GB- В очакване на слънцето тема 127 Краят на една приказка!

  • 26 268
  • 749
  •   1
Отговори
# 705
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
Скрит текст:
Малко за тонус
Скрит текст:
Mr. Green
Ели, ти с тази снимка ми оправи настроението за следващата 1 година Simple Smile
Може скоро да не видиш подобно нещо  Naughty Mr. Green

Това е спомен за цял живот!!! И със свещ да търся такова нещо, нямя да намря!!!

# 706
  • Мнения: 564
Може скоро да не видиш подобно нещо  Naughty Mr. Green
Ей това вече заслужава кандило:  bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop

# 707
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Може скоро да не видиш подобно нещо  Naughty Mr. Green
Ей това вече заслужава кандило:  bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop
Ни в сериал, ни в реал  bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop

# 708
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
У кьошето  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Не може да съдим някой по-това има ли фейсбук, туитър и т.н. Всеки човек е социален по свой си начин, някой са по, други са по-малко. А и не знаем, ако добие популярност, каквато Кирето, дали ще е толкова мил и отзивчив към феновете, естествено сега има нужда от тях, за да набере скорост, след това ще видите дали ще е същия.
Както има една приказка
Нищо не показва човек какъв е по-добре от това, когато няма нищо и когато има всичко .....
Така, че ще поживеем и ще видим
Мен, Кирето не ме е разочаровал с нищо, напротив до края на сериала, остана на ниво. И като няма фейсбук, какво, нима не е страшно сърдечен с феновете, дошли на сета, нима не им се усмихва с искрена усмивка и не отказва да се снима, макар че е капнал от умора. Сами видяхте клипове от сета, как от екипа му викат стига, а той не им обръща внимание и продължава да се снима с феновете. Това какво ви говори, че не ги уважава ли, може малко пъти да е туитвал, но винаги ги споменава и казва, добре че ви има.
За мен и Кирето и Ханде, са страшно мили, добри и искрени, като личности, надявам се да запазят това си излъчване и все повече успехи да жънат и двамата, защото за мен и двамата са много талантливи и заслужават, и все пак са си нашите, Кире и Зейно  Heart Eyes Heart Eyes

# 709
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681


За оправяне на вкуса  Heart Eyes

# 710
  • Мнения: 7 162
Липсва ми обща тема за Керем Бюрсин, Серенай и този Серкан, какво ще кажете.  Whistling

  Joy hahaha Joy

***

Ренко  Hug, разпиши се в новата тема като го гледаш, де.  Mr. Green
Е точно при Мариола нема начин Mr. Green

Чекайте сега...аз тази потребителка не я познавам...ама никът и ми е някак познат  #Crazy не бяха ли станали някакви разправии с нея в друга тема...ама дали на Хазал или ПО не си спомням  Rolling Eyes

Сега чак не смея да отида да видя темата  Rolling Eyes Като написахте,че имало вече направена си помислих,че са дуо Дида с Снежка ли беше  Crazy

Мише,тази двойка https://www.facebook.com/AskinDiliYokTV/timeline не е ли тази,която играеше в "Любовта обича съвпадения" + още един главен мъж  newsm78

# 711
  • Мнения: 564
Ирка, абсолютно съм съгласна. Някъде преди беше казал, че му е много трудно изведнъж да свикне с тази слава. Не е длъжен да поства, каквото и да било. А и онзи момък наистина не е популярен и търси популярност, а Кирето го удари като гръм от ясно небе.  Mr. Green Hug
Не е това двойката от "Любовта обеча съвпаденията".
Скрит текст:

# 712
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
В темата на Хазал, Ани.
Ама аз споменах да, и ей ги бе, уууу аз си правех майтап бе, няма ви изпреваря споко, Аз даже не гледам и сериала.Сега чакам тема, на този с Ефе, от Мечтатели, да направи, Дида. И нали ви казах, че прави клип, на Слънцата, пуснала го беше в фейса, ей ама страшно познавам  #Crazy hahaha hahaha hahaha

# 713
  • Мнения: 16 938
Зейнепче го е натиснала в ъгъла ама Керем не бяга стой си че иначе ще го набие.
Лека нощ слънца до утре. Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 714
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
На Ирка на гащите  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImao smile3532 smile3532

Лека нощ, Галя  smile3524

# 715
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526

От Измир  Heart Eyes
Аааа и в Диспансера, ми се смеят много на гащаците  hahaha hahaha hahaha

# 716
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526

Тази е новата, предната не знам дали е нова, от Истанбул, била тази

# 717
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 718
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
hahaha hahaha hahaha hahaha

# 719
  • София
  • Мнения: 9 348

Фенски желания К.Б, Аслъ и Киво в сериал.

Общи условия

Активация на акаунт