти изпращам искрени пожелания за душевен мир  Hug

Бобче, една от треньорките в моя клуб е шведка и е дошла в НЙС спец. да работи за Екуинокс. Никога не съм мислила за теб толкова често Laughing

Шанс, хубаво храни кожата. Пий омега, мажи с натурални масла, къпи с неизсушаващ сапун.

# 51
  • Мнения: 1 280
Привет на всички !  Hug   ТДИ, Благодаря за темичката  мила !  Hug
На Любчето , желая ти страхотна почивка, само не прекалявай с папането, както аз направих !  Hug- беше си огромна грешка ! 
Отчет :  Свалих всичко,което бях качила на почивката ми = реставрацията беше месец и половина ! /свалени кила 3,5кг/ .  Продължавам да тренирам с Руми.  Като гледам с нея ще сме дълго време, защото имам много работа по себе си, но и разнообразявам чат пат с някоя друга тренировка, не много сложна. Извода ми е, че с храната се справям супер, но с тренировките още ми е трудно, не съм за Напреднали, ама се напъвам.. Embarassed  Дала съм си срок, ако изобщо може да си прави  човек подобни сметки,  до Нова Година да съм в много по добра форма, и да мога спокойно да кажа, че съм в Напреднали..Може и много да искам, но нали затова са целите в крайна сметка. 
Тяна ,  Hug
Фея, много се радвам, че фитнеса ти харесва. Аз покрай теб, пак се замислих да се запиша... мен там класовете са ми най -интересни, защото е нещо по различно, с хора си, има си  и плюсовете все пак.
Но удобството на домашните тренировки е супер решение  -  от към време най вече .  Hug

# 52
  • Canada
  • Мнения: 3 358
TDI, благодарности за новата тема!   bouquet

 Hug за всички!

# 53
  • Мнения: 1 280
Пак съм аз...Минавам да  си кажа,  че си поднових картата за фитнеса .  Феичка е виновна, да се знае,,, Crossing Arms   Joy   , от нея видях !   
 И от утре ще тъка на два стана, в къщи  и във фитнеса.  Утре преди работа ме
чака   :  " Tread n' Shed " , интервално кардио на пътеката .   Следобед - нещо  в нас , но още не съм го измислила..  На тия сланини трябва да им стане ясно кой кара парахода !  bowuu



# 54
  • Мнения: 741
отчитам горна част - 3×12 гърди гръб, 3×12 рамо и рамо на страни, 2×10 бицепс трицепс, но го направих като в тренировката на Тони на негативната част бавно и долна част от турбото с ластика  Simple Smile

# 55
  • Мнения: 5 405


Мериии, скитня такава  Hug
Добре си си дошла,  Heart Eyes:
Още не съм, утре Grinning  Hug Heart Eyes
Ама си надничам тук Simple Smile
Бобчето няма за какво да иска похвали. Не излизаш от главите ни с перфектното си тяло Grinning
Тяна, липсваше  Hug
Аз съм зле с храната.. тренирах две мацки тука, на другия ден бяха като робокоп Grinning чак жал ми стана, та им спретнах бисквитена торта Grinning
Скрит текст:
тия миражки, за които говорихте и на мен ми харесват Grinning а има едни траяна, с кръгче в средата. Значи мама за какво ли ни даде такава идея едно време как правели като малки.... хапиш съвсем малко от едната страна и от другата, така като мишле. Едната я потапяш в кафе, мляко, чай, няма значение и смучеш от другата. Бисквитката се напоява и става страхотна  Laughing с 3 в 1 много си ходят Grinning Grinning Grinning  
Тази сутрин се  надихнах рано, рано. Бягах 10 обиколко, малък ми се стори стадиона. Имаше ли 300м не знам. После излязох на лостовете. Е, бях виждала висока успоредка и лост за набиране, ама чак пък толкоз... не можах да се добера до тях, толкова високи бях. На успоредката как ли не е мъчих да подскоча, за да си направя 4те кофички, които мога Grinning а лоста ми трябва да е нисък, защото се задържам горе, не се набирам все още, но това беше мисия невъзможна.
Правих 3 кръга х
10 лицеви
Едно отиване по мънки бар ли беше дето си висиш на стълбичка горе и с ръце "вървиш".
10 коремни с повдигане на краката от вис на онова, което е на стената като стълба, как се казваше? Grinning и аз като Дезидерата, ама всичките й упражнения ги разбрах Grinning
10 български клек за всеки крак
10 кофички

Парят ми ръцете, не знаех, че ще ми щукне да тренирам на лостовете... Grinning

# 56
  • Мнения: 1 346
 Здравейте Сладурки,

 Аз съм с много, много кофти ПМС и МС и изобщо както и да го нарека хич не ми е кеф, може и от жегите да е. Ще мине.
 Не съм тренирала 2 дни, днес съм на езда, отвори ми се възможност да ходя на източни бойни изкуства/само дето името още не го знам/ хихи, откога ми е мечта. Голям майтап ще пада там.

 А иначе последната тренировка на Кристи, която Би публикува, онази за цяло тяло, ми се струва върха и се надявам скоро да я изпробвам и ще дам мнение докъде съм се справила.
 
 Марги  Hug
Тяна, миличка  Hug
Скрит текст:
, мисля че знам какво ти е, виждам го в член от семейството ми, който е там отвъд океана, много добре се развива, децата им са здрави и щастливи, но милата ни България непрекъснато му е в мислите, сънищата, мечтите, толкова много прави за Родината. От известно време носталгията си я лекува като непрекъснато развиваме разни общи родолюбиви идеи ние оттук, той оттам, довършваме ги на родна почва и така. Не плачи, не страдай, и ти ще намериш твоя начин, явно е дошло време за равносметка и търсене на нови пътеки. Hug

Приятни почивни дни момичета!

Последна редакция: сб, 26 юли 2014, 09:18 от !Diva!

# 57
  • Мнения: X
Здравейте, мили момичета!!!
Изпих си кафето в приятната ви компания, съпреживявайки радостите и тъгите на всяка една от вас.
Събудих се гладна и си направих протеинов шейк- с две праскови и прясно мляко.

\\\Фъстъчка\\\ , споменатото от теб масажиране има ли нещо по- специфично при прилагането му? Или просто хващам топката за тенис /примерно/ и се почвам наред?  Laughing

Pinkito, аз съм си дала срок до началото на следващия юли да съм в мечтаната от мен форма и визия. С воля и постоянство постигам чудеса, но въпроса е веднъж да завъртя колелото трайно. А последните месеци ми бяха доста натоварени /физически и психологически/, после пък бяхме на почивка /където просто исках да се отпусна и почина без да мисля кога какво да ям и правя; не съм прекалявала с храната, но приядеше ли ми се нещо, хапвах си с кеф/. Сега пък хем съм във фаза "ламя", хем и едното коляно нещо се обажда. Но съм се зарекла вече от днес поне с храната да съм бетон, евентуално почвам пак с тренировките, ако не- утре  Laughing

tqna Hug

Deziderata, лек път!!!

И Миражките и Траяна- та съм ги опитвала по един- единствен път преди много време, не съм фен, откровено гадни ми бяха.



# 58
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Добро утро Simple Smile
Отчитам тренировка с Данито на плажа днес. Мнооого приятно.
4 км тичане по пясъка, след това 3 рунда от:
10 х дълъг скок + бърпи с лицева
10 х скачащи клека
12 х лицеви за трицепс
10 х отпад + плюс подскок на един крак с повдигане на коляното на другия
20 х дъска- лакет долу- горе ( на пясък си е мъка)
8 х самоубийца ( спринт- пипаш земята и сприн наобратно)
10 х обратни лицеви ( хоризонтално набиране) на лост.
После постояхме на планк, Данито показа разтягане, разбра се, че съм дърво и половина и накрая поплувахме. Simple Smile

# 59
  • Мнения: 571
Йееей нова тема TDI мерси!

Моля някой да ми се скара защото днескашния го броих дъждовен...Мнооого трудно влизам в час, язък за всичките тренировъчни неща които съм си накупила и за годишния абонамент за фитнес...

TDI аз имам същия проблем с вечерното хранене. Денем нямам проблем обаче вечер... ooooh!
Мерида, стискам палци всичко да е 6.
Фей много се радвам че ти е харесала груповата. За такива със слаби ангели като мен това е най-добрия вариант.Laughing
Merry  Hug Ще ме добавиш ли във ФБ плс? Че там вися по-редовно от тук  Blush
Тяна незнаеш колко се радвам да те "видя" Разбирам че си си била в БГ...завидЕх!  Heart Eyes
Марги и аз се радвам че се разписа.
Бобченка сега само си мечтая за такава издържливост. Аз ще започна с Руми може би, защото имам силна нужда от нещо системно и подредено.

Общи условия

Активация на акаунт