Коя е последната книга, която подарихте на детето си? - 10

  • 57 491
  • 736
  •   1
Отговори
# 210
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
<-за голямото ми дете, дано да не е пораснал много за тази поредица, която започна да следи от самото ѝ начало.

# 211
  • София
  • Мнения: 1 833
Искам да ви попитам каква е разликата между "Моята първа енциклопедия Larousse" и "Моят първи Larousse на въпросите" и коя е по -хубава?

# 212
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Искам да ви попитам каква е разликата между "Моята първа енциклопедия Larousse" и "Моят първи Larousse на въпросите" и коя е по -хубава?

"...на въпросите" я нямаме, но "Моята първа енциклопедия Larousse" е една от най-разглежданата, а впоследствие и четена енциклопедия от сина ми. Сега от време на време се присеща нещо и пак я поглежда. Той по принцип рядко чете енциклопедии. Лично аз много я харесвам.

# 213
  • Мнения: 37
Ние също си получихме книжките от Издателство Еко Кидс, но ги имаме отдавна, а тези вече подарихме на приятелче. Детенце е от първата книжка фен на поредицата /в детската също ги четат/ Книжките са чудесни. Аз съм впечатлена и като текст и като илюстрации и се радвам, че са български. Писах им с благодарност за големия подарък!

# 214
  • София
  • Мнения: 1 833
Благодаря  Solar Wind.  bouquet
А защо ви ги подаряват тези книжки на Еко кидс (стана ми интересно)?

# 215
  • Мнения: 37
И трите ми деца ги обожават книжките от Града на скейтбордовете и ги купуваме веднага като излязат. Редуваме ги непрекъснато наред с Франклин, Дора изследователката, а сега им събирам Пчеличката мая. Скейтбородвете съм ги научила наизуст вече... Но е удоволствие да ги чета. Много е хубава поредицата.

# 216
  • Sofia
  • Мнения: 21 649
А защо ви ги подаряват тези книжки на Еко кидс (стана ми интересно)?
Виж тук, Home raider.  Simple Smile

# 217
  • Мнения: 1 829
Може ли малко информация за тези скъйтбордове, че моите деца са луди на тази тема, за каква възраст са книжките?

Благодаря   bouquet

# 218
  • Sofia
  • Мнения: 21 649
shimbite, според мен за 4-6 г.  Thinking

# 219
  • София
  • Мнения: 1 833
Благодаря, Морена. Аз съм го пропуснала.
И сега малко в страни от  темата, но все пак свързано с книжките - за Киномания 3 и 30 ноември 2014 НДК
Детски класики ще радват най-младата публика на "Киномания"

# 220
  • Sofia
  • Мнения: 21 649
Аууу, Home raider, страхотна новина!!!  Май на почти всичко ще идем, ще пропуснем анимацията на Емил от Льонеберя, след игралния сериал - не. Пинокио също. Но Мумините, Ноно, Петсън и Финдъс (изглежда това е трети филм  Thinking ),  "Славеят" и Хартиеният принц - да.  newsm44
Много ти благодарим (аз и Гушкан) за инфото!  Hug   bouquet
Петсън и Финдъс (като любимци) може да и бъде за подарък за именния ден. Simple Smile
п.п. В сайта на Киномания май още ще набележа.  Laughing
Скрит текст:
Този "Мечко-Миш" - страхотна анимация!
Така ми е втърснало от всичките компютърни...  ooooh!

Последна редакция: пт, 24 окт 2014, 14:53 от Morena

# 221
  • Мнения: 11 818
Home raider, ние имаме и двете енциклопедии, но сякаш повече харесваме тази с въпросите! Peace

Дааа.. и ние чакаме Киномания! Peace

# 222
  • София
  • Мнения: 1 833
Драго ми е, че ви зарадвах.  Wink
Сиси, и аз ги разглеждах 2-те вчера в една книжарниица и като чели ми хареса повече тази с въпросите. Ще се възползвам май от онлайн намалението и ще я взема.

# 223
  • Мнения: 1 153
Времето навън ме подсети да проверя какво интересно сме изпуснали от този списък:)
Честит първи сняг!

Коледно-зимно-снежни книжки и откъси от книги на тази тематика:

# 224
  • Мнения: 1 829
shimbite, според мен за 4-6 г.  Thinking

  bouquet моренка, май се пропуснали момента:)

Хубав ден на всички четящи майки и деца:)

Общи условия

Активация на акаунт