GB- В очакване на слънцето тема 127 Краят на една приказка!

  • 26 187
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 516


Ето ви новия клип на, Дида,. Да не каже, че я игнорираме.

# 736
  • Мнения: 2 685
  А Ирче , мерси . Заблуди ме бедрото и  Mr. Green  Сега е доста по слаба .
  Къде се пласира с тази фотосесия , т.е какъв е смисъла от цялата работа ?
 
  

# 737
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 516
Не е лоша клипарата, за да съм честна, но цветовете ми дразнят окото много, едни такива много се набиват, иначе сцени и песен, ми харесаха.

# 738
  • Мнения: 22 059
У кьошето  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Не може да съдим някой по-това има ли фейсбук, туитър и т.н. Всеки човек е социален по свой си начин, някой са по, други са по-малко. А и не знаем, ако добие популярност, каквато Кирето, дали ще е толкова мил и отзивчив към феновете, естествено сега има нужда от тях, за да набере скорост, след това ще видите дали ще е същия.
Както има една приказка
Нищо не показва човек какъв е по-добре от това, когато няма нищо и когато има всичко .....
Така, че ще поживеем и ще видим
Мен, Кирето не ме е разочаровал с нищо, напротив до края на сериала, остана на ниво. И като няма фейсбук, какво, нима не е страшно сърдечен с феновете, дошли на сета, нима не им се усмихва с искрена усмивка и не отказва да се снима, макар че е капнал от умора. Сами видяхте клипове от сета, как от екипа му викат стига, а той не им обръща внимание и продължава да се снима с феновете. Това какво ви говори, че не ги уважава ли, може малко пъти да е туитвал, но винаги ги споменава и казва, добре че ви има.
За мен и Кирето и Ханде, са страшно мили, добри и искрени, като личности, надявам се да запазят това си излъчване и все повече успехи да жънат и двамата, защото за мен и двамата са много талантливи и заслужават, и все пак са си нашите, Кире и Зейно  Heart Eyes Heart Eyes

Ирче, не бих могла да го кажа по-добре  Hug

# 739
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 516
 А Ирче , мерси . Заблуди ме бедрото и  Mr. Green  Сега е доста по слаба .
  Къде се пласира с тази фотосесия , т.е какъв е смисъла от цялата работа ?
 
  
Ми тя сестра му, са и безсмислени всичките и фотосесии  hahaha hahaha hahaha

# 740
  • Мнения: X
Най-сетне привет и от мен, тема има ли където да пиша ?

# 741
  • Мнения: 4 314
отново съм тук ............

Мелиската една фотосесия  е спретнала ..................да вземе да сложи и надписи кое какво е , за какво е , кой кой е и тн ,защото нищо не разбираме  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Това фотосесията от джунглата ли е  newsm78 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 742
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 516
Най-сетне привет и от мен, тема има ли където да пиша ?
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=792674.msg0#new
Лини, ето  Hug

# 743
  • Мнения: 4 314

Егати и бързака си Ирка .. това е от палачинките бе къз  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 744
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 516
Катюш, аз блъсках два часа в залата, и помен няма вече от палачинки  hahaha hahaha hahaha
Ей, така съм направо  Mr. Green

# 745
  • Мнения: 7 162
И на мен клипа на Дида ми хареса  Peace Да беше ни го постнала тя,нали са Зейкер,нямаше да го върнем  Rolling Eyes

Ирка,тя нали се хвалеше по едно време,че е намерила нова програма с повече ефекти,та от тогава и рязаните снимки и клиповете са така,предполагам с умисъл направени.  Peace

# 746
  • Мнения: 7 162
Скрит текст:
Катюш, аз блъсках два часа в залата, и помен няма вече от палачинки  hahaha hahaha hahaha
Ей, така съм направо  Mr. Green

 hahaha hahaha hahaha

# 747
  • София
  • Мнения: 30 154
Да удряме кепенците, а?!  Hug

НОВА ТЕМА

# 748
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 516
И на мен клипа на Дида ми хареса  Peace Да беше ни го постнала тя,нали са Зейкер,нямаше да го върнем  Rolling Eyes

Ирка,тя нали се хвалеше по едно време,че е намерила нова програма с повече ефекти,та от тогава и рязаните снимки и клиповете са така,предполагам с умисъл направени.  Peace
И аз мога да правя такива цветове Ани, ама ми дразнят окото просто  #Crazy

# 749
  • София
  • Мнения: 30 154
Ирче, клипът в новата тема ли е? Споделила ли го е въобще там?

Общи условия

Активация на акаунт