GB-В очакване на слънцето тема 126 - Приказката, която самите те сътвориха!

  • 15 580
  • 752
  •   1
Отговори
# 30
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Най-после и аз тук!  Laughing
Здравейтеееее на всички слънчеви момичета Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Бая зор видях докато ви изчета  ooooh!

Влади, много хубава нова темичка  Heart EyesБлагодаря   bouquet  bouquet  bouquet

Изчетох интервюто на Мериам и репортажа с актьорите от ВВ. Мислех си, че и на нас ни е някак чуждо отношенията в съседна Т-я, това, че жената няма еднакви права и възможности с мъжа, двойния стандарт,  и това, че явно трябва някой силен да стои до теб, за да останеш изправен и да запазиш позициите си.
Съчувствам на Мериам за това, с което се сблъскала- като различна култура, различни нрави и порядки, явно не е била подготвена за живота в Т-я, защото едно е да четеш за него, а съвсем друго, когато се озовеш в центъра на събитията. Радвам се, че е намерила отново себе си, че е достатъчно силна да роди и отгледа сама детето си.

Може би, тая сила и опора намира Ханде в Окан,  може да няма пламенни чувства към него, но да се чувства спокойна до него  newsm78

Кирето ми е много смешен с тая визия на хипи  Joy Joy Joy Joy Joy

# 31
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Ау,че тъжно звучи  Cry Cry Cry С две думи вижда му се края  Cry Cry Cry

# 32
  • Мнения: 3 917
Краят на  една приказка !  Това трябва да е   заглави за  утрешната ни тема Grinning
 Стискайте ми палци да си имам интернет утре, че ще умра!

# 33
# 34
  • София
  • Мнения: 30 209
Момичета, на мен Кирето с перука ми харесва.  newsm43
Да, не е К.С., но не е зле. Е, не искам да е така за постоянно, но аз лично го възприемам /изненадана съм от себе си  Blush/.  Peace

# 35
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Гюле,гюле,слънчица  Hug Hug Hug  Отивам на тръстиката   Grinning  До утре  Hug

# 36
  • София
  • Мнения: 30 209
Ели, и аз сега ги разбирам по-добре. Бях си изградила друго мнение и по-скоро обвинявах актьорите в дадени ситуации. Ние явно нямаме много ясна представа за нагласите на публиката.

Аз бях ужасена от реакциите на снимката в МОЛ-а. За мен тъпото беше, че едно се говореше, а друго излезе, но и през ум не ми е минало да бойкотирам, да обиждам в ТТ директно актьорите  и т.н.  ooooh! Явно нещата се приемат твърде присърце.

# 37
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Приятна работа, Дани  Hug Heart Eyes

# 38
  • София
  • Мнения: 30 209
Дани, до утре.  Hug

# 39
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Мише, явно за неработещата турска жена-домакиня, едиствения отдушник са сериалите  newsm78 И в повечето случаи си мисля,че със реакциите си срещу героите/ актьорите, те дават изблик на собственото си неудовлетворение от живота, който водят.Не вярвам една работеща, успяла, образована жена да тръгне да участва в митинги заради сериал  newsm78
А за тийновете е ясно, те сляпо следват своите любимци, те са още неуравновесени, крият се зад никове в соц.мрежи и свободно си пишат каквото искат.Агресията,която се наблюдава при всички подрастващи/ знаете примери и в нас/ свободно се излива върху някой,който не ти харесва, даже да не знаеш нищо за него.
Лошото е, че в киноиндустрията знаят това и много умело манипулират фенските маси, за да извлекат максимум пари, рейтинг и за да поддържат интереса на зрителите.

И ние уж зрели хора, а реагирахме първосигнално на снимката от мола.. ooooh!
А преа това време те си снимаха в Голиязи и се забавляваха на сета  ooooh!

# 40
  • София
  • Мнения: 30 209
Ели, права си, но сред протестиращите имаше и доста мъже, които едва ли са гледали сериала. Бяха казали, че проблемът е бил уронването на престижа на султана. Явно хората си държат на историята, макар че това е сериал, а не исторически филм.

.....
Лошото е, че в киноиндустрията знаят това и много умело манипулират фенските маси, за да извлекат максимум пари, рейтинг и за да поддържат интереса на зрителите.


Абсолютно. Даже според мен има предварително проучване на таргет групата и се започва с умишлени внушения, в случай че екрранната двойка е подходяща за такива.  Wink


Цитат
И ние уж зрели хора, а реагирахме първосигнално на снимката от мола.. ooooh!
А преа това време те си снимаха в Голиязи и се забавляваха на сета  ooooh!

Повечето тук реагирахме на разминаването м/у думи и действия и тази потайност, а другото си е тяхна работа.  Peace

# 41
  • Мнения: 10
Здравейте  скъпи момичета ! Най напред искам да благодаря за превода !!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquetСупер сте !! Чета ви най редовно , просто сте уникални !!!  Прочетох коментарите  ви за новия сериал на Керем и реших и аз да се включа с моето скромно мнение . Най вероятно филма ще е  римеик на сериала L'onore e il rispetto    с Габриел Гарко ,,мъже на честа в момента приключват с 4 сезон  в Италия , даже името на героя на Керем е почти с еднакво звучене В оригинала е Тоньо.Актрисата която ще  партнира, казва се Бурджу по визия е едно към едно с героинята от италианския сериал , Ясемин  също .Може и да се бъркам, който е гледал сериала ще ме поправи, но в трети сезон влиза да играе друга актриса на която пък визуално нашата Ханде е копие. В този ред на размишление възможно ли е Ханде да си почива до края на годината и да влезе да играе директно в трети сезон ? newsm78 newsm78 newsm78  А иначе  моето мнение е че ще с е получи страхотно защото ролята която Керем ще изиграе му пасва много  отново и отново на лошото добро момче . Съжалявам ,че сериала свършва , аз също съм една от слънчасалите независимо ,че отскоро се престраших да пиша  във форума . Супер сте момичета ,удоволствие  е да съм сред вас !! За всички приятен ден и много усмивки утре !!!! Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

# 42
  • София
  • Мнения: 30 209
.....В този ред на размишление възможно ли е Ханде да си почива до края на годината и да влезе да играе директно в трети сезон ?

Категорично не, за съжаление. Няма такава практика в ТР. Ханкер може някога да си партнират заедно, но във филм и то след мноооооого време.

Вероятно Бу може да даде повече подробности, но мисля, че в ТР има 1-2 двойки, които са си партнирали и в сериал, и във филм. За партниране в 2 сериала не се сещам нито една.  newsm78

Сега вече "здравей".   bye

# 43
# 44
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Мише, ето това не мога да разбера-значи не уронване, а даже престижно султанът да има харем с 30- 40 наложници, но ако се влюби в една от ханъмите, да я направи втора жена, тя да му роди две деца,  е голямо престъпление  newsm78 #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт