Отговори
# 705
# 706
  • Мнения: 136
Ох, извинявайте, забравила съм.  Embarassed

За едно лято и забравих.

Сега съм на вълна ЗП, а него как съм го забравила, не е истина.
Например, бях забравила, че Бехлюл и Бихтер уж щяха да бягат, та бях много учудена.

# 707
  • София
  • Мнения: 2 992
Здравейте момичета! Hug Hug Hug    Хелънче! hug

Едвам се прибрах! Навсякъде разкопано и в ремонти! Тази Фандъкова спирка няма!
Изнервих се, а едва е вторник! smile3515

Гледам снощи филма и за първи път не съм на ясно,и незнам за кой ми е по- мъчно newsm78 newsm78  за Бихтер ли.... за Нихал ли  newsm78 newsm78
Но май повече за Бихтер! smile3518 smile3518 smile3518
Как тъжно гледаше и чакаше smile3518
И тя милата сама се затвори в тази златна клетка...

Може да е много добра актриса, но като й видя физиономията на изсушена скумрия и се потрисам.
Извинявам се на тези, които я харесват.  Embarassed

gphilipova  +1 newsm10
и на мен така ме втриса  като я видя:35: Joy Joy
В онзи другият филм  пак не я харесвам. Там ми е много нахална,клюкарка, елементарна и като започне да каканиже... smile3555 smile3555 smile3555

Скрит текст:
От снощи се опитвам да изгледам последните няколко серии на СЮ които даваха по бтв, и.... не мога,изгледах само няколко минути. Само като ги видях майка и дъщеря.... hit
Не помня към някой друг да съм изпитвала такава антипатия.  #2gunfire smile3511
Извинявам се за отлконението, но ми се искаше да го споделя.

Хайде до после!


Последна редакция: вт, 26 авг 2014, 20:27 от kamelia741

# 708
  • Мнения: 445
Ками  Heart Eyes Hug

Госпожа  Hug

Аз харесвах Зерин Текиндор как пресъздаде образа на Гюлтен, макар че същата в последно време ме дразнеше неимоверно много... Но Зерин беше перфектна, много добре се справи. Виж като Мадмоазел така и не можах да я харесам, все ми беше като мумия някаква.... И вечно с една и съща прическа... Confused

Нямам търпение за новия филм с Фарах....  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Обожавам я  Heart Eyes

# 709
  • Мнения: 445
Забравих да спомена....


Нямам търпение за началото на Курт и Шура  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Изключителната игра на актьорите, невероятните декори и присъствие на Русия, зимата, Сеит, влюбената Шура...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Мен лично ме докоснаха много дълбоко, повярвах на любовта им... Любопитна съм за Мурка, нямам търпение да видя отношението на Сеит към нея... Изобщо нищо не ми липсва, ама не се считам за излъгана и предадена от 1-ви сезон  Mr. Green

# 710
  • Мнения: 8 436

 Party Party Party Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Много сполучлив колаж. Wink

Терзи, благодаря.  bouquet

# 711
  • Мнения: 3 371
Ех, този Бехлюл ! Ще му се да забрави за Бихтер , ама - йок ! Стана ми мъчно за Елиф !

# 712
  • Мнения: 21 201
Забравих да спомена....


Нямам търпение за началото на Курт и Шура  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Изключителната игра на актьорите, невероятните декори и присъствие на Русия, зимата, Сеит, влюбената Шура...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Мен лично ме докоснаха много дълбоко, повярвах на любовта им... Любопитна съм за Мурка, нямам търпение да видя отношението на Сеит към нея... Изобщо нищо не ми липсва, ама не се считам за излъгана и предадена от 1-ви сезон  Mr. Green
Много често като те чета все едно съм го писала аз. И този път не е изключение.

# 713
  • София
  • Мнения: 2 992
Само не разбрах нещо newsm78 newsm78 newsm78
Кой е стилиста на тези безумни тоалетчета и роклички на Нихалчето newsm78 newsm78 newsm78
Направо си е подигравка с момичето....

# 714
  • София
  • Мнения: 9 317
Нихал нарочно я обличат така, за да се подчертае, че е малко момиче и да се вижда приликата с Мамзел,а и разликата между Нихал в 1 сезон
и Нихал във втори сезон, и разликата между Нихал и Бихтер. 

# 715
  • Мнения: 136
Нихал нарочно я обличат така, за да се подчертае, че е малко момиче и да се вижда приликата с Мамзел,а и разликата между Нихал в 1 сезон
и Нихал във втори сезон, и разликата между Нихал и Бихтер. 

Точно така. Като момиченце е далеч по-симпатична, поне на мен. После започна да потропва и тя с токчЕнца по къщата и да носи тежък вечерен грим. На Бихтер й идваше естествено някак си, но на Нихал не й отиваше.

# 716
  • София
  • Мнения: 9 317
Нихал стана мини Бихтер. Само, че стилистите не се съобразиха с това, че Берен е по-зряла, по красива и по финна и на нея този стил и силния грим и стоят, докато на Хазал не.

# 717
  • Мнения: 8 436
Не сте прави, Хазал е много красива във втория сезон.  Heart Eyes В първия е малко чаровно детенце, а във втория е красавица.  Heart Eyes За мен в лице тя е по-хубава от Берен.  Peace

# 718
  • София
  • Мнения: 9 317
Снежка, Хазал във втори сезон прилича на уличница, хич не и отива, няма осанка за такъв стил.
На мен лично Хазал ми е грозновата, само очите са и хубави!

# 719
  • София
  • Мнения: 2 992
Аз също много я харесвам Нихал. Много е красива и нежна. И нямах в предвид да ходи облечена като Бихтер и с грим, а като повечето тийн.- дънки, тениски, якета, анцузи.А с тези роклички комбинирани с дебели черни чорапогащници.....smile3555

А Фирдефз ме отвръщава...
Толкова нагла и нахална. Като цербер е-нищо не изпуска.
Хареса ми как Нихат я постави на място. Все тя много знае....

Общи условия

Активация на акаунт