IPL фотоепилатор Philips Lumea ви осигурява перфектно гладка кожа до 6 седмици!

  • 47 780
  • 510
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2
Здравейте,с тъмен тен на кожата съм,..с черни,гъсти и упорити косми,..имам по цялото тяло и лице,..но може би най-проблемно ми е лицето..верно като всяка дама държа на външния си вид,..но на лицето с какво ли не съм пробвала,.че с депилатоари,че с пинсети,епилатори,коли маски,..е космите не изчезват и не изчезват,..а съм и в климактериум и си мисля,че още по-бързо ми растат сега,..уреда дали би ми решил проблема,..и в случая,..както имам тъмни косми,на колко време,ще трябва да се повтаря всяка процедура,..за болезненост бих я изтърпяла,само резултата да е наистина задоволяващ,..защото не е приятно наистина,всеки ден да ти чернее лицето от досадните косъмчета,прокрадващи се изпод порите,..и да попитам,космите сами ли че започнат да падат,т.е трябва да ги оставя да се виждат,..или ще трябва да ги махам,било с пинсета или друг начин?

# 256
  • Мнения: 2
След използването на уреда,трябва ли да мажем с нещо третираните места,..и след колко време можем да се изложим на слънце?
Интересуваме също,има ли минимална възрастова граница за ползване,понеже сестра ми е на 12 г,..и си има доста окосмяване,..а не искам да прибягва до бръснича!

# 257
  • Мнения: 2
Задължително ли е участъка който ще се обработва да е предавително избръснат,..не може ли да са 05.см космите,..или да речем премахнати ,чрез епилатор или задължително условие е да са обръснати,..защото ме притеснява факта,бръснене на лицето!?!

# 258
  • Мнения: 3
Здравейте,  имам няколко въпроса. Кожата ми е мн чувствителна, зачервяване,  обрив, и то само със самобръсначка, дали при използането на уреда ще се получи същото? Как стои въпроса и с врастналите косми при епилациятя с отскубватето на целия косъм, ппри уреда би ли се случило също? Както и дали е подподящо да се използва по време на бременност, а след това и на кърмене? Кой е най-подходящият сезон за започване на процедурите? При кои случаи не е препоръчително използването на уреда?

# 259
  • Мнения: 2
Да се включи и един мъж,на който му е втръснало ден през ден да си бръсне главата,то какво ли има останало от косата ми,..но все пак има...уреда,може ли да се ползва, върху главата,за премахване на оплешивяваща коса?

# 260
  • Мнения: 2
Уреда подходящ ли е за интимната зона- вътрешна и външна?

# 261
  • Radnevo
  • Мнения: 221
Здравейте, доколко е ефикасен уреда при по-тънки и светли косми, и каква е вероятността за подкожното им поникване?

# 262
  • Мнения: 2
При използване на уреда
-има ли опасност от поява на пигментация и обриви,ако съм с тъмна кожа
- има ли опасност за тялото ми ,ако имам няколко изпъкнали бенки,върху третираните участъци
-трябва ли да се използват предпазни очила при използването му?

# 263
  • Мнения: 1
Искам да попитам уредът подходящ ли е за обезкосмяване на лицето? През каквъ интервал от време трвбва да се прави процедурата и колко траен е резултатут? Има ли противопоказания ако кожата се излага на слънце в интервалите между третиранията?
здравейте, това са въпросите, които ме интересуват, както и противопоказания за ползване на апарата при наличие на бенки.

# 264
  • Мнения: 53
Д-р Павлова,може ли уредът да се използва от момиченце на 7 год., което има много сериозен проблем с окосмяването и съответно, след тръгването и на училище най-вероятно това ще се превърне в сериозен комплекс? Има ли методът рискове и какви са те?

# 265
  • Razgrad
  • Мнения: 282
Появяват ли се отново подкожни косми след употребата на фотоепилатора?

# 266
  • Мнения: 55
Колко трайно е обезкосмяването? И каква е препоръчителната пауза между две процедури? Също искам да попитам дали е подходящ за цялото тяло?

# 267
  • Мнения: 1
Здравейте,д-р  Павлова!Интересува ме , дали този апарат ще е подходящ за тъмен тен и наличие на силно тъмно окосмяване.Също така, какво е усещането в сравнение с обезкосмяването с епилатор което е много трудно и болезнено заради много силното окосмяване.Предварително ви благодаря за отговора.

# 268
  • Мнения: 34
Здравейте , бих искала да попитам колко процедури за необходими за постигане на перфектно гладки крака,като се има предвид , че космите са доста дебели и черни ( бръснати са) ?

# 269
  • Мнения: 1
Здравейте, д-р Павлова! Мен ме интересуват няколко неща! Уреда ли може ли да се използва при различни видове кожа (мазна, суха, нормална, смесена)? При по-тъмна по-добри резултати ли има и като цяло безвреден ли е за употреба от всеки? Възможно ли да се използва и за по-деликатни зони?  Колко траен е ефекта и приблизително колко процедури са нужни и през какъв интервал от време могат да се правят? Благодаря предварително за отговора!

Общи условия

Активация на акаунт