Августовско слънце мира няма,ще се крием в сянката със книга на прохлада..

  • 18 604
  • 757
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 601
Зориииии , как така няма да те пуска , я бърже отивай да разгледаш и да си вземеш нещо  Crossing Arms
Ах как не понасям тези изрази  "Не ме пуска" и "Може ли да отида?" , чуя ли ги някой да пита някого ме втриса , брррр   Crossing Arms 
Пожелвам ти много , ама скорострелно да се оправиш и да подействат инжекциите , нека болестите се махат от теб , стига са се въртяли около теб  Hug Hug

# 241
  • Мнения: 10 696
Зори, наистина... какво означава "Не ме пуска"  Rolling Eyes
Много се надявам да е проява на чувство за хумор  Naughty

Мен ММ никъде не ме спира да ходя, нито нещо да си купувам. Не е имало такъв случай.
Аз съм тази, която му мърмори като си купува играчки  Laughing Ама неговите играчки са скъпи - лък за 600 лв., обективи да не кажа за колко, дъска за сърф иска нова ....  Laughing Ветрило взехме миналата година    Laughing
А аз скромна, та скрома - чантички за по 100-200 лв., книжки за двайсетина ...  Laughing

В този ред на мисли да се поФаля - днес си взех много сладурски шал на бухали  Crazy

# 242
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Зори, ти си в свои води, ходи си където си искаш. Доядя ме и мен. Инжекциите са друго, алеята е друго, нали си тук хора да видиш, малко емоции да натрупаш. А тез болести и несполуки дано да те забравят вече. Дано да минат болките, да живнеш!  Hug

 Утре дъщеря ми ще е във Варна, на море и през Алеята ще мине. Ако сте там, да я насоча да ви разпознае.  Grinning

Миж, и ти си една скромна, скромна... Crazy Чанти по 100-2000 лв, книжки по 20-тина.  Laughing Засмях се като те четох.

# 243
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Ей как ме е яд, че утре не съм във Варна, иначе щях да те навия да дойдеш с нея, Нели!
Не е чувство за хумор, но ще го преживеея! Понякога си мисля, че нарочно го прави  Sad

# 244
  • Мнения: 10 696
Ех, Зори... мъчно ми става като те чета ...  spoko
Поговори с него, кажи му, че подобно отношение те натъжава...
И че в крайна сметка не го заслужаваш!

Стискам палци да ти се оправи коляното  Praynig

НелиFlutter Hug

# 245
  • София
  • Мнения: 4 899
Не е чувство за хумор, но ще го преживеея! Понякога си мисля, че нарочно го прави  Sad

Това и аз не го разбирам. И ми стана много тъжно  Confused
Ще оставя без коментар, защото не е много за форум да кажа какво си мисля.

# 246
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
И аз щях да се изкажа, сигурно доста крайно, но ще постъпя като Кали. Зорито сигурно ме усеща накъде бия, ама хайде, ще ухапя езика. Не е нарочно.  Naughty

# 247
  • Мнения: 2 312
Ооо, Зори  Hug

И аз поглеждам за Девичка дали е писала..

 
Скрит текст:
ММ и той  си купува всякакви щуротии- поне на мен ми изглеждат такива  Laughing Например пълно оборудване за ловец, (само веднъж иначе е ходил на лов). А колко джунджурии има около това хоби- специална пушка, дрехи, колани някакви,даже патроните са различни- за птица, за заек, за прасе..И го питам веднъж - хубаво, сложил си патрон в пушката за заек, а ти изскочи диво прасе..какво ще правиш  Joy

Миж, трябва да покажеш шала, бухалите са ми слабост. Имам чанта такава и подвързия за книга. Иначе и аз съм скромна като теб  Hug

Мариетка, снимките са великолепни!

# 248
  • Мнения: 10 696
Миж, трябва да покажеш шала, бухалите са ми слабост. Имам чанта такава и подвързия за книга. Иначе и аз съм скромна като теб  Hug

Ще го снимам довечера и ще го покажа  Crazy
Той е по-скоро есенен, точно като за август  Joy

# 249
  • София
  • Мнения: 6 210
 hahaha
Ей, това мъжете са опасна работа! Никога няма да забравя как преди години баща ми подари за един РД на майка ми най-скъпата-въдица-която-можете-да-си-представите  Joy! Той е голям шегаджия и падна страшен смях!

Миж, честит ти шал  hahaha!
Леле, аз съм на море от 23-ти  ooooh!.

# 250
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Венииии, ще разкажа за баща ти на мъжа ми. Сега и аз мога да получа такъв дар, че и РД е есента и той без това се чуди какво да ми купува, поне ще имам полезен подарък, ама полезен за него. И аз ловя, но без макара, просто не умея с макара, че не засичам както трябва.

 Шал и аз бих гледала.  Whistling

# 251
  • Мнения: 10 696
Скрит текст:
ММ и той  си купува всякакви щуротии- поне на мен ми изглеждат такива  Laughing Например пълно оборудване за ловец, (само веднъж иначе е ходил на лов). А колко джунджурии има около това хоби- специална пушка, дрехи, колани някакви,даже патроните са различни- за птица, за заек, за прасе..И го питам веднъж - хубаво, сложил си патрон в пушката за заек, а ти изскочи диво прасе..какво ще правиш  Joy

Киф,

Скрит текст:
и ние минахме през това - ММ добре че се отказа от тази си идея  ooooh!
Оказа се, че трябва да държи оръжието в специална каса, а вкъщи само каса ни липсва  Crazy
Реши да мине на вариант "фото-лов", не че е по-евтин  Joy

Вени, на морето времето е хубаво, не се притеснявай  Hug
Аз съм от 15-ти и вече броя дните  Simple Smile

# 252
  • Мнения: 10 696
Ето ги шаловете - вижте дали ще ги видите добре  Crazy
Имаше няколко десена, моят е вторият отляво - не мога да определя цвета му Hug

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t31.0-8/1 … 18997205307_o.jpg

# 253
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 мммм, Мижжж, със здраве да си ги носиш бухалите.  Hug Не е ли сив, към графит.

# 254
  • Мнения: 10 696
мммм, Мижжж, със здраве да си ги носиш бухалите.  Hug Не е ли сив, към графит.

Да, сиво-виолетов е може би ... Ще го снимам довечера  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт